Oxford and District Billiards & Snooker Association
Founded in 1926
Contact Us
Home
Snooker 2010-2011
Results
Fixtures
Overdue results
Teams
Players
Pairs
Clubs
Individual results
Handicaps
Breaks
Player table
Player table (abbrev)
Breaks table
Breaks table by div
Competition rules
Snooker seasons
Snooker League 2010-2011
Simonds Cup 2010/11
Sherlock Cup 2010/11
Buildbase Cup 2010/11
Buildbase Plate 2010/11
Walt Bradbury Trophy 2010/11
Walt Bradbury Cup 2010/11
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Ted Allsop Handicap 2010/11
Sherman Pairs 2010/11
Welcome guest. Please
login
to enter results, access members' contact details or search for matches.
Competition
Location
Date
Competitor 1
Competitor 2
Division
Result
Walt Bradbury Cup 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2011-04-19
Karl Walker “hcap”
Gavin Wright
Walt Bradbury Players 2010/11
4:2
Walt Bradbury Cup 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2011-04-18
Karl Walker “hcap”
Peter Franklin Routh
Walt Bradbury Players 2010/11
3:0
Walt Bradbury Cup 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2011-04-18
Gavin Wright
Mic Bennett “hcap”
Walt Bradbury Players 2010/11
3:1
Walt Bradbury Trophy 2010/11
Abingdon Conservative Club
2011-04-12
Matthew Challen
Altaf Ali
Walt Bradbury Players 2010/11
1:2
Walt Bradbury Trophy 2010/11
Abingdon Conservative Club
2011-04-12
Darren Howard
Altaf Ali
Walt Bradbury Players 2010/11
0:2
Walt Bradbury Trophy 2010/11
Abingdon Conservative Club
2011-04-12
Jason Buck
Matthew Challen
Walt Bradbury Players 2010/11
1:2
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2011-04-11
Thame A
Riley A (Stone)
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
The New Club
2011-04-11
New Club B
Witney E (Reddy)
Division One/Premier
0:0
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2011-04-11
Littlemore RBL C (Challen)
Eynsham A
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Abingdon Royal British Legion
2011-04-11
Abingdon RBL A
Fieldside A
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-04-11
Riley D (Bough)
New Club A
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
Abingdon Conservative Club
2011-04-11
Abingdon Con A
Green Road A
Division Two
5:1
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-04-11
Witney B
Woodstock A
Division Two
1:5
Snooker League 2010-2011
Ashton Club
2011-04-11
Ashton A
Riley G (Green)
Division Two
4:2
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2011-04-11
Eynsham B
Riley E (Ali)
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-04-11
Riley F (Williams)
Littlemore RBL A
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2011-04-11
Oracle A
Eynsham C
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Enysham SSC
2011-04-11
East Oxford Con A
Cowley Con C (Tomlin)
Division Three
5:1
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-04-11
Riley H (Banaras)
Witney C
Division Three
0:4
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2011-04-11
Headington RBL A
Cowley Con A
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2011-04-11
Cowley Con B
Thame B
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-04-11
Witney D
Yarnton RBL A
Division Four
2:4
Snooker League 2010-2011
Oxford Bowls Club
2011-04-11
Oxford Bowls Club B
Headington RBL B
Division Four
0:6
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2011-04-11
Eynsham D
Oracle B
Division Four
5:1
Snooker League 2010-2011
House Club
2011-04-11
House Club A
Westcott A
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2011-04-11
Littlemore RBL B
Oxford Bowls Club A
Division Four
3:3
Sherman Pairs 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2011-04-05
Karl Walker and Mick Bennett
Matthew Challen and Adam Brown
Sherman Pairs 2010/11
190:147
Snooker League 2010-2011
Abingdon Royal British Legion
2011-04-04
Abingdon RBL A
Witney A
Division One/Premier
5:1
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2011-04-04
Eynsham A
New Club B
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-04-04
Riley A (Stone)
Littlemore RBL C (Challen)
Division One/Premier
6:0
Snooker League 2010-2011
The New Club
2011-04-04
New Club A
Thame A
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
Fieldside
2011-04-04
Fieldside A
Riley D (Bough)
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-04-04
Witney B
House Club B
Division Two
4:2
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2011-04-04
Littlemore RBL A
Ashton A
Division Two
2:4
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-04-04
Riley E (Ali)
Riley F (Williams)
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
Kidlington Green Social Club
2011-04-04
Green Road A
Eynsham B
Division Two
2:4
Snooker League 2010-2011
Woodstock Social Club
2011-04-04
Woodstock A
Abingdon Con A
Division Two
4:2
Snooker League 2010-2011
Enysham SSC
2011-04-04
East Oxford Con A
Cowley Workers A
Division Three
5:1
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2011-04-04
Thame B
Oracle A
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-04-04
Witney C
Headington RBL A
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2011-04-04
Cowley Con A
Cowley Con B
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2011-04-04
Cowley Con C (Tomlin)
Riley H (Banaras)
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Westcott Sports and Social Club
2011-04-04
Westcott A
Eynsham D
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Oxford Bowls Club
2011-04-04
Oxford Bowls Club A
Oxford Bowls Club B
Division Four
5:1
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2011-04-04
Headington RBL B
Witney D
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
House Club
2011-04-04
House Club A
Oxford Union A
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2011-04-04
Oracle B
Littlemore RBL B
Division Four
0:6
Sherman Pairs 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2011-03-29
Karl Walker and Mick Bennett
Paul Chester and Gavin Wright
Sherman Pairs 2010/11
206:177
Sherman Pairs 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2011-03-29
Ron Reddy and Wayne Reddy
Matthew Challen and Adam Brown
Sherman Pairs 2010/11
172:183
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2011-03-28
Littlemore RBL C (Challen)
New Club A
Division One/Premier
6:0
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2011-03-28
Thame A
Fieldside A
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
The New Club
2011-03-28
New Club B
Riley A (Stone)
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-03-28
Riley D (Bough)
Abingdon RBL A
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-03-28
Witney A
Witney E (Reddy)
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2011-03-28
Eynsham B
Woodstock A
Division Two
0:6
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-03-28
Riley F (Williams)
Green Road A
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
Ashton Club
2011-03-28
Ashton A
Riley E (Ali)
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
House Club
2011-03-28
House Club B
Riley G (Green)
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Abingdon Conservative Club
2011-03-28
Abingdon Con A
Witney B
Division Two
5:1
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2011-03-28
Oracle A
Cowley Con A
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Cowley Workers Social Club
2011-03-28
Cowley Workers A
Eynsham C
Division Three
5:1
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2011-03-28
Cowley Con B
Witney C
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2011-03-28
Headington RBL A
Cowley Con C (Tomlin)
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-03-28
Riley H (Banaras)
East Oxford Con A
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2011-03-28
Littlemore RBL B
Westcott A
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-03-28
Witney D
Oxford Bowls Club A
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Oxford Union
2011-03-28
Oxford Union A
Yarnton RBL A
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2011-03-28
Eynsham D
House Club A
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Oxford Bowls Club
2011-03-28
Oxford Bowls Club B
Oracle B
Division Four
3:3
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Abingdon Conservative Club
2011-03-22
Karl Walker “hcap”
Richard Walters
Arthur Goodwin Players 2010/11
2:0
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Abingdon Conservative Club
2011-03-22
Lee McAllister
Paul Chester
Arthur Goodwin Players 2010/11
2:1
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Abingdon Conservative Club
2011-03-22
Karl Walker “hcap”
Lee McAllister
Arthur Goodwin Players 2010/11
2:1
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-03-21
Riley D (Bough)
Thame A
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2011-03-21
Eynsham A
Witney A
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
Fieldside
2011-03-21
Fieldside A
Littlemore RBL C (Challen)
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
The New Club
2011-03-21
New Club A
New Club B
Division One/Premier
5:1
Snooker League 2010-2011
Abingdon Royal British Legion
2011-03-21
Abingdon RBL A
Witney E (Reddy)
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-03-21
Witney B
Riley G (Green)
Division Two
5:1
Snooker League 2010-2011
Kidlington Green Social Club
2011-03-21
Green Road A
Ashton A
Division Two
6:0
Snooker League 2010-2011
Woodstock Social Club
2011-03-21
Woodstock A
Riley F (Williams)
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
Abingdon Conservative Club
2011-03-21
Abingdon Con A
Eynsham B
Division Two
5:1
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2011-03-21
Littlemore RBL A
House Club B
Division Two
4:2
Snooker League 2010-2011
Enysham SSC
2011-03-21
East Oxford Con A
Eynsham C
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-03-21
Witney C
Oracle A
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2011-03-21
Cowley Con C (Tomlin)
Cowley Con B
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-03-21
Riley H (Banaras)
Headington RBL A
Division Three
1:5
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2011-03-21
Thame B
Cowley Workers A
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Westcott Sports and Social Club
2011-03-21
Westcott A
Oxford Bowls Club B
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
House Club
2011-03-21
House Club A
Yarnton RBL A
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2011-03-21
Eynsham D
Littlemore RBL B
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2011-03-21
Headington RBL B
Oxford Union A
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2011-03-21
Oracle B
Witney D
Division Four
3:3
Ted Allsop Handicap 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2011-03-15
Mic Bennett “hcap”
Pom Merola
Ted Allsop Players 2010/11
2:0
Ted Allsop Handicap 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2011-03-15
Colin Adams
Pom Merola
Ted Allsop Players 2010/11
1:2
Ted Allsop Handicap 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2011-03-15
Mic Bennett “hcap”
Alvin Adams
Ted Allsop Players 2010/11
2:0
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2011-03-14
Thame A
Abingdon RBL A
Division One/Premier
6:0
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2011-03-14
Littlemore RBL C (Challen)
Riley D (Bough)
Division One/Premier
5:1
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-03-14
Witney E (Reddy)
Eynsham A
Division One/Premier
5:1
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-03-14
Witney A
Riley A (Stone)
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
The New Club
2011-03-14
New Club B
Fieldside A
Division One/Premier
0:6
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2011-03-14
Eynsham B
Witney B
Division Two
2:4
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-03-14
Riley F (Williams)
Abingdon Con A
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-03-14
Riley G (Green)
Littlemore RBL A
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Ashton Club
2011-03-14
Ashton A
Woodstock A
Division Two
2:4
Snooker League 2010-2011
House Club
2011-03-14
House Club B
Riley E (Ali)
Division Two
1:5
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2011-03-14
Oracle A
Cowley Con C (Tomlin)
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2011-03-14
Headington RBL A
East Oxford Con A
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Cowley Workers Social Club
2011-03-14
Cowley Workers A
Cowley Con A
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2011-03-14
Cowley Con B
Riley H (Banaras)
Division Three
5:1
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2011-03-14
Eynsham C
Thame B
Division Three
5:1
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2011-03-14
Littlemore RBL B
House Club A
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Oxford Bowls Club
2011-03-14
Oxford Bowls Club B
Eynsham D
Division Four
1:5
Snooker League 2010-2011
Yarnton Royal British Legion
2011-03-14
Yarnton RBL A
Headington RBL B
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-03-14
Witney D
Westcott A
Division Four
2:4
Snooker League 2010-2011
Oxford Union
2011-03-14
Oxford Union A
Oxford Bowls Club A
Division Four
3:3
Buildbase Cup 2010/11
Rush (Witney Snooker Club)
2011-03-08
Abingdon RBL A
Fieldside A
Buildbase Cup Teams
0:4
Buildbase Plate 2010/11
Rush (Witney Snooker Club)
2011-03-08
Woodstock A
Littlemore RBL C (Challen)
Buildbase cup plate teams 2010/11
2:4
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-03-07
Riley A (Stone)
Witney E (Reddy)
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
The New Club
2011-03-07
New Club A
Witney A
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2011-03-07
Thame A
Littlemore RBL C (Challen)
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-03-07
Riley D (Bough)
New Club B
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
Abingdon Royal British Legion
2011-03-07
Abingdon RBL A
Eynsham A
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Kidlington Green Social Club
2011-03-07
Green Road A
House Club B
Division Two
4:2
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2011-03-07
Eynsham B
Riley F (Williams)
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-03-07
Riley E (Ali)
Riley G (Green)
Division Two
4:2
Snooker League 2010-2011
Abingdon Conservative Club
2011-03-07
Abingdon Con A
Ashton A
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-03-07
Witney B
Littlemore RBL A
Division Two
1:5
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-03-07
Witney C
Cowley Workers A
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2011-03-07
Cowley Con A
Eynsham C
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Enysham SSC
2011-03-07
East Oxford Con A
Thame B
Division Three
5:1
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-03-07
Riley H (Banaras)
Oracle A
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2011-03-07
Headington RBL A
Cowley Con B
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2011-03-07
Eynsham D
Witney D
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
House Club
2011-03-07
House Club A
Headington RBL B
Division Four
2:4
Snooker League 2010-2011
Oxford Bowls Club
2011-03-07
Oxford Bowls Club A
Yarnton RBL A
Division Four
2:4
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2011-03-07
Oracle B
Oxford Union A
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2011-03-07
Littlemore RBL B
Oxford Bowls Club B
Division Four
4:2
Buildbase Cup 2010/11
Rush (Witney Snooker Club)
2011-03-01
Fieldside A
New Club A
Buildbase Cup Teams
4:0
Buildbase Cup 2010/11
Rush (Witney Snooker Club)
2011-03-01
Thame A
Abingdon RBL A
Buildbase Cup Teams
3:4
Buildbase Plate 2010/11
Abingdon Conservative Club
2011-03-01
Woodstock A
Oracle A
Buildbase cup plate teams 2010/11
6:0
Buildbase Plate 2010/11
Abingdon Conservative Club
2011-03-01
Littlemore RBL C (Challen)
Eynsham B
Buildbase cup plate teams 2010/11
5:1
Snooker League 2010-2011
The New Club
2011-02-28
New Club B
Thame A
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2011-02-28
Littlemore RBL C (Challen)
Abingdon RBL A
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2011-02-28
Eynsham A
Riley A (Stone)
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-02-28
Witney E (Reddy)
New Club A
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-02-28
Witney A
Fieldside A
Division One/Premier
0:6
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-02-28
Riley F (Williams)
Witney B
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
Ashton Club
2011-02-28
Ashton A
Eynsham B
Division Two
2:4
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-02-28
Riley G (Green)
Green Road A
Division Two
1:5
Snooker League 2010-2011
House Club
2011-02-28
House Club B
Woodstock A
Division Two
1:5
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2011-02-28
Littlemore RBL A
Riley E (Ali)
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2011-02-28
Cowley Con B
East Oxford Con A
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Cowley Workers Social Club
2011-02-28
Cowley Workers A
Cowley Con C (Tomlin)
Division Three
1:5
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2011-02-28
Eynsham C
Witney C
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2011-02-28
Thame B
Cowley Con A
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2011-02-28
Oracle A
Headington RBL A
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Oxford Union
2011-02-28
Oxford Union A
Westcott A
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Yarnton Royal British Legion
2011-02-28
Yarnton RBL A
Oracle B
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2011-02-28
Headington RBL B
Oxford Bowls Club A
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-02-28
Witney D
Littlemore RBL B
Division Four
2:4
Snooker League 2010-2011
Oxford Bowls Club
2011-02-28
Oxford Bowls Club B
House Club A
Division Four
1:5
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Fieldside
2011-02-28
Mic Bennett “hcap”
Lee McAllister
Arthur Goodwin Players 2010/11
1:2
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Rush (Witney Snooker Club)
2011-02-28
Paul Chester
Darren Howard
Arthur Goodwin Players 2010/11
2:0
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Oxford Union
2011-02-28
Richard Walters
Jason Buck
Arthur Goodwin Players 2010/11
0:0
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Kidlington Green Social Club
2011-02-28
Andy Benwell “hcap”
Karl Walker “hcap”
Arthur Goodwin Players 2010/11
0:2
Sherman Pairs 2010/11
Headington RBL Club
2011-02-28
Karl Walker and Mick Bennett
Jonathan Leader Maynard and Richard Walters
Sherman Pairs 2010/11
232:161
Sherman Pairs 2010/11
Woodstock Social Club
2011-02-28
Paul Chester and Gavin Wright
Alan King and Nigel Bossom
Sherman Pairs 2010/11
3:0
Sherman Pairs 2010/11
2011-02-28
Ron Reddy and Wayne Reddy
Darren Howard and Ross Turner
Sherman Pairs 2010/11
221:153
Sherman Pairs 2010/11
Abingdon Royal British Legion
2011-02-28
Matthew Challen and Adam Brown
Andy Benwell and Mark Burns
Sherman Pairs 2010/11
239:102
Ted Allsop Handicap 2010/11
Rush (Witney Snooker Club)
2011-02-28
Clive Burnet
Alvin Adams
Ted Allsop Players 2010/11
0:2
Ted Allsop Handicap 2010/11
Fieldside
2011-02-28
Mic Bennett “hcap”
David White
Ted Allsop Players 2010/11
2:0
Ted Allsop Handicap 2010/11
House Club
2011-02-28
Brian Field
Colin Adams
Ted Allsop Players 2010/11
0:2
Ted Allsop Handicap 2010/11
2011-02-28
Pom Merola
Colin Cutler
Ted Allsop Players 2010/11
2:0
Walt Bradbury Trophy 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2011-02-28
Jason Buck
Andy Benwell “hcap”
Walt Bradbury Players 2010/11
2:0
Walt Bradbury Trophy 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2011-02-28
Matthew Challen
Jonathan Leader Maynard
Walt Bradbury Players 2010/11
2:0
Walt Bradbury Trophy 2010/11
The New Club
2011-02-28
Paul Moss
Darren Howard
Walt Bradbury Players 2010/11
0:2
Walt Bradbury Trophy 2010/11
Q Zone Oxford
2011-02-28
Altaf Ali
Peter Franklin Routh
Walt Bradbury Players 2010/11
2:1
Walt Bradbury Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2011-02-28
Peter Franklin Routh
Andy Benwell “hcap”
Walt Bradbury Players 2010/11
3:1
Walt Bradbury Cup 2010/11
Fieldside
2011-02-28
Karl Walker “hcap”
Darren Howard
Walt Bradbury Players 2010/11
3:0
Walt Bradbury Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2011-02-28
Altaf Ali
Mic Bennett “hcap”
Walt Bradbury Players 2010/11
0:3
Walt Bradbury Cup 2010/11
The New Club
2011-02-28
Nigel Bossom
Gavin Wright
Walt Bradbury Players 2010/11
2:3
Sherlock Cup 2010/11
Abingdon Conservative Club
2011-02-22
Cowley Workers A
Headington RBL B
Sherlock Cup Teams 2010/11
4:2
Simonds Cup 2010/11
Abingdon Conservative Club
2011-02-22
Fieldside A
Littlemore RBL C (Challen)
Simonds Cup Teams 2010/11
2:4
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-02-21
Riley D (Bough)
Witney A
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
The New Club
2011-02-21
New Club A
Eynsham A
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
Fieldside
2011-02-21
Fieldside A
Witney E (Reddy)
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2011-02-21
Littlemore RBL C (Challen)
New Club B
Division One/Premier
5:1
Snooker League 2010-2011
Abingdon Royal British Legion
2011-02-21
Abingdon RBL A
Riley A (Stone)
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-02-21
Riley F (Williams)
Ashton A
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
Kidlington Green Social Club
2011-02-21
Green Road A
Littlemore RBL A
Division Two
5:1
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-02-21
Witney B
Riley E (Ali)
Division Two
4:2
Snooker League 2010-2011
Abingdon Conservative Club
2011-02-21
Abingdon Con A
House Club B
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Woodstock Social Club
2011-02-21
Woodstock A
Riley G (Green)
Division Two
4:2
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2011-02-21
Cowley Con B
Oracle A
Division Three
5:1
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-02-21
Riley H (Banaras)
Cowley Workers A
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Enysham SSC
2011-02-21
East Oxford Con A
Cowley Con A
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-02-21
Witney C
Thame B
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2011-02-21
Cowley Con C (Tomlin)
Eynsham C
Division Three
0:6
Snooker League 2010-2011
Westcott Sports and Social Club
2011-02-21
Westcott A
Yarnton RBL A
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Oxford Bowls Club
2011-02-21
Oxford Bowls Club B
Witney D
Division Four
2:4
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2011-02-21
Eynsham D
Oxford Union A
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
House Club
2011-02-21
House Club A
Oxford Bowls Club A
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2011-02-21
Oracle B
Headington RBL B
Division Four
2:4
Buildbase Cup 2010/11
Rush (Witney Snooker Club)
2011-02-15
Witney A
Thame A
Buildbase Cup Teams
2:4
Buildbase Cup 2010/11
The New Club
2011-02-15
New Club A
Cowley Con A
Buildbase Cup Teams
4:1
Buildbase Cup 2010/11
Fieldside
2011-02-15
Fieldside A
House Club A
Buildbase Cup Teams
0:0
Buildbase Cup 2010/11
Kidlington Green Social Club
2011-02-15
Green Road A
Abingdon RBL A
Buildbase Cup Teams
2:4
Buildbase Plate 2010/11
Headington RBL Club
2011-02-15
Headington RBL B
Eynsham B
Buildbase cup plate teams 2010/11
2:4
Buildbase Plate 2010/11
The New Club
2011-02-15
New Club B
Littlemore RBL C (Challen)
Buildbase cup plate teams 2010/11
0:4
Buildbase Plate 2010/11
Headington RBL Club
2011-02-15
Headington RBL A
Oracle A
Buildbase cup plate teams 2010/11
3:4
Buildbase Plate 2010/11
Abingdon Conservative Club
2011-02-15
Abingdon Con A
Woodstock A
Buildbase cup plate teams 2010/11
0:1
Snooker League 2010-2011
The New Club
2011-02-14
New Club B
Abingdon RBL A
Division One/Premier
1:5
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2011-02-14
Eynsham A
Fieldside A
Division One/Premier
1:5
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-02-14
Witney E (Reddy)
Riley D (Bough)
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-02-14
Witney A
Thame A
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-02-14
Riley A (Stone)
New Club A
Division One/Premier
5:1
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2011-02-14
Littlemore RBL A
Woodstock A
Division Two
0:6
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-02-14
Riley E (Ali)
Green Road A
Division Two
4:2
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-02-14
Riley G (Green)
Abingdon Con A
Division Two
4:2
Snooker League 2010-2011
House Club
2011-02-14
House Club B
Eynsham B
Division Two
5:1
Snooker League 2010-2011
Ashton Club
2011-02-14
Ashton A
Witney B
Division Two
4:2
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2011-02-14
Thame B
Cowley Con C (Tomlin)
Division Three
0:6
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2011-02-14
Oracle A
East Oxford Con A
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2011-02-14
Eynsham C
Riley H (Banaras)
Division Three
5:1
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2011-02-14
Cowley Con A
Witney C
Division Three
5:1
Snooker League 2010-2011
Cowley Workers Social Club
2011-02-14
Cowley Workers A
Headington RBL A
Division Three
5:1
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2011-02-14
Headington RBL B
Westcott A
Division Four
1:5
Snooker League 2010-2011
Oxford Bowls Club
2011-02-14
Oxford Bowls Club A
Oracle B
Division Four
4:0
Snooker League 2010-2011
Yarnton Royal British Legion
2011-02-14
Yarnton RBL A
Eynsham D
Division Four
5:1
Snooker League 2010-2011
Oxford Union
2011-02-14
Oxford Union A
Littlemore RBL B
Division Four
5:1
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-02-14
Witney D
House Club A
Division Four
2:4
Sherlock Cup 2010/11
Rush (Witney Snooker Club)
2011-02-08
Cowley Con B
Cowley Workers A
Sherlock Cup Teams 2010/11
2:4
Sherlock Cup 2010/11
Rush (Witney Snooker Club)
2011-02-08
Headington RBL B
Yarnton RBL A
Sherlock Cup Teams 2010/11
4:1
Simonds Cup 2010/11
Abingdon Conservative Club
2011-02-08
Fieldside A
Green Road A
Simonds Cup Teams 2010/11
4:2
Simonds Cup 2010/11
Abingdon Conservative Club
2011-02-08
Littlemore RBL C (Challen)
Riley A (Stone)
Simonds Cup Teams 2010/11
4:2
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2011-02-07
Thame A
Witney E (Reddy)
Division One/Premier
1:5
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2011-02-07
Littlemore RBL C (Challen)
Witney A
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Fieldside
2011-02-07
Fieldside A
Riley A (Stone)
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Abingdon Royal British Legion
2011-02-07
Abingdon RBL A
New Club A
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-02-07
Riley D (Bough)
Eynsham A
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Woodstock Social Club
2011-02-07
Woodstock A
Riley E (Ali)
Division Two
4:2
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-02-07
Witney B
Green Road A
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Abingdon Conservative Club
2011-02-07
Abingdon Con A
Littlemore RBL A
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2011-02-07
Eynsham B
Riley G (Green)
Division Two
4:2
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-02-07
Riley F (Williams)
House Club B
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2011-02-07
Cowley Con C (Tomlin)
Cowley Con A
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Enysham SSC
2011-02-07
East Oxford Con A
Witney C
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-02-07
Riley H (Banaras)
Thame B
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2011-02-07
Headington RBL A
Eynsham C
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2011-02-07
Cowley Con B
Cowley Workers A
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2011-02-07
Eynsham D
Headington RBL B
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2011-02-07
Littlemore RBL B
Yarnton RBL A
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Oxford Bowls Club
2011-02-07
Oxford Bowls Club B
Oxford Union A
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Westcott Sports and Social Club
2011-02-07
Westcott A
Oxford Bowls Club A
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
House Club
2011-02-07
House Club A
Oracle B
Division Four
6:0
Buildbase Cup 2010/11
House Club
2011-02-01
House Club A
Witney B
Buildbase Cup Teams
1:0
Buildbase Cup 2010/11
Cowley Workers Social Club
2011-02-01
Cowley Workers A
New Club A
Buildbase Cup Teams
2:4
Buildbase Cup 2010/11
Abingdon Royal British Legion
2011-02-01
Abingdon RBL A
Witney D
Buildbase Cup Teams
6:0
Buildbase Cup 2010/11
Oxford Bowls Club
2011-02-01
Oxford Bowls Club A
Green Road A
Buildbase Cup Teams
3:4
Buildbase Cup 2010/11
Thame Snooker Club
2011-02-01
Thame A
Riley D (Bough)
Buildbase Cup Teams
0:0
Buildbase Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2011-02-01
Riley A (Stone)
Witney A
Buildbase Cup Teams
0:4
Buildbase Cup 2010/11
Cowley Conservative Club
2011-02-01
Cowley Con A
Oracle B
Buildbase Cup Teams
1:0
Buildbase Cup 2010/11
Fieldside
2011-02-01
Fieldside A
Littlemore RBL B
Buildbase Cup Teams
4:2
Buildbase Plate 2010/11
Abingdon Conservative Club
2011-02-01
Abingdon Con A
Eynsham C
Buildbase cup plate teams 2010/11
1:0
Buildbase Plate 2010/11
Headington RBL Club
2011-02-01
Headington RBL B
Westcott A
Buildbase cup plate teams 2010/11
5:1
Buildbase Plate 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2011-02-01
Littlemore RBL A
Eynsham B
Buildbase cup plate teams 2010/11
1:4
Buildbase Plate 2010/11
Woodstock Social Club
2011-02-01
Woodstock A
House Club B
Buildbase cup plate teams 2010/11
1:0
Buildbase Plate 2010/11
Q Zone Oxford
2011-02-01
Riley G (Green)
Littlemore RBL C (Challen)
Buildbase cup plate teams 2010/11
0:1
Buildbase Plate 2010/11
Rush (Witney Snooker Club)
2011-02-01
Witney E (Reddy)
New Club B
Buildbase cup plate teams 2010/11
1:5
Buildbase Plate 2010/11
Oracle Pool and Snooker Club
2011-02-01
Oracle A
Riley H (Banaras)
Buildbase cup plate teams 2010/11
4:0
Buildbase Plate 2010/11
Headington RBL Club
2011-02-01
Headington RBL A
Yarnton RBL A
Buildbase cup plate teams 2010/11
4:1
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2011-01-31
Eynsham A
Thame A
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-01-31
Witney E (Reddy)
Littlemore RBL C (Challen)
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-01-31
Riley A (Stone)
Riley D (Bough)
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
The New Club
2011-01-31
New Club A
Fieldside A
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-01-31
Witney A
New Club B
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Kidlington Green Social Club
2011-01-31
Green Road A
Woodstock A
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-01-31
Riley E (Ali)
Abingdon Con A
Division Two
1:5
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2011-01-31
Littlemore RBL A
Eynsham B
Division Two
4:2
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2011-01-31
Riley G (Green)
Riley F (Williams)
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
House Club
2011-01-31
House Club B
Ashton A
Division Two
2:4
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-01-31
Witney C
Cowley Con C (Tomlin)
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2011-01-31
Cowley Con A
Riley H (Banaras)
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2011-01-31
Thame B
Headington RBL A
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2011-01-31
Eynsham C
Cowley Con B
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Cowley Workers Social Club
2011-01-31
Cowley Workers A
Oracle A
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2011-01-31
Oracle B
Westcott A
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Oxford Union
2011-01-31
Oxford Union A
Witney D
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Yarnton Royal British Legion
2011-01-31
Yarnton RBL A
Oxford Bowls Club B
Division Four
5:1
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2011-01-31
Headington RBL B
Littlemore RBL B
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Oxford Bowls Club
2011-01-31
Oxford Bowls Club A
Eynsham D
Division Four
4:2
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Q Zone Oxford
2011-01-31
Dave Bough
Paul Chester
Arthur Goodwin Players 2010/11
0:2
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2011-01-31
Jason Buck
Ed Downey
Arthur Goodwin Players 2010/11
0:0
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Thame Snooker Club
2011-01-31
Darren Howard
Adam Brown
Arthur Goodwin Players 2010/11
2:1
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Q Zone Oxford
2011-01-31
Peter Franklin Routh
Richard Walters
Arthur Goodwin Players 2010/11
1:2
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Q Zone Oxford
2011-01-31
Lewis Moss “hcap”
Karl Walker “hcap”
Arthur Goodwin Players 2010/11
0:2
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Fieldside
2011-01-31
Mic Bennett “hcap”
Nolan Aselford
Arthur Goodwin Players 2010/11
2:0
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Q Zone Oxford
2011-01-31
Malcolm Bough
Andy Benwell “hcap”
Arthur Goodwin Players 2010/11
1:2
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
The New Club
2011-01-31
Allan King
Lee McAllister
Arthur Goodwin Players 2010/11
1:2
Sherman Pairs 2010/11
Abingdon Royal British Legion
2011-01-31
Alan King and Nigel Bossom
Richard Berry and Brian McAllister
Sherman Pairs 2010/11
3:0
Sherman Pairs 2010/11
Woodstock Social Club
2011-01-31
Paul Chester and Gavin Wright
Dave Noake and Kevin Higgs
Sherman Pairs 2010/11
3:0
Sherman Pairs 2010/11
2011-01-31
Ian Gee and Alan Mander
Ron Reddy and Wayne Reddy
Sherman Pairs 2010/11
1:65
Sherman Pairs 2010/11
Thame Snooker Club
2011-01-31
Lee Thompson and Andy Toole
Karl Walker and Mick Bennett
Sherman Pairs 2010/11
122:248
Sherman Pairs 2010/11
2011-01-31
Darren Howard and Ross Turner
Matthew Jacob and Shaun Jacob
Sherman Pairs 2010/11
160:53
Sherman Pairs 2010/11
2011-01-31
Lawrence Parsons and Richard Partlett
Matthew Challen and Adam Brown
Sherman Pairs 2010/11
0:3
Sherman Pairs 2010/11
2011-01-31
Alvin Adams and Colin Adams
Andy Benwell and Mark Burns
Sherman Pairs 2010/11
0:3
Sherman Pairs 2010/11
2011-01-31
Jonathan Leader Maynard and Richard Walters
Peter Franklin and Dave Daley
Sherman Pairs 2010/11
151:87
Ted Allsop Handicap 2010/11
Ashton Club
2011-01-31
Pete Fenn
Pom Merola
Ted Allsop Players 2010/11
0:2
Ted Allsop Handicap 2010/11
Westcott Sports and Social Club
2011-01-31
Andy Huxley
Colin Adams
Ted Allsop Players 2010/11
0:2
Ted Allsop Handicap 2010/11
House Club
2011-01-31
Brian Field
Tom Fletcher
Ted Allsop Players 2010/11
2:0
Ted Allsop Handicap 2010/11
Rush (Witney Snooker Club)
2011-01-31
Alvin Adams
Brian Hawes
Ted Allsop Players 2010/11
2:0
Ted Allsop Handicap 2010/11
House Club
2011-01-31
Tony Nichols
Clive Burnet
Ted Allsop Players 2010/11
0:2
Ted Allsop Handicap 2010/11
Cowley Conservative Club
2011-01-31
Brian Mabbutt
Mic Bennett “hcap”
Ted Allsop Players 2010/11
0:2
Ted Allsop Handicap 2010/11
The New Club
2011-01-31
David White
Keith Philpott
Ted Allsop Players 2010/11
2:1
Walt Bradbury Trophy 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2011-01-31
Jason Buck
Alan Mander
Walt Bradbury Players 2010/11
2:1
Walt Bradbury Trophy 2010/11
The New Club
2011-01-31
Allan King
Matthew Challen
Walt Bradbury Players 2010/11
1:2
Walt Bradbury Trophy 2010/11
Oxford Union
2011-01-31
Richard Walters
Jonathan Leader Maynard
Walt Bradbury Players 2010/11
0:2
Walt Bradbury Trophy 2010/11
The New Club
2011-01-31
Paul Moss
Dave Noake
Walt Bradbury Players 2010/11
2:1
Walt Bradbury Trophy 2010/11
Thame Snooker Club
2011-01-31
Darren Howard
Lewis Moss “hcap”
Walt Bradbury Players 2010/11
2:0
Walt Bradbury Trophy 2010/11
Q Zone Oxford
2011-01-31
Altaf Ali
Adam Brown
Walt Bradbury Players 2010/11
2:1
Walt Bradbury Trophy 2010/11
Q Zone Oxford
2011-01-31
Peter Franklin Routh
Gavin Wright
Walt Bradbury Players 2010/11
2:1
Walt Bradbury Trophy 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2011-01-31
Richard Berry
Andy Benwell “hcap”
Walt Bradbury Players 2010/11
0:2
Walt Bradbury Cup 2010/11
Fieldside
2011-01-31
Karl Walker “hcap”
Adam Brown
Walt Bradbury Players 2010/11
3:1
Walt Bradbury Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2011-01-31
Dave Daley
Peter Franklin Routh
Walt Bradbury Players 2010/11
0:0
Walt Bradbury Cup 2010/11
Oxford Union
2011-01-31
Jonathan Leader Maynard
Mic Bennett “hcap”
Walt Bradbury Players 2010/11
0:3
Walt Bradbury Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2011-01-31
Altaf Ali
Grant Conquest
Walt Bradbury Players 2010/11
3:2
Walt Bradbury Cup 2010/11
Rush (Witney Snooker Club)
2011-01-31
Gavin Wright
Malcolm Bough
Walt Bradbury Players 2010/11
3:0
Walt Bradbury Cup 2010/11
Kidlington Green Social Club
2011-01-31
Andy Benwell “hcap”
Nolan Aselford
Walt Bradbury Players 2010/11
3:2
Walt Bradbury Cup 2010/11
Fieldside
2011-01-31
Jimmy Ewers
Nigel Bossom
Walt Bradbury Players 2010/11
2:3
Walt Bradbury Cup 2010/11
Thame Snooker Club
2011-01-31
Darren Howard
Allan King
Walt Bradbury Players 2010/11
3:1
Sherlock Cup 2010/11
Westcott Sports and Social Club
2011-01-25
Westcott A
Cowley Con B
Sherlock Cup Teams 2010/11
3:4
Sherlock Cup 2010/11
Cowley Workers Social Club
2011-01-25
Cowley Workers A
Cowley Con A
Sherlock Cup Teams 2010/11
4:3
Sherlock Cup 2010/11
Headington RBL Club
2011-01-25
Headington RBL B
Eynsham D
Sherlock Cup Teams 2010/11
5:1
Sherlock Cup 2010/11
Yarnton Royal British Legion
2011-01-25
Yarnton RBL A
Oracle A
Sherlock Cup Teams 2010/11
1:0
Simonds Cup 2010/11
Eynsham Sports And Social Club
2011-01-25
Eynsham A
Littlemore RBL C (Challen)
Simonds Cup Teams 2010/11
2:4
Simonds Cup 2010/11
The New Club
2011-01-25
New Club B
Fieldside A
Simonds Cup Teams 2010/11
1:4
Simonds Cup 2010/11
The New Club
2011-01-25
New Club A
Riley A (Stone)
Simonds Cup Teams 2010/11
0:4
Simonds Cup 2010/11
Kidlington Green Social Club
2011-01-25
Green Road A
Eynsham B
Simonds Cup Teams 2010/11
5:1
Buildbase Plate 2010/11
Abingdon Conservative Club
2011-01-24
Abingdon Con A
Riley E (Ali)
Buildbase cup plate teams 2010/11
1:0
Buildbase Plate 2010/11
Eynsham Sports And Social Club
2011-01-24
Eynsham C
East Oxford Con A
Buildbase cup plate teams 2010/11
1:0
Buildbase Plate 2010/11
Woodstock Social Club
2011-01-24
Woodstock A
Eynsham D
Buildbase cup plate teams 2010/11
5:1
Buildbase Plate 2010/11
Thame Snooker Club
2011-01-24
Thame B
Headington RBL A
Buildbase cup plate teams 2010/11
2:4
Buildbase Plate 2010/11
Yarnton Royal British Legion
2011-01-24
Yarnton RBL A
Oxford Union A
Buildbase cup plate teams 2010/11
4:3
Buildbase Plate 2010/11
Cowley Conservative Club
2011-01-24
Cowley Con B
Oracle A
Buildbase cup plate teams 2010/11
1:5
Buildbase Plate 2010/11
Eynsham Sports And Social Club
2011-01-24
Eynsham A
New Club B
Buildbase cup plate teams 2010/11
1:4
Buildbase Plate 2010/11
Oxford Bowls Club
2011-01-24
Oxford Bowls Club B
Witney E (Reddy)
Buildbase cup plate teams 2010/11
1:5
Buildbase Plate 2010/11
Ashton Club
2011-01-24
Ashton A
Littlemore RBL A
Buildbase cup plate teams 2010/11
2:4
Buildbase Plate 2010/11
Headington RBL Club
2011-01-24
Headington RBL B
Cowley Con C (Tomlin)
Buildbase cup plate teams 2010/11
4:0
Buildbase Plate 2010/11
Q Zone Oxford
2011-01-24
Riley G (Green)
Witney C
Buildbase cup plate teams 2010/11
1:0
Sherlock Cup 2010/11
Cowley Conservative Club
2011-01-17
Cowley Con B
Oxford Bowls Club A
Sherlock Cup Teams 2010/11
4:2
Sherlock Cup 2010/11
Rush (Witney Snooker Club)
2011-01-17
Witney D
Oracle A
Sherlock Cup Teams 2010/11
2:4
Sherlock Cup 2010/11
Yarnton Royal British Legion
2011-01-17
Yarnton RBL A
Oracle B
Sherlock Cup Teams 2010/11
4:0
Sherlock Cup 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2011-01-17
Littlemore RBL B
Eynsham D
Sherlock Cup Teams 2010/11
2:4
Sherlock Cup 2010/11
Headington RBL Club
2011-01-17
Headington RBL B
Cowley Con C (Tomlin)
Sherlock Cup Teams 2010/11
4:2
Sherlock Cup 2010/11
House Club
2011-01-17
House Club A
Cowley Con A
Sherlock Cup Teams 2010/11
2:4
Sherlock Cup 2010/11
Cowley Workers Social Club
2011-01-17
Cowley Workers A
Witney C
Sherlock Cup Teams 2010/11
4:0
Sherlock Cup 2010/11
Westcott Sports and Social Club
2011-01-17
Westcott A
Headington RBL A
Sherlock Cup Teams 2010/11
4:3
Simonds Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2011-01-17
Riley G (Green)
Eynsham B
Simonds Cup Teams 2010/11
1:5
Simonds Cup 2010/11
The New Club
2011-01-17
New Club B
Littlemore RBL A
Simonds Cup Teams 2010/11
4:0
Simonds Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2011-01-17
Riley A (Stone)
Woodstock A
Simonds Cup Teams 2010/11
4:2
Simonds Cup 2010/11
Ashton Club
2011-01-17
Ashton A
New Club A
Simonds Cup Teams 2010/11
0:4
Simonds Cup 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2011-01-17
Littlemore RBL C (Challen)
House Club B
Simonds Cup Teams 2010/11
4:0
Simonds Cup 2010/11
Eynsham Sports And Social Club
2011-01-17
Eynsham A
Witney E (Reddy)
Simonds Cup Teams 2010/11
4:1
Simonds Cup 2010/11
Kidlington Green Social Club
2011-01-17
Green Road A
Witney A
Simonds Cup Teams 2010/11
4:1
Simonds Cup 2010/11
Fieldside
2011-01-17
Fieldside A
Witney B
Simonds Cup Teams 2010/11
4:0
Buildbase Cup 2010/11
Thame Snooker Club
2011-01-10
Thame A
Witney C
Buildbase Cup Teams
5:1
Buildbase Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2011-01-10
Riley E (Ali)
Witney A
Buildbase Cup Teams
2:4
Buildbase Cup 2010/11
Oxford Bowls Club
2011-01-10
Oxford Bowls Club A
East Oxford Con A
Buildbase Cup Teams
4:2
Buildbase Cup 2010/11
Kidlington Green Social Club
2011-01-10
Green Road A
Littlemore RBL C (Challen)
Buildbase Cup Teams
4:3
Buildbase Cup 2010/11
Headington RBL Club
2011-01-10
Headington RBL A
Abingdon RBL A
Buildbase Cup Teams
2:4
Buildbase Cup 2010/11
Rush (Witney Snooker Club)
2011-01-10
Witney D
Yarnton RBL A
Buildbase Cup Teams
4:3
Buildbase Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2011-01-10
Riley A (Stone)
Woodstock A
Buildbase Cup Teams
5:1
Buildbase Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2011-01-10
Riley G (Green)
Littlemore RBL B
Buildbase Cup Teams
3:4
Buildbase Cup 2010/11
Fieldside
2011-01-10
Fieldside A
New Club B
Buildbase Cup Teams
6:0
Buildbase Cup 2010/11
Oracle Pool and Snooker Club
2011-01-10
Oracle B
Thame B
Buildbase Cup Teams
4:1
Buildbase Cup 2010/11
Ashton Club
2011-01-10
Ashton A
Cowley Con A
Buildbase Cup Teams
2:4
Buildbase Cup 2010/11
The New Club
2011-01-10
New Club A
Westcott A
Buildbase Cup Teams
4:2
Buildbase Cup 2010/11
Cowley Workers Social Club
2011-01-10
Cowley Workers A
Cowley Con C (Tomlin)
Buildbase Cup Teams
4:3
Buildbase Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2011-01-10
Riley H (Banaras)
Witney B
Buildbase Cup Teams
0:4
Buildbase Cup 2010/11
House Club
2011-01-10
House Club A
Eynsham C
Buildbase Cup Teams
4:0
Buildbase Cup 2010/11
Abingdon Conservative Club
2011-01-10
Abingdon Con A
Riley D (Bough)
Buildbase Cup Teams
3:4
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Ashton Club
2010-12-31
Jonathan Street
Jason Buck
Arthur Goodwin Players 2010/11
0:2
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Q Zone Oxford
2010-12-31
Lewis Moss “hcap”
Richard Berry
Arthur Goodwin Players 2010/11
2:1
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Oxford Union
2010-12-31
Richard Walters
Jimmy Ewers
Arthur Goodwin Players 2010/11
2:0
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Q Zone Oxford
2010-12-31
Dave Bough
Dave Noake
Arthur Goodwin Players 2010/11
0:0
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Kidlington Green Social Club
2010-12-31
Andy Benwell “hcap”
Tom Fletcher
Arthur Goodwin Players 2010/11
2:0
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Rush (Witney Snooker Club)
2010-12-31
Simon Charles
Malcolm Bough
Arthur Goodwin Players 2010/11
1:2
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Fieldside
2010-12-31
Mic Bennett “hcap”
Jonathan Leader Maynard
Arthur Goodwin Players 2010/11
2:0
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2010-12-31
Matthew Challen
Nolan Aselford
Arthur Goodwin Players 2010/11
1:2
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
The New Club
2010-12-31
Allan King
Doug Turner
Arthur Goodwin Players 2010/11
2:0
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Fieldside
2010-12-31
Karl Walker “hcap”
Altaf Ali
Arthur Goodwin Players 2010/11
2:0
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Q Zone Oxford
2010-12-31
Luke Purcell
Paul Chester
Arthur Goodwin Players 2010/11
0:0
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
The New Club
2010-12-31
Nigel Bossom
Darren Howard
Arthur Goodwin Players 2010/11
0:2
Arthur Goodwin Handicap 2010/11
Q Zone Oxford
2010-12-31
Peter Franklin Routh
Simon Painter
Arthur Goodwin Players 2010/11
2:1
Sherman Pairs 2010/11
2010-12-31
Lawrence Parsons and Richard Partlett
Ed Downey and Luke Purcell
Sherman Pairs 2010/11
0:0
Sherman Pairs 2010/11
2010-12-31
Darren Howard and Ross Turner
Malcolm Bough and Lewis Moss
Sherman Pairs 2010/11
154:110
Sherman Pairs 2010/11
2010-12-31
Ian Gee and Alan Mander
Doug Turner and Simon Painter
Sherman Pairs 2010/11
3:0
Sherman Pairs 2010/11
Thame Snooker Club
2010-12-31
Lee Thompson and Andy Toole
Mike Augar and Keith Philpott
Sherman Pairs 2010/11
2:1
Sherman Pairs 2010/11
Cowley Conservative Club
2010-12-31
Tim Bowles and Daniel Brooks
Paul Chester and Gavin Wright
Sherman Pairs 2010/11
1:2
Sherman Pairs 2010/11
The New Club
2010-12-31
Dave White and Justin Shepherd
Jonathan Leader Maynard and Richard Walters
Sherman Pairs 2010/11
141:234
Walt Bradbury Trophy 2010/11
Fieldside
2010-12-31
Jimmy Ewers
Altaf Ali
Walt Bradbury Players 2010/11
0:0
Walt Bradbury Trophy 2010/11
Thame Snooker Club
2010-12-31
Darren Howard
Ed Downey
Walt Bradbury Players 2010/11
2:0
Walt Bradbury Trophy 2010/11
Q Zone Oxford
2010-12-31
Malcolm Bough
Richard Walters
Walt Bradbury Players 2010/11
0:2
Walt Bradbury Trophy 2010/11
Ashton Club
2010-12-31
Jonathan Street
Richard Berry
Walt Bradbury Players 2010/11
0:2
Walt Bradbury Trophy 2010/11
Abingdon Royal British Legion
2010-12-31
Richard Saunders
Jason Buck
Walt Bradbury Players 2010/11
0:0
Walt Bradbury Trophy 2010/11
The New Club
2010-12-31
Allan King
Luke Purcell
Walt Bradbury Players 2010/11
0:0
Walt Bradbury Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2010-12-31
Malcolm Bough
Lewis Moss “hcap”
Walt Bradbury Players 2010/11
3:0
Walt Bradbury Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2010-12-31
Ed Downey
Allan King
Walt Bradbury Players 2010/11
0:0
Walt Bradbury Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2010-12-31
Dave Daley
Dave Noake
Walt Bradbury Players 2010/11
0:0
Walt Bradbury Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2010-12-31
Peter Franklin Routh
Richard Saunders
Walt Bradbury Players 2010/11
0:0
Walt Bradbury Cup 2010/11
Kidlington Green Social Club
2010-12-31
Andy Benwell “hcap”
Richard Walters
Walt Bradbury Players 2010/11
3:2
Walt Bradbury Cup 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2010-12-31
Matthew Challen
Nolan Aselford
Walt Bradbury Players 2010/11
1:3
Walt Bradbury Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2010-12-31
Luke Purcell
Jimmy Ewers
Walt Bradbury Players 2010/11
0:0
Walt Bradbury Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2010-12-31
Gary Bough
Nigel Bossom
Walt Bradbury Players 2010/11
0:3
Walt Bradbury Cup 2010/11
Rush (Witney Snooker Club)
2010-12-31
Gavin Wright
Paul Chester
Walt Bradbury Players 2010/11
3:0
Walt Bradbury Cup 2010/11
Fieldside
2010-12-31
Karl Walker “hcap”
Jason Buck
Walt Bradbury Players 2010/11
0:0
Walt Bradbury Cup 2010/11
Cowley Workers Social Club
2010-12-31
Lee McAllister
Altaf Ali
Walt Bradbury Players 2010/11
2:3
Walt Bradbury Cup 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2010-12-31
Richard Berry
Grant Conquest
Walt Bradbury Players 2010/11
0:3
Walt Bradbury Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2010-12-31
Dave Bough
Mic Bennett “hcap”
Walt Bradbury Players 2010/11
1:3
Walt Bradbury Cup 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2010-12-31
Adam Brown
Paul Moss
Walt Bradbury Players 2010/11
0:0
Walt Bradbury Cup 2010/11
Ashton Club
2010-12-31
Jonathan Street
Darren Howard
Walt Bradbury Players 2010/11
0:3
Sherlock Cup 2010/11
Westcott Sports and Social Club
2010-12-20
Westcott A
Eynsham C
Sherlock Cup Teams 2010/11
4:3
Sherlock Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2010-12-20
Riley H (Banaras)
Cowley Con B
Sherlock Cup Teams 2010/11
0:4
Sherlock Cup 2010/11
Thame Snooker Club
2010-12-20
Thame B
Cowley Workers A
Sherlock Cup Teams 2010/11
2:4
Sherlock Cup 2010/11
Headington RBL Club
2010-12-20
Headington RBL B
Oxford Union A
Sherlock Cup Teams 2010/11
4:0
Sherlock Cup 2010/11
Oxford Bowls Club
2010-12-20
Oxford Bowls Club B
Littlemore RBL B
Sherlock Cup Teams 2010/11
2:4
Sherlock Cup 2010/11
Yarnton Royal British Legion
2010-12-20
Yarnton RBL A
East Oxford Con A
Sherlock Cup Teams 2010/11
4:3
Simonds Cup 2010/11
Ashton Club
2010-12-20
Ashton A
Riley F (Williams)
Simonds Cup Teams 2010/11
4:0
Simonds Cup 2010/11
Littlemore Royal British Legion
2010-12-20
Littlemore RBL C (Challen)
Riley E (Ali)
Simonds Cup Teams 2010/11
4:1
Simonds Cup 2010/11
Eynsham Sports And Social Club
2010-12-20
Eynsham A
Abingdon Con A
Simonds Cup Teams 2010/11
4:1
Simonds Cup 2010/11
Kidlington Green Social Club
2010-12-20
Green Road A
Riley D (Bough)
Simonds Cup Teams 2010/11
4:3
Simonds Cup 2010/11
The New Club
2010-12-20
New Club B
Abingdon RBL A
Simonds Cup Teams 2010/11
0:0
Simonds Cup 2010/11
Fieldside
2010-12-20
Fieldside A
Thame A
Simonds Cup Teams 2010/11
4:3
Buildbase Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2010-12-13
Riley G (Green)
Riley F (Williams)
Buildbase Cup Teams
4:0
Buildbase Cup 2010/11
Headington RBL Club
2010-12-13
Headington RBL A
Oxford Union A
Buildbase Cup Teams
4:0
Buildbase Cup 2010/11
Eynsham Sports And Social Club
2010-12-13
Eynsham B
Green Road A
Buildbase Cup Teams
1:4
Buildbase Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2010-12-13
Riley A (Stone)
House Club B
Buildbase Cup Teams
6:0
Buildbase Cup 2010/11
The New Club
2010-12-13
New Club A
Headington RBL B
Buildbase Cup Teams
5:1
Buildbase Cup 2010/11
Eynsham Sports And Social Club
2010-12-13
Eynsham D
Fieldside A
Buildbase Cup Teams
1:5
Buildbase Cup 2010/11
Ashton Club
2010-12-13
Ashton A
Eynsham A
Buildbase Cup Teams
4:0
Buildbase Cup 2010/11
Rush (Witney Snooker Club)
2010-12-13
Witney E (Reddy)
Thame A
Buildbase Cup Teams
1:5
Buildbase Cup 2010/11
Cowley Workers Social Club
2010-12-13
Cowley Workers A
Littlemore RBL A
Buildbase Cup Teams
4:2
Buildbase Cup 2010/11
House Club
2010-12-13
House Club A
Oxford Bowls Club B
Buildbase Cup Teams
4:0
Buildbase Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2010-12-13
Riley E (Ali)
Cowley Con B
Buildbase Cup Teams
4:2
Buildbase Cup 2010/11
Oxford Bowls Club
2010-12-13
Oxford Bowls Club A
Oracle A
Buildbase Cup Teams
4:2
Snooker League 2010-2011
The New Club
2010-12-06
New Club A
Riley D (Bough)
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-12-06
Witney E (Reddy)
New Club B
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Fieldside
2010-12-06
Fieldside A
Abingdon RBL A
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-12-06
Eynsham A
Littlemore RBL C (Challen)
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-12-06
Riley A (Stone)
Thame A
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
Woodstock Social Club
2010-12-06
Woodstock A
Witney B
Division Two
2:4
Snooker League 2010-2011
Kidlington Green Social Club
2010-12-06
Green Road A
Abingdon Con A
Division Two
2:4
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-12-06
Riley E (Ali)
Eynsham B
Division Two
2:4
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2010-12-06
Littlemore RBL A
Riley F (Williams)
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-12-06
Riley G (Green)
Ashton A
Division Two
2:4
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-12-06
Eynsham C
Oracle A
Division Three
1:5
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-12-06
Witney C
Riley H (Banaras)
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2010-12-06
Thame B
Cowley Con B
Division Three
1:5
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2010-12-06
Cowley Con A
Headington RBL A
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2010-12-06
Cowley Con C (Tomlin)
East Oxford Con A
Division Three
5:1
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2010-12-06
Oracle B
Eynsham D
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Yarnton Royal British Legion
2010-12-06
Yarnton RBL A
Witney D
Division Four
2:4
Snooker League 2010-2011
Westcott Sports and Social Club
2010-12-06
Westcott A
House Club A
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Oxford Bowls Club
2010-12-06
Oxford Bowls Club A
Littlemore RBL B
Division Four
2:4
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2010-12-06
Headington RBL B
Oxford Bowls Club B
Division Four
5:1
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2010-11-29
Littlemore RBL C (Challen)
Riley A (Stone)
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
The New Club
2010-11-29
New Club B
Eynsham A
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2010-11-29
Thame A
New Club A
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-11-29
Riley D (Bough)
Fieldside A
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-11-29
Witney A
Abingdon RBL A
Division One/Premier
0:6
Snooker League 2010-2011
Ashton Club
2010-11-29
Ashton A
Littlemore RBL A
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
House Club
2010-11-29
House Club B
Witney B
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Abingdon Conservative Club
2010-11-29
Abingdon Con A
Woodstock A
Division Two
4:2
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-11-29
Eynsham B
Green Road A
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-11-29
Riley F (Williams)
Riley E (Ali)
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-11-29
Riley H (Banaras)
Cowley Con C (Tomlin)
Division Three
0:6
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2010-11-29
Cowley Con B
Cowley Con A
Division Three
5:1
Snooker League 2010-2011
Cowley Workers Social Club
2010-11-29
Cowley Workers A
East Oxford Con A
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2010-11-29
Oracle A
Thame B
Division Three
6:0
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2010-11-29
Headington RBL A
Witney C
Division Three
5:1
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-11-29
Eynsham D
Westcott A
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2010-11-29
Littlemore RBL B
Oracle B
Division Four
5:1
Snooker League 2010-2011
Oxford Bowls Club
2010-11-29
Oxford Bowls Club B
Oxford Bowls Club A
Division Four
2:4
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-11-29
Witney D
Headington RBL B
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Oxford Union
2010-11-29
Oxford Union A
House Club A
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
The New Club
2010-11-22
New Club A
Littlemore RBL C (Challen)
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-11-22
Riley A (Stone)
New Club B
Division One/Premier
5:1
Snooker League 2010-2011
Fieldside
2010-11-22
Fieldside A
Thame A
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Abingdon Royal British Legion
2010-11-22
Abingdon RBL A
Riley D (Bough)
Division One/Premier
5:1
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-11-22
Witney E (Reddy)
Witney A
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-11-22
Riley E (Ali)
Ashton A
Division Two
2:4
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-11-22
Riley G (Green)
House Club B
Division Two
1:5
Snooker League 2010-2011
Kidlington Green Social Club
2010-11-22
Green Road A
Riley F (Williams)
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-11-22
Witney B
Abingdon Con A
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Woodstock Social Club
2010-11-22
Woodstock A
Eynsham B
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-11-22
Eynsham C
Cowley Workers A
Division Three
1:5
Snooker League 2010-2011
Enysham SSC
2010-11-22
East Oxford Con A
Riley H (Banaras)
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2010-11-22
Cowley Con C (Tomlin)
Headington RBL A
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-11-22
Witney C
Cowley Con B
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2010-11-22
Cowley Con A
Oracle A
Division Three
1:5
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2010-11-22
Oracle B
Oxford Bowls Club B
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Westcott Sports and Social Club
2010-11-22
Westcott A
Littlemore RBL B
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Oxford Bowls Club
2010-11-22
Oxford Bowls Club A
Witney D
Division Four
2:4
Snooker League 2010-2011
Yarnton Royal British Legion
2010-11-22
Yarnton RBL A
Oxford Union A
Division Four
2:4
Snooker League 2010-2011
House Club
2010-11-22
House Club A
Eynsham D
Division Four
5:1
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-11-15
Witney E (Reddy)
Abingdon RBL A
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2010-11-15
Thame A
Riley D (Bough)
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-11-15
Witney A
Eynsham A
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
The New Club
2010-11-15
New Club B
New Club A
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2010-11-15
Littlemore RBL C (Challen)
Fieldside A
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
Ashton Club
2010-11-15
Ashton A
Green Road A
Division Two
2:4
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-11-15
Riley G (Green)
Witney B
Division Two
2:4
Snooker League 2010-2011
House Club
2010-11-15
House Club B
Littlemore RBL A
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-11-15
Eynsham B
Abingdon Con A
Division Two
4:2
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-11-15
Riley F (Williams)
Woodstock A
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-11-15
Eynsham C
East Oxford Con A
Division Three
1:5
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2010-11-15
Oracle A
Witney C
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2010-11-15
Headington RBL A
Riley H (Banaras)
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Cowley Workers Social Club
2010-11-15
Cowley Workers A
Thame B
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2010-11-15
Cowley Con B
Cowley Con C (Tomlin)
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Oxford Bowls Club
2010-11-15
Oxford Bowls Club B
Westcott A
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Yarnton Royal British Legion
2010-11-15
Yarnton RBL A
House Club A
Division Four
2:4
Snooker League 2010-2011
Oxford Union
2010-11-15
Oxford Union A
Headington RBL B
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2010-11-15
Littlemore RBL B
Eynsham D
Division Four
5:1
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-11-15
Witney D
Oracle B
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Fieldside
2010-11-08
Fieldside A
New Club B
Division One/Premier
6:0
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-11-08
Riley A (Stone)
Witney A
Division One/Premier
5:1
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-11-08
Eynsham A
Witney E (Reddy)
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-11-08
Riley D (Bough)
Littlemore RBL C (Challen)
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Abingdon Royal British Legion
2010-11-08
Abingdon RBL A
Thame A
Division One/Premier
5:1
Snooker League 2010-2011
Abingdon Conservative Club
2010-11-08
Abingdon Con A
Riley F (Williams)
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-11-08
Witney B
Eynsham B
Division Two
5:1
Snooker League 2010-2011
Woodstock Social Club
2010-11-08
Woodstock A
Ashton A
Division Two
5:1
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2010-11-08
Littlemore RBL A
Riley G (Green)
Division Two
2:4
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-11-08
Riley E (Ali)
House Club B
Division Two
5:1
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2010-11-08
Cowley Con C (Tomlin)
Oracle A
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-11-08
Riley H (Banaras)
Cowley Con B
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Enysham SSC
2010-11-08
East Oxford Con A
Headington RBL A
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2010-11-08
Thame B
Eynsham C
Division Three
1:5
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2010-11-08
Cowley Con A
Cowley Workers A
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Westcott Sports and Social Club
2010-11-08
Westcott A
Witney D
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Oxford Bowls Club
2010-11-08
Oxford Bowls Club A
Oxford Union A
Division Four
2:4
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2010-11-08
Headington RBL B
Yarnton RBL A
Division Four
2:4
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-11-08
Eynsham D
Oxford Bowls Club B
Division Four
5:1
Snooker League 2010-2011
House Club
2010-11-08
House Club A
Littlemore RBL B
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
The New Club
2010-11-01
New Club B
Riley D (Bough)
Division One/Premier
5:1
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-11-01
Witney A
New Club A
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-11-01
Witney E (Reddy)
Riley A (Stone)
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2010-11-01
Littlemore RBL C (Challen)
Thame A
Division One/Premier
5:1
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-11-01
Eynsham A
Abingdon RBL A
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-11-01
Riley F (Williams)
Eynsham B
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
Ashton Club
2010-11-01
Ashton A
Abingdon Con A
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2010-11-01
Littlemore RBL A
Witney B
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-11-01
Riley G (Green)
Riley E (Ali)
Division Two
2:4
Snooker League 2010-2011
House Club
2010-11-01
House Club B
Green Road A
Division Two
0:6
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2010-11-01
Cowley Con B
Headington RBL A
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2010-11-01
Oracle A
Riley H (Banaras)
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-11-01
Eynsham C
Cowley Con A
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2010-11-01
Thame B
East Oxford Con A
Division Three
1:5
Snooker League 2010-2011
Cowley Workers Social Club
2010-11-01
Cowley Workers A
Witney C
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Oxford Bowls Club
2010-11-01
Oxford Bowls Club B
Littlemore RBL B
Division Four
1:5
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-11-01
Witney D
Eynsham D
Division Four
5:1
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2010-11-01
Headington RBL B
House Club A
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Yarnton Royal British Legion
2010-11-01
Yarnton RBL A
Oxford Bowls Club A
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Oxford Union
2010-11-01
Oxford Union A
Oracle B
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Abingdon Royal British Legion
2010-10-25
Abingdon RBL A
Littlemore RBL C (Challen)
Division One/Premier
1:5
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2010-10-25
Thame A
New Club B
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-10-25
Riley A (Stone)
Eynsham A
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
The New Club
2010-10-25
New Club A
Witney E (Reddy)
Division One/Premier
4:-2
Snooker League 2010-2011
Fieldside
2010-10-25
Fieldside A
Witney A
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-10-25
Eynsham B
Ashton A
Division Two
2:4
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-10-25
Riley E (Ali)
Littlemore RBL A
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Kidlington Green Social Club
2010-10-25
Green Road A
Riley G (Green)
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Woodstock Social Club
2010-10-25
Woodstock A
House Club B
Division Two
4:2
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-10-25
Witney B
Riley F (Williams)
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2010-10-25
Cowley Con A
Thame B
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2010-10-25
Headington RBL A
Oracle A
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Enysham SSC
2010-10-25
East Oxford Con A
Cowley Con B
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-10-25
Witney C
Eynsham C
Division Three
1:5
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2010-10-25
Cowley Con C (Tomlin)
Cowley Workers A
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Westcott Sports and Social Club
2010-10-25
Westcott A
Oxford Union A
Division Four
2:4
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2010-10-25
Oracle B
Yarnton RBL A
Division Four
2:4
Snooker League 2010-2011
Oxford Bowls Club
2010-10-25
Oxford Bowls Club A
Headington RBL B
Division Four
1:5
Snooker League 2010-2011
House Club
2010-10-25
House Club A
Oxford Bowls Club B
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2010-10-25
Littlemore RBL B
Witney D
Division Four
5:1
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-10-18
Witney A
Riley D (Bough)
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-10-18
Witney E (Reddy)
Fieldside A
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-10-18
Eynsham A
New Club A
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-10-18
Riley A (Stone)
Abingdon RBL A
Division One/Premier
5:1
Snooker League 2010-2011
The New Club
2010-10-18
New Club B
Littlemore RBL C (Challen)
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
House Club
2010-10-18
House Club B
Abingdon Con A
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-10-18
Riley G (Green)
Woodstock A
Division Two
1:5
Snooker League 2010-2011
Ashton Club
2010-10-18
Ashton A
Riley F (Williams)
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-10-18
Riley E (Ali)
Witney B
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2010-10-18
Littlemore RBL A
Green Road A
Division Two
2:4
Snooker League 2010-2011
Cowley Workers Social Club
2010-10-18
Cowley Workers A
Riley H (Banaras)
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2010-10-18
Oracle A
Cowley Con B
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2010-10-18
Cowley Con A
East Oxford Con A
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-10-18
Eynsham C
Cowley Con C (Tomlin)
Division Three
1:5
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2010-10-18
Thame B
Witney C
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Oxford Union
2010-10-18
Oxford Union A
Eynsham D
Division Four
5:1
Snooker League 2010-2011
Oxford Bowls Club
2010-10-18
Oxford Bowls Club A
House Club A
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2010-10-18
Headington RBL B
Oracle B
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Yarnton Royal British Legion
2010-10-18
Yarnton RBL A
Westcott A
Division Four
1:5
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-10-18
Witney D
Oxford Bowls Club B
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Abingdon Royal British Legion
2010-10-11
Abingdon RBL A
New Club B
Division One/Premier
0:0
Snooker League 2010-2011
The New Club
2010-10-11
New Club A
Riley A (Stone)
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
Fieldside
2010-10-11
Fieldside A
Eynsham A
Division One/Premier
6:0
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-10-11
Riley D (Bough)
Witney E (Reddy)
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2010-10-11
Thame A
Witney A
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
Kidlington Green Social Club
2010-10-11
Green Road A
Riley E (Ali)
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Woodstock Social Club
2010-10-11
Woodstock A
Littlemore RBL A
Division Two
5:1
Snooker League 2010-2011
Abingdon Conservative Club
2010-10-11
Abingdon Con A
Riley G (Green)
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-10-11
Witney B
Ashton A
Division Two
0:6
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-10-11
Eynsham B
House Club B
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Enysham SSC
2010-10-11
East Oxford Con A
Oracle A
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2010-10-11
Headington RBL A
Cowley Workers A
Division Three
5:1
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-10-11
Riley H (Banaras)
Eynsham C
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-10-11
Witney C
Cowley Con A
Division Three
2:4
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2010-10-11
Cowley Con C (Tomlin)
Thame B
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-10-11
Eynsham D
Yarnton RBL A
Division Four
5:1
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2010-10-11
Littlemore RBL B
Oxford Union A
Division Four
1:5
Snooker League 2010-2011
Westcott Sports and Social Club
2010-10-11
Westcott A
Headington RBL B
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
House Club
2010-10-11
House Club A
Witney D
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2010-10-11
Oracle B
Oxford Bowls Club A
Division Four
2:4
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-10-04
Eynsham A
Riley D (Bough)
Division One/Premier
0:6
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-10-04
Witney A
Littlemore RBL C (Challen)
Division One/Premier
1:5
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-10-04
Witney E (Reddy)
Thame A
Division One/Premier
1:5
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-10-04
Riley A (Stone)
Fieldside A
Division One/Premier
2:4
Snooker League 2010-2011
The New Club
2010-10-04
New Club A
Abingdon RBL A
Division One/Premier
3:3
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-10-04
Riley G (Green)
Eynsham B
Division Two
2:4
Snooker League 2010-2011
Kidlington Green Social Club
2010-10-04
Green Road A
Witney B
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-10-04
Riley E (Ali)
Woodstock A
Division Two
2:4
Snooker League 2010-2011
House Club
2010-10-04
House Club B
Riley F (Williams)
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2010-10-04
Littlemore RBL A
Abingdon Con A
Division Two
1:5
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2010-10-04
Cowley Con A
Cowley Con C (Tomlin)
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-10-04
Witney C
East Oxford Con A
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2010-10-04
Thame B
Riley H (Banaras)
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-10-04
Eynsham C
Headington RBL A
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Cowley Workers Social Club
2010-10-04
Cowley Workers A
Cowley Con B
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Oxford Union
2010-10-04
Oxford Union A
Oxford Bowls Club B
Division Four
6:0
Snooker League 2010-2011
Yarnton Royal British Legion
2010-10-04
Yarnton RBL A
Littlemore RBL B
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2010-10-04
Headington RBL B
Eynsham D
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2010-10-04
Oracle B
House Club A
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Oxford Bowls Club
2010-10-04
Oxford Bowls Club A
Westcott A
Division Four
2:4
Snooker League 2010-2011
Fieldside
2010-09-27
Fieldside A
New Club A
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-09-27
Riley D (Bough)
Riley A (Stone)
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2010-09-27
Thame A
Eynsham A
Division One/Premier
5:1
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-09-27
Littlemore RBL C (Challen)
Witney E (Reddy)
Division One/Premier
5:1
Snooker League 2010-2011
The New Club
2010-09-27
New Club B
Witney A
Division One/Premier
4:2
Snooker League 2010-2011
Woodstock Social Club
2010-09-27
Woodstock A
Green Road A
Division Two
4:2
Snooker League 2010-2011
Ashton Club
2010-09-27
Ashton A
House Club B
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-09-27
Riley F (Williams)
Riley G (Green)
Division Two
0:0
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-09-27
Eynsham B
Littlemore RBL A
Division Two
3:3
Snooker League 2010-2011
Abingdon Conservative Club
2010-09-27
Abingdon Con A
Riley E (Ali)
Division Two
4:2
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2010-09-27
Cowley Con C (Tomlin)
Witney C
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2010-09-27
Oracle A
Cowley Workers A
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2010-09-27
Cowley Con B
Eynsham C
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2010-09-27
Headington RBL A
Thame B
Division Three
4:2
Snooker League 2010-2011
Q Zone Oxford
2010-09-27
Riley H (Banaras)
Cowley Con A
Division Three
3:3
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2010-09-27
Witney D
Oxford Union A
Division Four
0:6
Snooker League 2010-2011
Oxford Bowls Club
2010-09-27
Oxford Bowls Club B
Yarnton RBL A
Division Four
1:5
Snooker League 2010-2011
Westcott Sports and Social Club
2010-09-27
Westcott A
Oracle B
Division Four
4:2
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-09-27
Eynsham D
Oxford Bowls Club A
Division Four
3:3
Snooker League 2010-2011
Littlemore Royal British Legion
2010-09-27
Littlemore RBL B
Headington RBL B
Division Four
2:4