Oracle Pool & Snooker Club
Oxford and District Billiards & Snooker Association
Founded in 1926 Contact Us 
Sponsored by Oracle Pool & Snooker Club
Welcome guest. Please login to enter results, access members' contact details or search for matches.
Competition Location Date Competitor 1 Competitor 2 Division Result Comments
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-04-30 Lewis Calcutt Neil Craycraft Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 1:5
Sherman Pairs 17/18 Oracle Snooker Club 2018-04-24 Karl Walker and Mick Bennett Ross Barker and Neil Craycraft Sherman Pairs 17/18 221:121
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-04-23 Neil Craycraft Karl Walker Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 4:1
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-04-23 Lewis Calcutt Mick Bennett Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 4:1
Sherman Pairs 17/18 Oracle Snooker Club 2018-04-17 Karl Walker and Mick Bennett Ian Gee and Alan Mander Sherman Pairs 17/18 205:192
Sherman Pairs 17/18 Oracle Snooker Club 2018-04-17 Ross Barker and Neil Craycraft Ian Bett and Nigel Bossom Sherman Pairs 17/18 266:117
Colin Cutler Memorial Trophy 17/18 Oracle Snooker Club 2018-04-16 Witney A Abingdon Con A Colin Cutler Memorial Trophy 1/4 Finals 3:4
Buildbase Plate 17/18 Oracle Snooker Club 2018-04-16 New Club A Oracle C (Trafford) Buildbase Plate Quarter Final 4:2
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Littlemore British Legion 2018-04-10 Luke Purcell Neil Craycraft Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 2:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Littlemore British Legion 2018-04-10 John Williams Dave Felton Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 1:2
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Littlemore British Legion 2018-04-10 Luke Purcell Dave Felton Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 1:2
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2018-04-09 Oracle B (Donkin) Thame A (Eels) Premier and Division 1 3:3
Snooker League 17/18 Witney Snooker Club 2018-04-09 Witney B Eynsham A Premier and Division 1 4:0
Snooker League 17/18 New Club 2018-04-09 New Club A Littlemore RBL C (Bough) Premier and Division 1 4:2
Snooker League 17/18 Woodstock Social Club 2018-04-09 Woodstock Oracle A (Carter) Premier and Division 1 3:3
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2018-04-09 Thame B (Fletcher) Green Road A Division 2 2:4
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2018-04-09 Littlemore RBL A (Fitzgerald) New Club B Division 2 2:4
Snooker League 17/18 East Oxford Conservative Club 2018-04-09 East Oxford Con B (Oxford Uni) Oracle C (Trafford) Division 2 2:4 FIXTURE TO BE REVERSED
Snooker League 17/18 Highfield Social Club 2018-04-09 Highfield A Witney A Division 2 1:5
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2018-04-09 Thame C (White) Oxford Bowls Club A Division 2 5:1
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2018-04-09 Oracle D (Hollis) Highfield B Division 3 3:3
Snooker League 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-04-09 Abingdon Con B East Oxford Con A Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Kidlington Green Social Club 2018-04-09 Green Road B Yarnton RBL A Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2018-04-09 Eynsham B House Club A Division 3 6:0
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2018-04-09 Littlemore RBL B (Turner) Eynsham C Division 3 3:3
Walt Bradbury Trophy 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-04-03 Connor Jones Ross Barker Walt Bradbury Trophy 17/18 1:2
Walt Bradbury Trophy 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-04-03 Lewis Moss Ross Barker Walt Bradbury Trophy 17/18 1:2
Walt Bradbury Trophy 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-04-03 Connor Jones Pete Fenn Walt Bradbury Trophy 17/18 2:1
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 East Oxford Conservative Club 2018-03-31 Luke Purcell Rory MacIver Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 2:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-03-31 Neil Craycraft Lewis Calcutt Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 0:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Thame Snooker Club 2018-03-31 Dave Felton Mick Bennett Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 2:1
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Thame Snooker Club 2018-03-31 Andrew Posey John Williams Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 1:2
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-03-31 Neil Craycraft Peter Franklin Routh Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 3:0
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Oxford Bowls Club 2018-03-31 John Williams Karl Walker Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 0:3
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Witney Snooker Club 2018-03-31 Lewis Calcutt Lewis Moss Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 3:2
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Oracle Snooker Club 2018-03-31 Connor Jones Mick Bennett Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 0:1
Walt Bradbury Trophy 17/18 Witney Snooker Club 2018-03-31 Iain Wright Pete Fenn Walt Bradbury Trophy 17/18 0:2
Walt Bradbury Trophy 17/18 Oracle Snooker Club 2018-03-31 Connor Jones Steve Blackman Walt Bradbury Trophy 17/18 2:0
Walt Bradbury Trophy 17/18 Thame Snooker Club 2018-03-31 Warren Eels Lewis Moss Walt Bradbury Trophy 17/18 0:2
Walt Bradbury Trophy 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-03-31 Ross Barker Luke Purcell Walt Bradbury Trophy 17/18 2:0
Sherman Pairs 17/18 2018-03-31 Karl Walker and Mick Bennett Tom Fletcher and Rob Sellwood Sherman Pairs 17/18 1:0
Sherman Pairs 17/18 2018-03-31 Ian Gee and Alan Mander Steve Blackman and Rory MacIver Sherman Pairs 17/18 189:159
Sherman Pairs 17/18 2018-03-31 Andy Benwell and Jason Poole Ian Bett and Nigel Bossom Sherman Pairs 17/18 0:1
Sherman Pairs 17/18 2018-03-31 Mike Allen and Steve Fitzgerald Ross Barker and Neil Craycraft Sherman Pairs 17/18 153:180
Ken Olive Seniors Cup (Over 50s) 17/18 Littlemore British Legion 2018-03-27 Mike Allen Derek Syrett Ken Olive Senior 1:2
Ken Olive Seniors Cup (Over 50s) 17/18 Littlemore British Legion 2018-03-27 Derek Syrett Ian Gee Ken Olive Senior 2:1
Ken Olive Seniors Cup (Over 50s) 17/18 Littlemore British Legion 2018-03-27 Mike Allen Pete Fenn Ken Olive Senior 2:0
Snooker League 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-03-26 Abingdon Con A Witney B Premier and Division 1 3:3
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2018-03-26 Oracle A (Carter) New Club A Premier and Division 1 4:2
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2018-03-26 Eynsham A Oracle B (Donkin) Premier and Division 1 0:6
Snooker League 17/18 Woodstock Social Club 2018-03-26 Woodstock Thame A (Eels) Premier and Division 1 2:4
Snooker League 17/18 Oxford Bowls Club 2018-03-26 Oxford Bowls Club A Highfield A Division 2 2:4
Snooker League 17/18 Witney Snooker Club 2018-03-26 Witney A East Oxford Con B (Oxford Uni) Division 2 2:4
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2018-03-26 Oracle C (Trafford) Littlemore RBL A (Fitzgerald) Division 2 4:2
Snooker League 17/18 New Club 2018-03-26 New Club B Thame B (Fletcher) Division 2 2:4
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2018-03-26 Thame C (White) Green Road A Division 2 3:3
Snooker League 17/18 Kidlington Green Social Club 2018-03-26 Green Road B Eynsham C Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Highfield Social Club 2018-03-26 Highfield B Littlemore RBL B (Turner) Division 3 0:6
Snooker League 17/18 East Oxford Conservative Club 2018-03-26 East Oxford Con A Oracle D (Hollis) Division 3 3:3 FIXTURE TO BE REVERSED
Snooker League 17/18 Yarnton Royal British Legion 2018-03-26 Yarnton RBL A Eynsham B Division 3 4:2
Snooker League 17/18 House Club 2018-03-26 House Club A Abingdon Con B Division 3 3:3
Simonds Cup 17/18 Thame Snooker Club 2018-03-19 Abingdon Con A Oracle B (Donkin) Simonds Cup 17/18 4:2
Sherlock Cup 17/18 Thame Snooker Club 2018-03-19 New Club B Thame B (Fletcher) Sherlock Cup 17/18 4:1
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2018-03-12 Oracle B (Donkin) Abingdon Con A Premier and Division 1 0:6
Snooker League 17/18 New Club 2018-03-12 New Club A Woodstock Premier and Division 1 2:4
Snooker League 17/18 Witney Snooker Club 2018-03-12 Witney B Littlemore RBL C (Bough) Premier and Division 1 1:5
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2018-03-12 Thame A (Eels) Eynsham A Premier and Division 1 5:1
Snooker League 17/18 Kidlington Green Social Club 2018-03-12 Green Road A New Club B Division 2 6:0
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2018-03-12 Thame B (Fletcher) Oracle C (Trafford) Division 2 1:5 FIXTURE TO BE REVERSED
Snooker League 17/18 Highfield Social Club 2018-03-12 Highfield A Thame C (White) Division 2 3:3
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2018-03-12 Littlemore RBL A (Fitzgerald) Witney A Division 2 1:5
Snooker League 17/18 East Oxford Conservative Club 2018-03-12 East Oxford Con B (Oxford Uni) Oxford Bowls Club A Division 2 3:3
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2018-03-12 Eynsham C Highfield B Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2018-03-12 Eynsham B Green Road B Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2018-03-12 Littlemore RBL B (Turner) East Oxford Con A Division 3 5:1
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2018-03-12 Oracle D (Hollis) House Club A Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-03-12 Abingdon Con B Yarnton RBL A Division 3 4:2
Colin Cutler Memorial Trophy 17/18 Oracle Snooker Club 2018-03-05 Abingdon Con B Witney A Colin Cutler Memorial Trophy 1/4 Finals 3:4
Colin Cutler Memorial Trophy 17/18 Oracle Snooker Club 2018-03-05 Littlemore RBL C (Bough) Abingdon Con A Colin Cutler Memorial Trophy 1/4 Finals 2:4
Buildbase Plate 17/18 Oracle Snooker Club 2018-03-05 House Club A New Club A Buildbase Plate Quarter Final 3:4
Buildbase Plate 17/18 Oracle Snooker Club 2018-03-05 Oracle C (Trafford) Eynsham C Buildbase Plate Quarter Final 4:3
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-02-28 Neil Craycraft Martin White Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 2:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Oracle Snooker Club 2018-02-28 Connor Jones Dave Felton Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 0:1
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 East Oxford Conservative Club 2018-02-28 Luke Purcell Warren Eels Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 2:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Highfield Social Club 2018-02-28 Rory MacIver Ian Bett Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 2:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-02-28 Karl Walker Lewis Calcutt Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 1:2
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-02-28 Mick Bennett Mike Allen Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 2:1
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Thame Snooker Club 2018-02-28 Andrew Posey Sid Ponting Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 2:1
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Oxford Bowls Club 2018-02-28 John Williams Nigel Bossom Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 2:1
Ken Olive Seniors Cup (Over 50s) 17/18 Littlemore British Legion 2018-02-28 Mike Allen Simon Painter Ken Olive Senior 2:1
Ken Olive Seniors Cup (Over 50s) 17/18 Thame Snooker Club 2018-02-28 Derek Syrett Steve Blackman Ken Olive Senior 2:1
Ken Olive Seniors Cup (Over 50s) 17/18 Oxford Bowls Club 2018-02-28 John Williams Ian Gee Ken Olive Senior 0:2
Ken Olive Seniors Cup (Over 50s) 17/18 Kidlington Green Social Club 2018-02-28 Darren Davis Pete Fenn Ken Olive Senior 0:2
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Littlemore British Legion 2018-02-28 Josh McCamley Karl Walker Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 0:3
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Thame Snooker Club 2018-02-28 Martyn Royce Peter Franklin Routh Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 1:3
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-02-28 Neil Craycraft Warren Eels Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 3:2
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 East Oxford Conservative Club 2018-02-28 Luke Purcell Mick Bennett Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 1:3
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 New Club 2018-02-28 Nigel Bossom John Williams Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 2:3
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Kidlington Green Social Club 2018-02-28 Andy Benwell Connor Jones Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 0:3
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Thame Snooker Club 2018-02-28 Martin White Lewis Moss Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 0:3
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Witney Snooker Club 2018-02-28 Lewis Calcutt Rory MacIver Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 3:1
Walt Bradbury Trophy 17/18 New Club 2018-02-28 Ian Bett Luke Purcell Walt Bradbury Trophy 17/18 0:2
Walt Bradbury Trophy 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-02-28 Ross Barker Dave Felton Walt Bradbury Trophy 17/18 2:1
Walt Bradbury Trophy 17/18 Littlemore British Legion 2018-02-28 Lewis Moss Keith Hollis Walt Bradbury Trophy 17/18 1:0
Walt Bradbury Trophy 17/18 Thame Snooker Club 2018-02-28 Warren Eels Rory MacIver Walt Bradbury Trophy 17/18 2:1
Walt Bradbury Trophy 17/18 Oxford Bowls Club 2018-02-28 Pete Fenn Jon Bishop Walt Bradbury Trophy 17/18 1:0
Walt Bradbury Trophy 17/18 2018-02-28 Andy Posey Iain Wright Walt Bradbury Trophy 17/18 1:2
Walt Bradbury Trophy 17/18 Littlemore British Legion 2018-02-28 Peter Franklin Routh Steve Blackman Walt Bradbury Trophy 17/18 1:2
Walt Bradbury Trophy 17/18 Oracle Snooker Club 2018-02-28 Connor Jones John Williams Walt Bradbury Trophy 17/18 2:0
Sherman Pairs 17/18 2018-02-28 Karl Walker and Mick Bennett Derek Syrett and Phil Baker Sherman Pairs 17/18 253:157
Sherman Pairs 17/18 2018-02-28 Ian Gee and Alan Mander Mick Aust and Ripon Masih Sherman Pairs 17/18 196:182
Sherman Pairs 17/18 2018-02-28 Ian Bett and Nigel Bossom Dave Felton and Ben Mawby Sherman Pairs 17/18 148:112
Sherman Pairs 17/18 2018-02-28 Lewis Moss and Josh Mccamley Tom Fletcher and Rob Sellwood Sherman Pairs 17/18 100:198
Sherman Pairs 17/18 2018-02-28 Daniel Brooks and Lewis Calcutt Mike Allen and Steve Fitzgerald Sherman Pairs 17/18 0:1
Sherman Pairs 17/18 2018-02-28 Andy Benwell and Jason Poole Richard Berry and Stuart Fenwick Sherman Pairs 17/18 165:109
Sherman Pairs 17/18 2018-02-28 Andrew Gee and Keith Hollis Steve Blackman and Rory MacIver Sherman Pairs 17/18 163:197
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2018-02-26 Oracle A (Carter) Witney B Premier and Division 1 2:4
Snooker League 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-02-26 Abingdon Con A Thame A (Eels) Premier and Division 1 5:1
Snooker League 17/18 Woodstock Social Club 2018-02-26 Woodstock Eynsham A Premier and Division 1 4:2
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2018-02-26 Littlemore RBL C (Bough) Oracle B (Donkin) Premier and Division 1 4:2
Snooker League 17/18 Highfield Social Club 2018-02-26 Highfield A East Oxford Con B (Oxford Uni) Division 2 5:1
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2018-02-26 Thame C (White) New Club B Division 2 2:4
Snooker League 17/18 Oxford Bowls Club 2018-02-26 Oxford Bowls Club A Littlemore RBL A (Fitzgerald) Division 2 3:3
Snooker League 17/18 Witney Snooker Club 2018-02-26 Witney A Thame B (Fletcher) Division 2 5:1
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2018-02-26 Oracle C (Trafford) Green Road A Division 2 1:5
Snooker League 17/18 Yarnton Royal British Legion 2018-02-26 Yarnton RBL A Oracle D (Hollis) Division 3 6:0 FIXTURE TO BE REVERSED
Snooker League 17/18 East Oxford Conservative Club 2018-02-26 East Oxford Con A Eynsham C Division 3 5:1
Snooker League 17/18 House Club 2018-02-26 House Club A Littlemore RBL B (Turner) Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2018-02-26 Eynsham B Abingdon Con B Division 3 3:3
Snooker League 17/18 Kidlington Green Social Club 2018-02-26 Green Road B Highfield B Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2018-02-19 Thame A (Eels) Littlemore RBL C (Bough) Premier and Division 1 2:4
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2018-02-19 Eynsham A Abingdon Con A Premier and Division 1 2:4
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2018-02-19 Oracle B (Donkin) Oracle A (Carter) Premier and Division 1 4:2
Snooker League 17/18 Witney Snooker Club 2018-02-19 Witney B New Club A Premier and Division 1 6:0
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2018-02-19 Littlemore RBL A (Fitzgerald) Highfield A Division 2 4:2
Snooker League 17/18 East Oxford Conservative Club 2018-02-19 East Oxford Con B (Oxford Uni) Thame C (White) Division 2 0:6
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2018-02-19 Thame B (Fletcher) Oxford Bowls Club A Division 2 3:3
Snooker League 17/18 Kidlington Green Social Club 2018-02-19 Green Road A Witney A Division 2 4:2
Snooker League 17/18 New Club 2018-02-19 New Club B Oracle C (Trafford) Division 2 2:4
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2018-02-19 Littlemore RBL B (Turner) Yarnton RBL A Division 3 1:5
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2018-02-19 Eynsham C House Club A Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-02-19 Abingdon Con B Green Road B Division 3 2:4
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2018-02-19 Oracle D (Hollis) Eynsham B Division 3 2:4
Snooker League 17/18 Highfield Social Club 2018-02-19 Highfield B East Oxford Con A Division 3 2:4
Snooker League 17/18 New Club 2018-02-12 New Club A Oracle B (Donkin) Premier and Division 1 3:3
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2018-02-12 Littlemore RBL C (Bough) Eynsham A Premier and Division 1 5:1
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2018-02-12 Oracle A (Carter) Thame A (Eels) Premier and Division 1 2:4
Snooker League 17/18 Woodstock Social Club 2018-02-12 Woodstock Abingdon Con A Premier and Division 1 2:4
Snooker League 17/18 East Oxford Conservative Club 2018-02-12 East Oxford Con B (Oxford Uni) Littlemore RBL A (Fitzgerald) Division 2 3:3
Snooker League 17/18 Highfield Social Club 2018-02-12 Highfield A Thame B (Fletcher) Division 2 3:3
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2018-02-12 Thame C (White) Oracle C (Trafford) Division 2 4:2 FIXTURE TO BE REVERSED
Snooker League 17/18 Witney Snooker Club 2018-02-12 Witney A New Club B Division 2 5:1
Snooker League 17/18 Oxford Bowls Club 2018-02-12 Oxford Bowls Club A Green Road A Division 2 2:4
Snooker League 17/18 House Club 2018-02-12 House Club A Highfield B Division 3 3:3
Snooker League 17/18 Kidlington Green Social Club 2018-02-12 Green Road B East Oxford Con A Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2018-02-12 Eynsham B Littlemore RBL B (Turner) Division 3 2:4
Snooker League 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-02-12 Abingdon Con B Oracle D (Hollis) Division 3 4:2 FIXTURE TO BE REVERSED
Snooker League 17/18 Yarnton Royal British Legion 2018-02-12 Yarnton RBL A Eynsham C Division 3 3:3
Simonds Cup 17/18 Thame Snooker Club 2018-02-05 Thame A (Eels) Oracle B (Donkin) Simonds Cup 17/18 3:4
Simonds Cup 17/18 Thame Snooker Club 2018-02-05 Abingdon Con A Eynsham A Simonds Cup 17/18 4:0
Sherlock Cup 17/18 Thame Snooker Club 2018-02-05 Thame C (White) Thame B (Fletcher) Sherlock Cup 17/18 3:4
Sherlock Cup 17/18 Thame Snooker Club 2018-02-05 Oracle D (Hollis) New Club B Sherlock Cup 17/18 1:4
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Witney Snooker Club 2018-01-31 Lewis Calcutt Andy Benwell Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 2:1
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 East Oxford Conservative Club 2018-01-31 Luke Purcell Tom Fletcher Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 2:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Oxford Bowls Club 2018-01-31 Pete Fenn Karl Walker Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 0:2
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Highfield Social Club 2018-01-31 Rory MacIver Doug Turner Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 1:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 New Club 2018-01-31 Ian Bett Mick Aust Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 2:1
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Thame Snooker Club 2018-01-31 Warren Eels Josh McCamley Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 2:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-01-31 Ross Barker Neil Craycraft Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 1:2
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Thame Snooker Club 2018-01-31 Jon Bishop Mick Bennett Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 0:1
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Thame Snooker Club 2018-01-31 Dave Felton Keith Hollis Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 1:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Littlemore British Legion 2018-01-31 Lewis Moss Andrew Posey Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 0:2
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Oracle Snooker Club 2018-01-31 Sid Ponting Daniel Brooks Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 1:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Littlemore British Legion 2018-01-31 Mike Allen Ripon Masih Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 2:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Thame Snooker Club 2018-01-31 Phil Baker Connor Jones Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 0:2
Ken Olive Seniors Cup (Over 50s) 17/18 Littlemore British Legion 2018-01-31 Simon Painter Mick Aust Ken Olive Senior 2:1
Ken Olive Seniors Cup (Over 50s) 17/18 Littlemore British Legion 2018-01-31 Mike Allen Tony Nichols Ken Olive Senior 2:1
Ken Olive Seniors Cup (Over 50s) 17/18 New Club 2018-01-31 Ian Bett Pete Fenn Ken Olive Senior 0:1
Ken Olive Seniors Cup (Over 50s) 17/18 Littlemore British Legion 2018-01-31 Richard Berry Darren Davis Ken Olive Senior 1:2
Ken Olive Seniors Cup (Over 50s) 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-01-31 Mick Bennett Derek Syrett Ken Olive Senior 1:2
Ken Olive Seniors Cup (Over 50s) 17/18 Littlemore British Legion 2018-01-31 Malcolm Bough Steve Blackman Ken Olive Senior 1:2
Ken Olive Seniors Cup (Over 50s) 17/18 Oxford Bowls Club 2018-01-31 John Williams Brian Field Ken Olive Senior 2:0
Ken Olive Seniors Cup (Over 50s) 17/18 2018-01-31 Brendan Ensoll Ian Gee Ken Olive Senior 1:2
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Witney Snooker Club 2018-01-31 Lewis Calcutt Dave Felton Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 3:0
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Littlemore British Legion 2018-01-31 Lewis Moss Andrew Gee Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 3:0
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Littlemore British Legion 2018-01-31 Malcolm Bough Andy Benwell Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 2:3
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Oracle Snooker Club 2018-01-31 Keith Hollis Connor Jones Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 0:3
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 East Oxford Conservative Club 2018-01-31 Luke Purcell Andy Posey Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 3:1
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Witney Snooker Club 2018-01-31 Daniel Brooks Mick Bennett Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 0:1
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-01-31 Neil Craycraft Ross Barker Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 3:0
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Oxford Bowls Club 2018-01-31 Pete Fenn Martyn Royce Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 2:3
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Littlemore British Legion 2018-01-31 Peter Franklin Routh Jason Poole Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 3:2
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Oracle Snooker Club 2018-01-31 Sid Ponting John Williams Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 0:3
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Thame Snooker Club 2018-01-31 Martin White Ripon Masih Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 3:2
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Highfield Social Club 2018-01-31 Steve Blackman Rory MacIver Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 2:3
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-01-31 Karl Walker Jon Bishop Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 3:0
Walt Bradbury Trophy 17/18 New Club 2018-01-31 Ian Bett Daniel Brooks Walt Bradbury Trophy 17/18 1:0
Walt Bradbury Trophy 17/18 Kidlington Green Social Club 2018-01-31 Ripon Masih Peter Franklin Routh Walt Bradbury Trophy 17/18 1:2
Walt Bradbury Trophy 17/18 Oracle Snooker Club 2018-01-31 Andrew Gee John Williams Walt Bradbury Trophy 17/18 0:1
Walt Bradbury Trophy 17/18 Thame Snooker Club 2018-01-31 Martin White Connor Jones Walt Bradbury Trophy 17/18 1:2
Walt Bradbury Trophy 17/18 Littlemore British Legion 2018-01-31 Lewis Moss Josh McCamley Walt Bradbury Trophy 17/18 2:0
Walt Bradbury Trophy 17/18 Littlemore British Legion 2018-01-31 Malcolm Bough Andy Posey Walt Bradbury Trophy 17/18 0:2
Walt Bradbury Trophy 17/18 Kidlington Green Social Club 2018-01-31 Andy Benwell Warren Eels Walt Bradbury Trophy 17/18 0:2
Walt Bradbury Trophy 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-01-31 Ross Barker Martyn Royce Walt Bradbury Trophy 17/18 2:0
Walt Bradbury Trophy 17/18 Highfield Social Club 2018-01-31 Rory MacIver Alan Mander Walt Bradbury Trophy 17/18 2:0
Walt Bradbury Trophy 17/18 Oracle Snooker Club 2018-01-31 Sid Ponting Pete Fenn Walt Bradbury Trophy 17/18 0:1
Sherman Pairs 17/18 2018-01-31 Martin White and Andrew Posey Karl Walker and Mick Bennett Sherman Pairs 17/18 231:234
Sherman Pairs 17/18 2018-01-31 Ian Gee and Alan Mander Doug Turner and Lewis Murray Sherman Pairs 17/18 210:173
Colin Cutler Memorial Trophy 17/18 Witney Snooker Club 2018-01-29 Witney A Oracle B (Donkin) Colin Cutler Memorial Trophy 1/4 Finals 4:3
Colin Cutler Memorial Trophy 17/18 Oracle Snooker Club 2018-01-29 Oracle A (Carter) Abingdon Con A Colin Cutler Memorial Trophy 1/4 Finals 0:4
Colin Cutler Memorial Trophy 17/18 Littlemore British Legion 2018-01-29 Littlemore RBL C (Bough) Littlemore RBL A (Fitzgerald) Colin Cutler Memorial Trophy 1/4 Finals 4:2
Colin Cutler Memorial Trophy 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-01-29 Abingdon Con B Eynsham B Colin Cutler Memorial Trophy 1/4 Finals 4:1
Buildbase Plate 17/18 House Club 2018-01-29 House Club A Thame A (Eels) Buildbase Plate Quarter Final 4:3
Buildbase Plate 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2018-01-29 Eynsham C New Club B Buildbase Plate Quarter Final 4:2
Buildbase Plate 17/18 Highfield Social Club 2018-01-29 Highfield B Oracle C (Trafford) Buildbase Plate Quarter Final 0:4
Buildbase Plate 17/18 New Club 2018-01-29 New Club A Oracle D (Hollis) Buildbase Plate Quarter Final 4:3
Snooker League 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-01-22 Abingdon Con A Littlemore RBL C (Bough) Premier and Division 1 4:2
Snooker League 17/18 Witney Snooker Club 2018-01-22 Witney B Woodstock Premier and Division 1 6:0
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2018-01-22 Thame A (Eels) New Club A Premier and Division 1 4:2
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2018-01-22 Eynsham A Oracle A (Carter) Premier and Division 1 2:4
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2018-01-22 Littlemore RBL A (Fitzgerald) Thame C (White) Division 2 4:2
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2018-01-22 Oracle C (Trafford) Witney A Division 2 4:2
Snooker League 17/18 Kidlington Green Social Club 2018-01-22 Green Road A Highfield A Division 2 2:4
Snooker League 17/18 New Club 2018-01-22 New Club B Oxford Bowls Club A Division 2 3:3
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2018-01-22 Thame B (Fletcher) East Oxford Con B (Oxford Uni) Division 2 2:4
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2018-01-22 Oracle D (Hollis) Green Road B Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2018-01-22 Eynsham C Eynsham B Division 3 2:4
Snooker League 17/18 East Oxford Conservative Club 2018-01-22 East Oxford Con A House Club A Division 3 5:1
Snooker League 17/18 Highfield Social Club 2018-01-22 Highfield B Yarnton RBL A Division 3 1:5
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2018-01-22 Littlemore RBL B (Turner) Abingdon Con B Division 3 2:4
Snooker League 17/18 Witney Snooker Club 2018-01-15 Witney B Oracle B (Donkin) Premier and Division 1 3:3
Snooker League 17/18 Woodstock Social Club 2018-01-15 Woodstock Littlemore RBL C (Bough) Premier and Division 1 3:3
Snooker League 17/18 New Club 2018-01-15 New Club A Eynsham A Premier and Division 1 4:2
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2018-01-15 Oracle A (Carter) Abingdon Con A Premier and Division 1 0:6
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2018-01-15 Littlemore RBL A (Fitzgerald) Thame B (Fletcher) Division 2 4:2
Snooker League 17/18 East Oxford Conservative Club 2018-01-15 East Oxford Con B (Oxford Uni) Green Road A Division 2 1:5
Snooker League 17/18 Oxford Bowls Club 2018-01-15 Oxford Bowls Club A Oracle C (Trafford) Division 2 1:5 FIXTURE TO BE REVERSED
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2018-01-15 Thame C (White) Witney A Division 2 4:2
Snooker League 17/18 Highfield Social Club 2018-01-15 Highfield A New Club B Division 2 2:4
Snooker League 17/18 Yarnton Royal British Legion 2018-01-15 Yarnton RBL A East Oxford Con A Division 3 2:4
Snooker League 17/18 Kidlington Green Social Club 2018-01-15 Green Road B House Club A Division 3 2:4
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2018-01-15 Oracle D (Hollis) Littlemore RBL B (Turner) Division 3 6:0
Snooker League 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-01-15 Abingdon Con B Eynsham C Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2018-01-15 Eynsham B Highfield B Division 3 5:1
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2018-01-08 Oracle B (Donkin) Woodstock Premier and Division 1 5:1
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2018-01-08 Thame A (Eels) Witney B Premier and Division 1 5:1
Snooker League 17/18 Abingdon Conservative Club 2018-01-08 Abingdon Con A New Club A Premier and Division 1 4:2
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2018-01-08 Littlemore RBL C (Bough) Oracle A (Carter) Premier and Division 1 3:3
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2018-01-08 Oracle C (Trafford) Highfield A Division 2 2:4
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2018-01-08 Thame B (Fletcher) Thame C (White) Division 2 2:4
Snooker League 17/18 Witney Snooker Club 2018-01-08 Witney A Oxford Bowls Club A Division 2 1:5
Snooker League 17/18 New Club 2018-01-08 New Club B East Oxford Con B (Oxford Uni) Division 2 3:3
Snooker League 17/18 Kidlington Green Social Club 2018-01-08 Green Road A Littlemore RBL A (Fitzgerald) Division 2 4:2
Snooker League 17/18 House Club 2018-01-08 House Club A Yarnton RBL A Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2018-01-08 Eynsham C Oracle D (Hollis) Division 3 3:3 FIXTURE TO BE REVERSED
Snooker League 17/18 East Oxford Conservative Club 2018-01-08 East Oxford Con A Eynsham B Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Highfield Social Club 2018-01-08 Highfield B Abingdon Con B Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2018-01-08 Littlemore RBL B (Turner) Green Road B Division 3 1:5
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Highfield Social Club 2017-12-31 Rory MacIver Alan Mander Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 1:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Abingdon Conservative Club 2017-12-31 Ross Barker Andrew Gee Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 0:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Littlemore British Legion 2017-12-31 Lewis Moss Derek Syrett Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 2:1
Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 Thame Snooker Club 2017-12-31 Phil Baker Steve Blackman Arthur Goodwin Handicap Cup 17/18 2:0
Ken Olive Seniors Cup (Over 50s) 17/18 Thame Snooker Club 2017-12-31 Tom Fletcher Ian Gee Ken Olive Senior 1:2
Ken Olive Seniors Cup (Over 50s) 17/18 Littlemore British Legion 2017-12-31 Malcolm Bough Alan Mander Ken Olive Senior 2:1
Ken Olive Seniors Cup (Over 50s) 17/18 Littlemore British Legion 2017-12-31 Doug Turner Mike Allen Ken Olive Senior 0:2
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 New Club 2017-12-31 Ian Bett Iain Wright Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 0:0
Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 Oracle Snooker Club 2017-12-31 Mark Trafford Neil Craycraft Walt Bradbury Snooker Singles Cup 17/18 1:3
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2017-12-18 Thame A (Eels) Oracle B (Donkin) Premier and Division 1 4:2
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2017-12-18 Eynsham A Witney B Premier and Division 1 3:3
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2017-12-18 Littlemore RBL C (Bough) New Club A Premier and Division 1 5:1
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2017-12-18 Oracle A (Carter) Woodstock Premier and Division 1 5:1
Snooker League 17/18 Oxford Bowls Club 2017-12-18 Oxford Bowls Club A Thame C (White) Division 2 2:4
Snooker League 17/18 Witney Snooker Club 2017-12-18 Witney A Highfield A Division 2 3:3
Snooker League 17/18 Kidlington Green Social Club 2017-12-18 Green Road A Thame B (Fletcher) Division 2 4:2
Snooker League 17/18 New Club 2017-12-18 New Club B Littlemore RBL A (Fitzgerald) Division 2 0:6
Snooker League 17/18 Js Sports Bar 2017-12-18 Oracle C (Trafford) East Oxford Con B (Oxford Uni) Division 2 3:3
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2017-12-18 Eynsham C Littlemore RBL B (Turner) Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Yarnton Royal British Legion 2017-12-18 Yarnton RBL A Green Road B Division 3 4:2
Snooker League 17/18 House Club 2017-12-18 House Club A Eynsham B Division 3 1:5
Snooker League 17/18 East Oxford Conservative Club 2017-12-18 East Oxford Con A Abingdon Con B Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Highfield Social Club 2017-12-18 Highfield B Oracle D (Hollis) Division 3 0:6
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2017-12-11 Oracle B (Donkin) Eynsham A Premier and Division 1 4:2 Postponed due to weather
Snooker League 17/18 Witney Snooker Club 2017-12-11 Witney B Abingdon Con A Premier and Division 1 2:4
Snooker League 17/18 New Club 2017-12-11 New Club A Oracle A (Carter) Premier and Division 1 2:4
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2017-12-11 Thame A (Eels) Woodstock Premier and Division 1 2:4 Postponed due to weather
Snooker League 17/18 East Oxford Conservative Club 2017-12-11 East Oxford Con B (Oxford Uni) Witney A Division 2 0:6
Snooker League 17/18 Highfield Social Club 2017-12-11 Highfield A Oxford Bowls Club A Division 2 4:2
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2017-12-11 Littlemore RBL A (Fitzgerald) Oracle C (Trafford) Division 2 3:3 Postponed due to weather. Rescheduled to Fri 26 Jan
Snooker League 17/18 Kidlington Green Social Club 2017-12-11 Green Road A Thame C (White) Division 2 5:1
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2017-12-11 Thame B (Fletcher) New Club B Division 2 4:2
Snooker League 17/18 Abingdon Conservative Club 2017-12-11 Abingdon Con B House Club A Division 3 5:1
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2017-12-11 Eynsham C Green Road B Division 3 2:4 Postponed due to weather
Snooker League 17/18 East Oxford Conservative Club 2017-12-11 Oracle D (Hollis) East Oxford Con A Division 3 3:3
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2017-12-11 Eynsham B Yarnton RBL A Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2017-12-11 Littlemore RBL B (Turner) Highfield B Division 3 2:4 Postponed due to weather
Snooker League 17/18 Woodstock Social Club 2017-12-04 Woodstock New Club A Premier and Division 1 2:4 To be played on by 05/02/18
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2017-12-04 Eynsham A Thame A (Eels) Premier and Division 1 2:4
Snooker League 17/18 Abingdon Conservative Club 2017-12-04 Abingdon Con A Oracle B (Donkin) Premier and Division 1 3:3
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2017-12-04 Littlemore RBL C (Bough) Witney B Premier and Division 1 2:4
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2017-12-04 Thame C (White) Highfield A Division 2 5:1
Snooker League 17/18 New Club 2017-12-04 New Club B Green Road A Division 2 0:6
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2017-12-04 Oracle C (Trafford) Thame B (Fletcher) Division 2 4:2
Snooker League 17/18 Witney Snooker Club 2017-12-04 Witney A Littlemore RBL A (Fitzgerald) Division 2 4:2
Snooker League 17/18 Oxford Bowls Club 2017-12-04 Oxford Bowls Club A East Oxford Con B (Oxford Uni) Division 2 3:3
Snooker League 17/18 House Club 2017-12-04 House Club A Oracle D (Hollis) Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Yarnton Royal British Legion 2017-12-04 Yarnton RBL A Abingdon Con B Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Kidlington Green Social Club 2017-12-04 Green Road B Eynsham B Division 3 2:4
Snooker League 17/18 Highfield Social Club 2017-12-04 Highfield B Eynsham C Division 3 3:3
Snooker League 17/18 East Oxford Conservative Club 2017-12-04 East Oxford Con A Littlemore RBL B (Turner) Division 3 4:2
Simonds Cup 17/18 Abingdon Conservative Club 2017-11-27 Abingdon Con A Littlemore RBL C (Bough) Simonds Cup 17/18 4:2
Simonds Cup 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2017-11-27 Eynsham A Witney B Simonds Cup 17/18 4:3
Simonds Cup 17/18 Oracle Snooker Club 2017-11-27 Oracle B (Donkin) New Club A Simonds Cup 17/18 1:0 Postponed until further notice. LM
Sherlock Cup 17/18 House Club 2017-11-27 House Club A New Club B Sherlock Cup 17/18 1:4
Sherlock Cup 17/18 East Oxford Conservative Club 2017-11-27 East Oxford Con B (Oxford Uni) Thame C (White) Sherlock Cup 17/18 2:4
Sherlock Cup 17/18 Oracle Snooker Club 2017-11-27 Oracle D (Hollis) Yarnton RBL A Sherlock Cup 17/18 4:0
Sherlock Cup 17/18 Thame Snooker Club 2017-11-27 Thame B (Fletcher) Highfield A Sherlock Cup 17/18 4:2
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2017-11-13 Eynsham A Woodstock Premier and Division 1 1:5
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2017-11-13 Thame A (Eels) Abingdon Con A Premier and Division 1 1:5
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2017-11-13 Oracle B (Donkin) Littlemore RBL C (Bough) Premier and Division 1 4:2
Snooker League 17/18 Witney Snooker Club 2017-11-13 Witney B Oracle A (Carter) Premier and Division 1 2:4
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2017-11-13 Thame B (Fletcher) Witney A Division 2 3:3
Snooker League 17/18 Kidlington Green Social Club 2017-11-13 Green Road A Oracle C (Trafford) Division 2 5:1
Snooker League 17/18 East Oxford Conservative Club 2017-11-13 East Oxford Con B (Oxford Uni) Highfield A Division 2 0:6
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2017-11-13 Littlemore RBL A (Fitzgerald) Oxford Bowls Club A Division 2 3:3
Snooker League 17/18 New Club 2017-11-13 New Club B Thame C (White) Division 2 2:4
Snooker League 17/18 Js Sports Bar 2017-11-13 Oracle D (Hollis) Yarnton RBL A Division 3 3:3
Snooker League 17/18 Highfield Social Club 2017-11-13 Highfield B Green Road B Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2017-11-13 Littlemore RBL B (Turner) House Club A Division 3 2:4
Snooker League 17/18 Abingdon Conservative Club 2017-11-13 Abingdon Con B Eynsham B Division 3 6:0
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2017-11-13 Eynsham C East Oxford Con A Division 3 1:5
Snooker League 17/18 Abingdon Conservative Club 2017-11-06 Abingdon Con A Eynsham A Premier and Division 1 5:1
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2017-11-06 Littlemore RBL C (Bough) Thame A (Eels) Premier and Division 1 3:3
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2017-11-06 Oracle A (Carter) Oracle B (Donkin) Premier and Division 1 2:4 Match to be played on 15/11/17
Snooker League 17/18 New Club 2017-11-06 New Club A Witney B Premier and Division 1 3:3
Snooker League 17/18 Highfield Social Club 2017-11-06 Highfield A Littlemore RBL A (Fitzgerald) Division 2 3:3
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2017-11-06 Oracle C (Trafford) New Club B Division 2 3:3 To Be Rearranged
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2017-11-06 Thame C (White) East Oxford Con B (Oxford Uni) Division 2 6:0
Snooker League 17/18 Witney Snooker Club 2017-11-06 Witney A Green Road A Division 2 2:4
Snooker League 17/18 Oxford Bowls Club 2017-11-06 Oxford Bowls Club A Thame B (Fletcher) Division 2 1:5
Snooker League 17/18 House Club 2017-11-06 House Club A Eynsham C Division 3 1:5
Snooker League 17/18 Kidlington Green Social Club 2017-11-06 Green Road B Abingdon Con B Division 3 2:4
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2017-11-06 Eynsham B Oracle D (Hollis) Division 3 3:3
Snooker League 17/18 East Oxford Conservative Club 2017-11-06 East Oxford Con A Highfield B Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Yarnton Royal British Legion 2017-11-06 Yarnton RBL A Littlemore RBL B (Turner) Division 3 5:1
Snooker League 17/18 Woodstock Social Club 2017-10-30 Abingdon Con A Woodstock Premier and Division 1 3:3
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2017-10-30 Oracle B (Donkin) New Club A Premier and Division 1 4:2
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2017-10-30 Eynsham A Littlemore RBL C (Bough) Premier and Division 1 1:5
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2017-10-30 Thame A (Eels) Oracle A (Carter) Premier and Division 1 5:1
Snooker League 17/18 Kidlington Green Social Club 2017-10-30 Green Road A Oxford Bowls Club A Division 2 6:0
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2017-10-30 Thame B (Fletcher) Highfield A Division 2 4:2
Snooker League 17/18 New Club 2017-10-30 New Club B Witney A Division 2 1:5
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2017-10-30 Oracle C (Trafford) Thame C (White) Division 2 2:4
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2017-10-30 Littlemore RBL A (Fitzgerald) East Oxford Con B (Oxford Uni) Division 2 4:2
Snooker League 17/18 Highfield Social Club 2017-10-30 Highfield B House Club A Division 3 4:2
Snooker League 17/18 East Oxford Conservative Club 2017-10-30 East Oxford Con A Green Road B Division 3 2:4
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2017-10-30 Littlemore RBL B (Turner) Eynsham B Division 3 1:5
Snooker League 17/18 Abingdon Conservative Club 2017-10-30 Oracle D (Hollis) Abingdon Con B Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2017-10-30 Eynsham C Yarnton RBL A Division 3 5:1
Simonds Cup 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2017-10-23 Eynsham A Oracle C (Trafford) Simonds Cup 17/18 4:2
Simonds Cup 17/18 Witney Snooker Club 2017-10-23 Witney B Witney A Simonds Cup 17/18 4:0
Simonds Cup 17/18 Woodstock Social Club 2017-10-23 Woodstock (Bye) Simonds Cup 17/18 Not played
Simonds Cup 17/18 Abingdon Conservative Club 2017-10-23 Abingdon Con A Oracle A (Carter) Simonds Cup 17/18 4:0
Simonds Cup 17/18 Littlemore British Legion 2017-10-23 Littlemore RBL C (Bough) Littlemore RBL A (Fitzgerald) Simonds Cup 17/18 4:1
Simonds Cup 17/18 Oracle Snooker Club 2017-10-23 Oracle B (Donkin) Green Road A Simonds Cup 17/18 4:3
Simonds Cup 17/18 Oxford Bowls Club 2017-10-23 Oxford Bowls Club A Thame A (Eels) Simonds Cup 17/18 2:4
Sherlock Cup 17/18 Yarnton Royal British Legion 2017-10-23 Yarnton RBL A East Oxford Con A Sherlock Cup 17/18 4:3
Sherlock Cup 17/18 Littlemore British Legion 2017-10-23 Littlemore RBL B (Turner) Thame B (Fletcher) Sherlock Cup 17/18 2:4
Sherlock Cup 17/18 Thame Snooker Club 2017-10-23 Thame C (White) Green Road B Sherlock Cup 17/18 4:1
Sherlock Cup 17/18 East Oxford Conservative Club 2017-10-23 East Oxford Con B (Oxford Uni) Abingdon Con B Sherlock Cup 17/18 5:1
Sherlock Cup 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2017-10-23 Eynsham B New Club B Sherlock Cup 17/18 2:4
Sherlock Cup 17/18 House Club 2017-10-23 House Club A Eynsham C Sherlock Cup 17/18 4:3
Sherlock Cup 17/18 Highfield Social Club 2017-10-23 Highfield B Oracle D (Hollis) Sherlock Cup 17/18 0:4
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2017-10-09 Oracle A (Carter) Eynsham A Premier and Division 1 6:0
Snooker League 17/18 Woodstock Social Club 2017-10-09 Woodstock Witney B Premier and Division 1 1:5
Snooker League 17/18 New Club 2017-10-09 New Club A Thame A (Eels) Premier and Division 1 4:2
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2017-10-09 Littlemore RBL C (Bough) Abingdon Con A Premier and Division 1 2:4
Snooker League 17/18 East Oxford Conservative Club 2017-10-09 East Oxford Con B (Oxford Uni) Thame B (Fletcher) Division 2 2:4
Snooker League 17/18 Highfield Social Club 2017-10-09 Highfield A Green Road A Division 2 0:6
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2017-10-09 Thame C (White) Littlemore RBL A (Fitzgerald) Division 2 4:2
Snooker League 17/18 Oxford Bowls Club 2017-10-09 Oxford Bowls Club A New Club B Division 2 5:1
Snooker League 17/18 Witney Snooker Club 2017-10-09 Witney A Oracle C (Trafford) Division 2 4:2
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2017-10-09 Eynsham B Eynsham C Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Kidlington Green Social Club 2017-10-09 Green Road B Oracle D (Hollis) Division 3 5:1
Snooker League 17/18 Abingdon Conservative Club 2017-10-09 Abingdon Con B Littlemore RBL B (Turner) Division 3 5:1
Snooker League 17/18 House Club 2017-10-09 House Club A East Oxford Con A Division 3 2:4
Snooker League 17/18 Yarnton Royal British Legion 2017-10-09 Yarnton RBL A Highfield B Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Abingdon Conservative Club 2017-10-02 Abingdon Con A Oracle A (Carter) Premier and Division 1 4:2
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2017-10-02 Littlemore RBL C (Bough) Woodstock Premier and Division 1 4:2
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2017-10-02 Eynsham A New Club A Premier and Division 1 1:5
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2017-10-02 Oracle B (Donkin) Witney B Premier and Division 1 2:4
Snooker League 17/18 Witney Snooker Club 2017-10-02 Witney A Thame C (White) Division 2 3:3
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2017-10-02 Thame B (Fletcher) Littlemore RBL A (Fitzgerald) Division 2 3:3
Snooker League 17/18 Kidlington Green Social Club 2017-10-02 Green Road A East Oxford Con B (Oxford Uni) Division 2 6:0
Snooker League 17/18 New Club 2017-10-02 New Club B Highfield A Division 2 3:3
Snooker League 17/18 Js Sports Bar 2017-10-02 Oracle C (Trafford) Oxford Bowls Club A Division 2 4:2 Fixture Reversed
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2017-10-02 Littlemore RBL B (Turner) Oracle D (Hollis) Division 3 2:4
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2017-10-02 Eynsham C Abingdon Con B Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Highfield Social Club 2017-10-02 Highfield B Eynsham B Division 3 1:5
Snooker League 17/18 East Oxford Conservative Club 2017-10-02 East Oxford Con A Yarnton RBL A Division 3 4:2
Snooker League 17/18 House Club 2017-10-02 House Club A Green Road B Division 3 3:3
Snooker League 17/18 Oracle Snooker Club 2017-09-25 Oracle A (Carter) Littlemore RBL C (Bough) Premier and Division 1 3:3
Snooker League 17/18 New Club 2017-09-25 New Club A Abingdon Con A Premier and Division 1 0:6
Snooker League 17/18 Witney Snooker Club 2017-09-25 Witney B Thame A (Eels) Premier and Division 1 3:3
Snooker League 17/18 Woodstock Social Club 2017-09-25 Woodstock Oracle B (Donkin) Premier and Division 1 2:4
Snooker League 17/18 Highfield Social Club 2017-09-25 Highfield A Oracle C (Trafford) Division 2 2:4
Snooker League 17/18 East Oxford Conservative Club 2017-09-25 East Oxford Con B (Oxford Uni) New Club B Division 2 4:2
Snooker League 17/18 Oxford Bowls Club 2017-09-25 Oxford Bowls Club A Witney A Division 2 1:5
Snooker League 17/18 Thame Snooker Club 2017-09-25 Thame C (White) Thame B (Fletcher) Division 2 4:2
Snooker League 17/18 Littlemore British Legion 2017-09-25 Littlemore RBL A (Fitzgerald) Green Road A Division 2 2:4
Snooker League 17/18 Abingdon Conservative Club 2017-09-25 Abingdon Con B Highfield B Division 3 5:1
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2017-09-25 Eynsham B East Oxford Con A Division 3 0:6
Snooker League 17/18 Kidlington Green Social Club 2017-09-25 Green Road B Littlemore RBL B (Turner) Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Yarnton Royal British Legion 2017-09-25 Yarnton RBL A House Club A Division 3 4:2
Snooker League 17/18 Eynsham Sports And Social Club 2017-09-25 Oracle D (Hollis) Eynsham C Division 3 3:3 Fixture Reversed