Oxford and District Billiards & Snooker Association
Founded in 1926
Contact Us
Home
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Results
Fixtures
Overdue results
Teams
Players
Pairs
Clubs
Individual results
Handicaps
Breaks
Player table
Player table (abbrev)
Breaks table
Breaks table by div
Competition rules
Snooker seasons
Snooker League 19/20
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Buildbase Plate 19/20
Simonds Cup 19/20
Sherlock Cup 19/20
Walt Bradbury Cup 19/20
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20
Ken Olive Seniors Cup 19/20
Walt Bradbury Trophy 19/20
Sherman Pairs 19/20
Welcome guest. Please
login
to enter results, access members' contact details or search for matches.
Competition
Location
Date
Competitor 1
Competitor 2
Division
Result
Comments
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2021-04-06
Js Sports Bar D (Oxford Uni)
Oracle D (Allsopp)
Division 3
5:1
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2021-03-16
Js Sports Bar B (Hollis)
Littlemore A (Allen)
Division 2
2:4
Snooker League 19/20
Highfield Social Club
2021-03-16
Highfield B (Benwell)
Thame B (White)
Premier/Division 1
6:0
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2021-03-16
Littlemore D (Merritt)
Green Road
Division 3
3:3
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2021-03-02
Littlemore A (Allen)
Thame C (Fletcher)
Division 2
4:2
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2021-03-02
Js Sports Bar C (Barresi)
Oracle F (Saczak)
Division 2
2:4
Snooker League 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2021-03-02
Eynsham A (Thiele)
Js Sports Bar B (Hollis)
Division 2
6:0
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2021-03-02
Js Sports Bar A (Merola)
Witney
Premier/Division 1
0:4
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2021-03-02
Oracle B (Donkin)
Highfield B (Benwell)
Premier/Division 1
3:3
Snooker League 19/20
Highfield Social Club
2021-03-02
Highfield A (Blackman)
Woodstock
Premier/Division 1
3:3
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2021-03-02
Oracle E (Gustafson)
Js Sports Bar D (Oxford Uni)
Division 3
5:1
Snooker League 19/20
Kidlington Green Social Club
2021-03-02
Green Road
Eynsham B (Ayres)
Division 3
5:1
Snooker League 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2021-03-02
Eynsham C (Dibley)
Littlemore D (Merritt)
Division 3
1:5
Snooker League 19/20
Thame Snooker Club
2021-03-02
Thame B (White)
Littlemore C (Bough)
Premier/Division 1
2:4
Sherman Pairs 19/20
2020-03-31
Vikas Gupta Ripon Masih
Nigel Bossom and Richard Berry
Sherman Pairs 19/20
138:164
Sherman Pairs 19/20
2020-03-31
Mike Allen and Steve Fitzgerald
Malcolm Bough and Peter Franklin Routh
Sherman Pairs 19/20
135:181
Walt Bradbury Cup 19/20
Thame Snooker Club
2020-03-31
Andrew Posey
Neil Craycraft
Walt Bradbury Cup 19/20
0:3
Walt Bradbury Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-03-31
Terry Clayton
Andy Benwell
Walt Bradbury Cup 19/20
3:1
Walt Bradbury Cup 19/20
Highfield Social Club
2020-03-31
Steve Blackman
Lewis Moss
Walt Bradbury Cup 19/20
1:0
Walt Bradbury Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-03-31
Karl Walker
Richard Saunders
Walt Bradbury Cup 19/20
3:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20
2020-03-31
Andy Posey
Peter Franklin Routh
Arthur Goodwin Handicap 19/20
2:1
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-03-31
Richard Saunders
Nigel Bossom
Arthur Goodwin Handicap 19/20
2:0
Ken Olive Seniors Cup 19/20
2020-03-31
Paul Robinson
Nigel Barker
Ken Olive Over 50s 19/20
2:1
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-03-23
Oracle E (Gustafson)
Oracle A (Walker)
Colin Cutler 19/20
0:4
Sherlock Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-03-09
Js Sports Bar C (Barresi)
Js Sports Bar B (Hollis)
Sherlock Cup 19/20
1:4
Simonds Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-03-09
Oracle A (Walker)
New Club
Simonds Cup 19/20
5:1
Ken Olive Seniors Cup 19/20
Littlemore Royal British Legion
2020-02-28
Malcolm Bough
Brian Field
Ken Olive Over 50s 19/20
2:0
Ken Olive Seniors Cup 19/20
Thame Snooker Club
2020-02-28
Derek Syrett
Paul Clement
Ken Olive Over 50s 19/20
2:1
Sherman Pairs 19/20
2020-02-28
Terry Clayton and Nigel Barker
Keith Hollis and Mark Cooper
Sherman Pairs 19/20
179:172
Sherman Pairs 19/20
2020-02-28
Andrew Posey and Dave Felton
Karl Walker and Mick Bennett
Sherman Pairs 19/20
99:202
Sherman Pairs 19/20
2020-02-28
Ian Gee and Alan Mander
Andy Benwell and Jay Roberts
Sherman Pairs 19/20
180:122
Sherman Pairs 19/20
2020-02-28
Paul Carter and Adam Luck
Nigel Bossom and Richard Berry
Sherman Pairs 19/20
119:193
Sherman Pairs 19/20
2020-02-28
Vikas Gupta Ripon Masih
Gorden Cook and Dave Dowling
Sherman Pairs 19/20
179:154
Sherman Pairs 19/20
2020-02-28
Malcolm Bough and Peter Franklin Routh
John Donkin and Nick Buttery
Sherman Pairs 19/20
157:118
Sherman Pairs 19/20
2020-02-28
Mike Allen and Steve Fitzgerald
Lewis Moss and Josh Merritt
Sherman Pairs 19/20
1:0
Walt Bradbury Trophy 19/20
Oxford Bowls Club
2020-02-28
Pete Fenn
Malcolm Bough
Walt Bradbury Trophy 19/20
2:1
Walt Bradbury Trophy 19/20
Highfield Social Club
2020-02-28
Rory MacIver
Richard Saunders
Walt Bradbury Trophy 19/20
0:2
Walt Bradbury Trophy 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-02-28
Alex Fower
Steve Blackman
Walt Bradbury Trophy 19/20
1:2
Walt Bradbury Trophy 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-02-28
Jamie Saczak
Andy Benwell
Walt Bradbury Trophy 19/20
1:2
Walt Bradbury Trophy 19/20
The New Club
2020-02-28
Alan Mander
John Donkin
Walt Bradbury Trophy 19/20
2:1
Walt Bradbury Trophy 19/20
Oxford Bowls Club
2020-02-28
Paul Clement
John Williams
Walt Bradbury Trophy 19/20
0:2
Walt Bradbury Trophy 19/20
Kidlington Green Social Club
2020-02-28
Ripon Masih
Darren Davis
Walt Bradbury Trophy 19/20
1:2
Ken Olive Seniors Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-02-28
Mic Bennett
Alan Mander
Ken Olive Over 50s 19/20
2:0
Ken Olive Seniors Cup 19/20
2020-02-28
Bob Chivers
Nigel Barker
Ken Olive Over 50s 19/20
0:2
Ken Olive Seniors Cup 19/20
2020-02-28
Paul Robinson
John Williams
Ken Olive Over 50s 19/20
2:0
Ken Olive Seniors Cup 19/20
Littlemore Royal British Legion
2020-02-28
Mike Allen
Ian Gee
Ken Olive Over 50s 19/20
2:1
Ken Olive Seniors Cup 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2020-02-28
James Kerr
Steve Blackman
Ken Olive Over 50s 19/20
0:1
Ken Olive Seniors Cup 19/20
House Club
2020-02-28
Tony Nichols
Mick Aust
Ken Olive Over 50s 19/20
2:1
Sherman Pairs 19/20
2020-02-28
Darren Davis and Jason Poole
Steve Blackman and Rory MacIver
Sherman Pairs 19/20
162:166
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-02-24
Oracle D (Allsopp)
Oracle A (Walker)
Colin Cutler 19/20
0:4
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-02-24
Littlemore C (Bough)
Oracle E (Gustafson)
Colin Cutler 19/20
2:4
Buildbase Plate 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-02-24
Eynsham A (Thiele)
New Club
Buildbase Plate 19/20
4:2
Buildbase Plate 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-02-24
Js Sports Bar A (Merola)
Highfield B (Benwell)
Buildbase Plate 19/20
4:1
Snooker League 19/20
Rush (Witney Snooker Club)
2020-02-17
Witney
Thame B (White)
Premier/Division 1
2:4
Snooker League 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2020-02-17
Eynsham B (Ayres)
Eynsham C (Dibley)
Division 3
6:0
Snooker League 19/20
Woodstock Social Club
2020-02-17
Woodstock
Js Sports Bar A (Merola)
Premier/Division 1
4:2
Snooker League 19/20
Thame Snooker Club
2020-02-17
Thame C (Fletcher)
Eynsham A (Thiele)
Division 2
1:5
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-02-17
Oracle F (Saczak)
Littlemore A (Allen)
Division 2
4:2
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2020-02-17
Js Sports Bar B (Hollis)
New Club
Division 2
2:4
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2020-02-17
Littlemore D (Merritt)
Oracle E (Gustafson)
Division 3
2:4
Snooker League 19/20
House Club
2020-02-17
House Club
Oracle D (Allsopp)
Division 3
2:4
Snooker League 19/20
Oxford Bowls Club
2020-02-17
Oxford Bowls
Js Sports Bar C (Barresi)
Division 2
2:4
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2020-02-17
Littlemore C (Bough)
Oracle B (Donkin)
Premier/Division 1
4:2
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-02-17
Oracle A (Walker)
Highfield A (Blackman)
Premier/Division 1
5:1
Simonds Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-02-10
New Club
Js Sports Bar A (Merola)
Simonds Cup 19/20
2:1
Simonds Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-02-10
Littlemore C (Bough)
Oracle A (Walker)
Simonds Cup 19/20
1:4
Sherlock Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-02-10
Js Sports Bar C (Barresi)
Oracle F (Saczak)
Sherlock Cup 19/20
4:2
Sherlock Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-02-10
Js Sports Bar B (Hollis)
Thame C (Fletcher)
Sherlock Cup 19/20
4:0
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2020-02-03
Js Sports Bar D (Oxford Uni)
Littlemore D (Merritt)
Division 3
3:3
Snooker League 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2020-02-03
Eynsham A (Thiele)
Oracle F (Saczak)
Division 2
4:2
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-02-03
Oracle E (Gustafson)
Eynsham B (Ayres)
Division 3
2:4
Snooker League 19/20
The New Club
2020-02-03
New Club
Thame C (Fletcher)
Division 2
6:0
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-02-03
Oracle C (Trafford)
Js Sports Bar B (Hollis)
Division 2
4:2
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2020-02-03
Littlemore A (Allen)
Oxford Bowls
Division 2
4:2
Snooker League 19/20
Highfield Social Club
2020-02-03
Highfield B (Benwell)
Littlemore C (Bough)
Premier/Division 1
5:1
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-02-03
Oracle B (Donkin)
Witney
Premier/Division 1
6:0
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2020-02-03
Js Sports Bar A (Merola)
Oracle A (Walker)
Premier/Division 1
2:4
Snooker League 19/20
Thame Snooker Club
2020-02-03
Thame B (White)
Woodstock
Premier/Division 1
4:2
Snooker League 19/20
Kidlington Green Social Club
2020-02-03
Green Road
House Club
Division 3
6:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20
Highfield Social Club
2020-01-31
Rory MacIver
Nigel Barker
Arthur Goodwin Handicap 19/20
2:1
Ken Olive Seniors Cup 19/20
Thame Snooker Club
2020-01-31
Dave Felton
Paul Clement
Ken Olive Over 50s 19/20
1:2
Ken Olive Seniors Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-31
Mic Bennett
Tom Fletcher
Ken Olive Over 50s 19/20
2:0
Ken Olive Seniors Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-31
Terry Clayton
Nigel Barker
Ken Olive Over 50s 19/20
0:2
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-31
Richard Saunders
Malcolm Bough
Arthur Goodwin Handicap 19/20
2:1
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-31
Terry Clayton
Steve Blackman
Arthur Goodwin Handicap 19/20
0:2
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-31
Stuart Fenwick
Karl Walker
Arthur Goodwin Handicap 19/20
0:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2020-01-31
Keith Hollis
Matthew Gustafson
Arthur Goodwin Handicap 19/20
0:2
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20
Oxford Bowls Club
2020-01-31
Pete Fenn
Ripon Masih
Arthur Goodwin Handicap 19/20
2:1
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-31
John Donkin
Mick Aust
Arthur Goodwin Handicap 19/20
2:1
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20
Littlemore Royal British Legion
2020-01-31
Mike Allen
Lewis Moss
Arthur Goodwin Handicap 19/20
0:2
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20
2020-01-31
Andy Posey
Jamie Saczak
Arthur Goodwin Handicap 19/20
0:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20
Highfield Social Club
2020-01-31
Darren Davis
Richard Berry
Arthur Goodwin Handicap 19/20
1:2
Ken Olive Seniors Cup 19/20
Littlemore Royal British Legion
2020-01-31
Malcolm Bough
John Donkin
Ken Olive Over 50s 19/20
2:1
Walt Bradbury Trophy 19/20
Highfield Social Club
2020-01-31
Rory MacIver
Stuart Fenwick
Walt Bradbury Trophy 19/20
0:0
Walt Bradbury Trophy 19/20
Oxford Bowls Club
2020-01-31
Pete Fenn
Mike Allen
Walt Bradbury Trophy 19/20
2:1
Walt Bradbury Trophy 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-31
Jamie Saczak
Duncan Blake
Walt Bradbury Trophy 19/20
2:0
Walt Bradbury Trophy 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-31
Paul Carter
Andy Benwell
Walt Bradbury Trophy 19/20
0:2
Ken Olive Seniors Cup 19/20
Highfield Social Club
2020-01-31
Darren Davis
Bob Chivers
Ken Olive Over 50s 19/20
0:2
Walt Bradbury Trophy 19/20
Rush (Witney Snooker Club)
2020-01-31
Iain Wright
Nick Buttery
Walt Bradbury Trophy 19/20
0:0
Walt Bradbury Trophy 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-31
Adam Black
Alan Mander
Walt Bradbury Trophy 19/20
0:2
Walt Bradbury Trophy 19/20
Littlemore Royal British Legion
2020-01-31
Lewis Moss
Alex Fower
Walt Bradbury Trophy 19/20
0:0
Walt Bradbury Trophy 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-31
John Donkin
Richard Berry
Walt Bradbury Trophy 19/20
2:0
Walt Bradbury Trophy 19/20
Oxford Bowls Club
2020-01-31
Paul Clement
Keith Hollis
Walt Bradbury Trophy 19/20
2:0
Walt Bradbury Trophy 19/20
Oxford Bowls Club
2020-01-31
John Williams
Nigel Barker
Walt Bradbury Trophy 19/20
1:0
Walt Bradbury Trophy 19/20
Kidlington Green Social Club
2020-01-31
Ripon Masih
Andrew Posey
Walt Bradbury Trophy 19/20
2:0
Walt Bradbury Trophy 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-31
Richard Saunders
Matthew Gustafson
Walt Bradbury Trophy 19/20
2:0
Ken Olive Seniors Cup 19/20
2020-01-31
Doug Turner
Paul Robinson
Ken Olive Over 50s 19/20
0:2
Walt Bradbury Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-31
Karl Walker
Rory MacIver
Walt Bradbury Cup 19/20
3:1
Ken Olive Seniors Cup 19/20
House Club
2020-01-31
Tony Nichols
Simon Painter
Ken Olive Over 50s 19/20
2:0
Ken Olive Seniors Cup 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2020-01-31
James Kerr
Pete Fenn
Ken Olive Over 50s 19/20
2:0
Ken Olive Seniors Cup 19/20
The New Club
2020-01-31
Ian Gee
Richard Berry
Ken Olive Over 50s 19/20
2:1
Walt Bradbury Cup 19/20
Thame Snooker Club
2020-01-31
Andrew Posey
Richard Berry
Walt Bradbury Cup 19/20
3:1
Walt Bradbury Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-31
Nick Buttery
Ripon Masih
Walt Bradbury Cup 19/20
2:3
Walt Bradbury Cup 19/20
Rush (Witney Snooker Club)
2020-01-31
Iain Wright
Nigel Barker
Walt Bradbury Cup 19/20
0:3
Walt Bradbury Cup 19/20
Highfield Social Club
2020-01-31
Jay Roberts
Jamie Saczak
Walt Bradbury Cup 19/20
0:0
Walt Bradbury Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-31
Adam Black
Richard Saunders
Walt Bradbury Cup 19/20
0:3
Walt Bradbury Cup 19/20
Littlemore Royal British Legion
2020-01-31
Malcolm Bough
Stuart Fenwick
Walt Bradbury Cup 19/20
0:0
Walt Bradbury Cup 19/20
Littlemore Royal British Legion
2020-01-31
Peter Franklin Routh
Nigel Bossom
Walt Bradbury Cup 19/20
3:1
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2020-01-27
Js Sports Bar C (Barresi)
Littlemore A (Allen)
Division 2
3:3
Snooker League 19/20
Woodstock Social Club
2020-01-27
Woodstock
Oracle B (Donkin)
Premier/Division 1
2:4
Snooker League 19/20
Rush (Witney Snooker Club)
2020-01-27
Witney
Highfield B (Benwell)
Premier/Division 1
2:4
Snooker League 19/20
Highfield Social Club
2020-01-27
Highfield A (Blackman)
Js Sports Bar A (Merola)
Premier/Division 1
3:3
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-27
Oracle F (Saczak)
New Club
Division 2
2:4
Snooker League 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2020-01-27
Eynsham B (Ayres)
Js Sports Bar D (Oxford Uni)
Division 3
3:3
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-27
Oracle D (Allsopp)
Green Road
Division 3
3:3
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-27
Oracle A (Walker)
Thame B (White)
Premier/Division 1
5:1
Snooker League 19/20
Oxford Bowls Club
2020-01-27
Oxford Bowls
Eynsham A (Thiele)
Division 2
4:2
Snooker League 19/20
Thame Snooker Club
2020-01-27
Thame C (Fletcher)
Oracle C (Trafford)
Division 2
1:5
Snooker League 19/20
House Club
2020-01-27
House Club
Eynsham C (Dibley)
Division 3
4:2
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Thame Snooker Club
2020-01-20
Thame B (White)
Oracle A (Walker)
Colin Cutler 19/20
1:4
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Oxford Bowls Club
2020-01-20
Oxford Bowls
Oracle E (Gustafson)
Colin Cutler 19/20
1:4
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
House Club
2020-01-20
House Club
Oracle D (Allsopp)
Colin Cutler 19/20
3:4
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Littlemore Royal British Legion
2020-01-20
Littlemore C (Bough)
Woodstock
Colin Cutler 19/20
4:2
Buildbase Plate 19/20
The New Club
2020-01-20
New Club
Oracle F (Saczak)
Buildbase Plate 19/20
4:2
Buildbase Plate 19/20
Highfield Social Club
2020-01-20
Highfield B (Benwell)
Highfield A (Blackman)
Buildbase Plate 19/20
4:1
Buildbase Plate 19/20
Kidlington Green Social Club
2020-01-20
Green Road
Eynsham A (Thiele)
Buildbase Plate 19/20
3:4
Buildbase Plate 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2020-01-20
Js Sports Bar A (Merola)
Oracle B (Donkin)
Buildbase Plate 19/20
4:3
Buildbase Plate 19/20
The New Club
2020-01-14
New Club
Oracle C (Trafford)
Buildbase Plate 19/20
1:0
Buildbase Plate 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-14
Oracle B (Donkin)
Littlemore A (Allen)
Buildbase Plate 19/20
4:1
Buildbase Plate 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2020-01-14
Eynsham A (Thiele)
Js Sports Bar C (Barresi)
Buildbase Plate 19/20
4:0
Buildbase Plate 19/20
Littlemore Royal British Legion
2020-01-14
Littlemore D (Merritt)
Green Road
Buildbase Plate 19/20
1:4
Buildbase Plate 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2020-01-14
Js Sports Bar B (Hollis)
Highfield A (Blackman)
Buildbase Plate 19/20
3:4
Buildbase Plate 19/20
Highfield Social Club
2020-01-14
Highfield B (Benwell)
Eynsham B (Ayres)
Buildbase Plate 19/20
4:2
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-13
Oracle E (Gustafson)
House Club
Division 3
6:0
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2020-01-13
Littlemore D (Merritt)
Eynsham B (Ayres)
Division 3
5:1
Snooker League 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2020-01-13
Eynsham C (Dibley)
Oracle D (Allsopp)
Division 3
3:3
Snooker League 19/20
The New Club
2020-01-13
New Club
Oxford Bowls
Division 2
4:2
Snooker League 19/20
Thame Snooker Club
2020-01-13
Thame B (White)
Highfield A (Blackman)
Premier/Division 1
1:5
Snooker League 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2020-01-13
Eynsham A (Thiele)
Js Sports Bar C (Barresi)
Division 2
4:2
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2020-01-13
Littlemore C (Bough)
Witney
Premier/Division 1
6:0
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2020-01-13
Js Sports Bar B (Hollis)
Thame C (Fletcher)
Division 2
5:1
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-13
Oracle B (Donkin)
Oracle A (Walker)
Premier/Division 1
1:5
Snooker League 19/20
Highfield Social Club
2020-01-13
Highfield B (Benwell)
Woodstock
Premier/Division 1
4:2
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-13
Oracle C (Trafford)
Oracle F (Saczak)
Division 2
2:4
Buildbase Plate 19/20
The New Club
2020-01-07
New Club
Thame C (Fletcher)
Buildbase Plate 19/20
4:0
Buildbase Plate 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2020-01-07
Js Sports Bar D (Oxford Uni)
Js Sports Bar B (Hollis)
Buildbase Plate 19/20
2:4
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-06
Oracle A (Walker)
Highfield B (Benwell)
Premier/Division 1
4:2
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2020-01-06
Littlemore A (Allen)
Eynsham A (Thiele)
Division 2
1:5
Snooker League 19/20
House Club
2020-01-06
House Club
Js Sports Bar D (Oxford Uni)
Division 3
1:5
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-06
Oracle F (Saczak)
Js Sports Bar B (Hollis)
Division 2
3:3
Snooker League 19/20
Kidlington Green Social Club
2020-01-06
Green Road
Eynsham C (Dibley)
Division 3
4:2
Snooker League 19/20
Highfield Social Club
2020-01-06
Highfield A (Blackman)
Oracle B (Donkin)
Premier/Division 1
3:3
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2020-01-06
Js Sports Bar A (Merola)
Thame B (White)
Premier/Division 1
3:3
Snooker League 19/20
Oxford Bowls Club
2020-01-06
Oxford Bowls
Oracle C (Trafford)
Division 2
3:3
Snooker League 19/20
Woodstock Social Club
2020-01-06
Woodstock
Littlemore C (Bough)
Premier/Division 1
2:4
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2020-01-06
Js Sports Bar C (Barresi)
New Club
Division 2
5:1
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-12-16
Js Sports Bar A (Merola)
Oracle B (Donkin)
Premier/Division 1
4:2
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-12-16
Js Sports Bar C (Barresi)
Oracle C (Trafford)
Division 2
5:1
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-12-16
Oracle F (Saczak)
Thame C (Fletcher)
Division 2
4:2
Snooker League 19/20
Oxford Bowls Club
2019-12-16
Oxford Bowls
Js Sports Bar B (Hollis)
Division 2
6:0
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-12-16
Oracle D (Allsopp)
Js Sports Bar D (Oxford Uni)
Division 3
6:0
Snooker League 19/20
Highfield Social Club
2019-12-16
Highfield A (Blackman)
Highfield B (Benwell)
Premier/Division 1
4:2
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-12-16
Oracle A (Walker)
Littlemore C (Bough)
Premier/Division 1
5:1
Snooker League 19/20
Woodstock Social Club
2019-12-16
Woodstock
Witney
Premier/Division 1
5:1
Snooker League 19/20
Kidlington Green Social Club
2019-12-16
Green Road
Oracle E (Gustafson)
Division 3
3:3
Snooker League 19/20
House Club
2019-12-16
House Club
Littlemore D (Merritt)
Division 3
2:4
Sherlock Cup 19/20
Kidlington Green Social Club
2019-12-09
Green Road
Oracle F (Saczak)
Sherlock Cup 19/20
0:4
Sherlock Cup 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-12-09
Js Sports Bar B (Hollis)
Littlemore D (Merritt)
Sherlock Cup 19/20
4:3
Sherlock Cup 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-12-09
Js Sports Bar C (Barresi)
Littlemore A (Allen)
Sherlock Cup 19/20
4:3
Sherlock Cup 19/20
Thame Snooker Club
2019-12-09
Thame C (Fletcher)
Oxford Bowls
Sherlock Cup 19/20
4:0
Simonds Cup 19/20
Thame Snooker Club
2019-12-09
Thame B (White)
Littlemore C (Bough)
Simonds Cup 19/20
0:4
Simonds Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-12-09
Oracle A (Walker)
Oracle C (Trafford)
Simonds Cup 19/20
0:0
Simonds Cup 19/20
The New Club
2019-12-09
New Club
Highfield B (Benwell)
Simonds Cup 19/20
4:3
Simonds Cup 19/20
Woodstock Social Club
2019-12-09
Woodstock
Js Sports Bar A (Merola)
Simonds Cup 19/20
0:4
Snooker League 19/20
Highfield Social Club
2019-12-02
Highfield B (Benwell)
Js Sports Bar A (Merola)
Premier/Division 1
3:3
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2019-12-02
Littlemore C (Bough)
Highfield A (Blackman)
Premier/Division 1
5:1
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-12-02
Oracle B (Donkin)
Thame B (White)
Premier/Division 1
5:1
Snooker League 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2019-12-02
Eynsham B (Ayres)
House Club
Division 3
4:2
Snooker League 19/20
Rush (Witney Snooker Club)
2019-12-02
Witney
Oracle A (Walker)
Premier/Division 1
1:5
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2019-12-02
Littlemore D (Merritt)
Oracle D (Allsopp)
Division 3
2:4
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-12-02
Oracle E (Gustafson)
Eynsham C (Dibley)
Division 3
5:1
Snooker League 19/20
Thame Snooker Club
2019-12-02
Thame C (Fletcher)
Oxford Bowls
Division 2
1:5
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-12-02
Js Sports Bar B (Hollis)
Js Sports Bar C (Barresi)
Division 2
4:2
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-12-02
Oracle C (Trafford)
Littlemore A (Allen)
Division 2
6:0
Snooker League 19/20
The New Club
2019-12-02
New Club
Eynsham A (Thiele)
Division 2
5:1
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-12-02
Js Sports Bar D (Oxford Uni)
Green Road
Division 3
1:5
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-11-25
Oracle D (Allsopp)
Eynsham B (Ayres)
Division 3
3:3
Snooker League 19/20
Kidlington Green Social Club
2019-11-25
Green Road
Littlemore D (Merritt)
Division 3
4:2
Snooker League 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2019-11-25
Eynsham C (Dibley)
Js Sports Bar D (Oxford Uni)
Division 3
2:4
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-11-25
Js Sports Bar C (Barresi)
Thame C (Fletcher)
Division 2
6:0
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2019-11-25
Littlemore A (Allen)
Js Sports Bar B (Hollis)
Division 2
5:1
Snooker League 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2019-11-25
Eynsham A (Thiele)
Oracle C (Trafford)
Division 2
5:1
Snooker League 19/20
Oxford Bowls Club
2019-11-25
Oxford Bowls
Oracle F (Saczak)
Division 2
3:3
Snooker League 19/20
Highfield Social Club
2019-11-25
Highfield A (Blackman)
Witney
Premier/Division 1
5:1
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-11-25
Oracle A (Walker)
Woodstock
Premier/Division 1
5:1
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-11-25
Js Sports Bar A (Merola)
Littlemore C (Bough)
Premier/Division 1
2:4
Snooker League 19/20
Thame Snooker Club
2019-11-25
Thame B (White)
Highfield B (Benwell)
Premier/Division 1
2:4
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Thame Snooker Club
2019-11-18
Thame B (White)
New Club
Colin Cutler 19/20
4:2
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Woodstock Social Club
2019-11-18
Woodstock
Littlemore D (Merritt)
Colin Cutler 19/20
4:3
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
House Club
2019-11-18
House Club
Littlemore A (Allen)
Colin Cutler 19/20
4:1
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2019-11-18
Eynsham A (Thiele)
Oracle D (Allsopp)
Colin Cutler 19/20
3:4
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Kidlington Green Social Club
2019-11-18
Green Road
Oxford Bowls
Colin Cutler 19/20
1:4
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2019-11-18
Eynsham B (Ayres)
Oracle E (Gustafson)
Colin Cutler 19/20
3:4
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-11-11
Js Sports Bar B (Hollis)
Eynsham A (Thiele)
Division 2
5:1
Snooker League 19/20
Thame Snooker Club
2019-11-11
Thame C (Fletcher)
Littlemore A (Allen)
Division 2
2:4
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-11-11
Oracle F (Saczak)
Js Sports Bar C (Barresi)
Division 2
4:2
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2019-11-11
Littlemore D (Merritt)
Eynsham C (Dibley)
Division 3
1:5
Snooker League 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2019-11-11
Eynsham B (Ayres)
Green Road
Division 3
4:2
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-11-11
Js Sports Bar D (Oxford Uni)
Oracle E (Gustafson)
Division 3
2:4
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2019-11-11
Littlemore C (Bough)
Thame B (White)
Premier/Division 1
5:1
Snooker League 19/20
Highfield Social Club
2019-11-11
Highfield B (Benwell)
Oracle B (Donkin)
Premier/Division 1
3:3
Snooker League 19/20
Woodstock Social Club
2019-11-11
Woodstock
Highfield A (Blackman)
Premier/Division 1
1:5
Sherlock Cup 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2019-11-04
Eynsham B (Ayres)
Js Sports Bar B (Hollis)
Sherlock Cup 19/20
3:4
Simonds Cup 19/20
The New Club
2019-11-04
New Club
Eynsham A (Thiele)
Simonds Cup 19/20
4:3
Sherlock Cup 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-11-04
Js Sports Bar D (Oxford Uni)
Oracle F (Saczak)
Sherlock Cup 19/20
0:4
Simonds Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-11-04
Oracle A (Walker)
Oracle B (Donkin)
Simonds Cup 19/20
4:2
Simonds Cup 19/20
Highfield Social Club
2019-11-04
Highfield A (Blackman)
Thame B (White)
Simonds Cup 19/20
3:4
Simonds Cup 19/20
Rush (Witney Snooker Club)
2019-11-04
Witney
Woodstock
Simonds Cup 19/20
2:4
Sherlock Cup 19/20
Kidlington Green Social Club
2019-11-04
Green Road
Oracle E (Gustafson)
Sherlock Cup 19/20
4:1
Sherlock Cup 19/20
Littlemore Royal British Legion
2019-11-04
Littlemore A (Allen)
Eynsham C (Dibley)
Sherlock Cup 19/20
4:3
Sherlock Cup 19/20
House Club
2019-11-04
House Club
Js Sports Bar C (Barresi)
Sherlock Cup 19/20
3:4
Sherlock Cup 19/20
Thame Snooker Club
2019-11-04
Thame C (Fletcher)
Oracle D (Allsopp)
Sherlock Cup 19/20
4:2
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-10-28
Oracle E (Gustafson)
Littlemore D (Merritt)
Division 3
4:2
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-10-28
Oracle B (Donkin)
Littlemore C (Bough)
Premier/Division 1
0:6
Snooker League 19/20
Highfield Social Club
2019-10-28
Highfield A (Blackman)
Oracle A (Walker)
Premier/Division 1
1:5
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-10-28
Js Sports Bar A (Merola)
Woodstock
Premier/Division 1
6:0
Snooker League 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2019-10-28
Eynsham A (Thiele)
Thame C (Fletcher)
Division 2
2:4
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2019-10-28
Littlemore A (Allen)
Oracle F (Saczak)
Division 2
4:2
Snooker League 19/20
Thame Snooker Club
2019-10-28
Thame B (White)
Witney
Premier/Division 1
4:2
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-10-28
Js Sports Bar C (Barresi)
Oxford Bowls
Division 2
3:3
Snooker League 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2019-10-28
Eynsham C (Dibley)
Eynsham B (Ayres)
Division 3
2:4
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-10-28
Oracle D (Allsopp)
House Club
Division 3
6:0
Snooker League 19/20
The New Club
2019-10-28
New Club
Js Sports Bar B (Hollis)
Division 2
3:3
Snooker League 19/20
House Club
2019-10-21
House Club
Green Road
Division 3
1:5
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2019-10-21
Littlemore D (Merritt)
Js Sports Bar D (Oxford Uni)
Division 3
3:3
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-10-21
Oracle A (Walker)
Js Sports Bar A (Merola)
Premier/Division 1
3:3
Snooker League 19/20
Woodstock Social Club
2019-10-21
Woodstock
Thame B (White)
Premier/Division 1
4:2
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2019-10-21
Littlemore C (Bough)
Highfield B (Benwell)
Premier/Division 1
3:3
Snooker League 19/20
Rush (Witney Snooker Club)
2019-10-21
Witney
Oracle B (Donkin)
Premier/Division 1
1:5
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-10-21
Oracle F (Saczak)
Eynsham A (Thiele)
Division 2
2:4
Snooker League 19/20
Oxford Bowls Club
2019-10-21
Oxford Bowls
Littlemore A (Allen)
Division 2
1:5
Snooker League 19/20
Thame Snooker Club
2019-10-21
Thame C (Fletcher)
New Club
Division 2
1:5
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-10-21
Js Sports Bar B (Hollis)
Oracle C (Trafford)
Division 2
3:3
Snooker League 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2019-10-21
Eynsham B (Ayres)
Oracle E (Gustafson)
Division 3
4:2
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-10-14
Oracle C (Trafford)
Green Road
Colin Cutler 19/20
1:4
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2019-10-14
Eynsham A (Thiele)
Highfield A (Blackman)
Colin Cutler 19/20
4:0
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
House Club
2019-10-14
House Club
Eynsham C (Dibley)
Colin Cutler 19/20
4:0
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Thame Snooker Club
2019-10-14
Thame C (Fletcher)
Woodstock
Colin Cutler 19/20
1:4
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Highfield Social Club
2019-10-14
Highfield B (Benwell)
Witney
Colin Cutler 19/20
2:4
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-10-14
Js Sports Bar A (Merola)
Oracle B (Donkin)
Colin Cutler 19/20
5:1
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-10-14
Js Sports Bar C (Barresi)
Thame B (White)
Colin Cutler 19/20
2:4
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Littlemore Royal British Legion
2019-10-14
Littlemore C (Bough)
Js Sports Bar D (Oxford Uni)
Colin Cutler 19/20
4:2
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-10-14
Oracle E (Gustafson)
Oracle F (Saczak)
Colin Cutler 19/20
4:3
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2019-10-14
Eynsham B (Ayres)
Js Sports Bar B (Hollis)
Colin Cutler 19/20
4:2
Snooker League 19/20
Highfield Social Club
2019-10-07
Highfield B (Benwell)
Witney
Premier/Division 1
5:1
Snooker League 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2019-10-07
Eynsham C (Dibley)
House Club
Division 3
3:3
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-10-07
Oracle B (Donkin)
Woodstock
Premier/Division 1
5:1
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-10-07
Oracle C (Trafford)
Thame C (Fletcher)
Division 2
3:3
Snooker League 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2019-10-07
Eynsham A (Thiele)
Oxford Bowls
Division 2
5:1
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2019-10-07
Littlemore A (Allen)
Js Sports Bar C (Barresi)
Division 2
2:4
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-10-07
Js Sports Bar A (Merola)
Highfield A (Blackman)
Premier/Division 1
2:4
Snooker League 19/20
Thame Snooker Club
2019-10-07
Thame B (White)
Oracle A (Walker)
Premier/Division 1
0:6
Snooker League 19/20
The New Club
2019-10-07
New Club
Oracle F (Saczak)
Division 2
5:1
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-10-07
Js Sports Bar D (Oxford Uni)
Eynsham B (Ayres)
Division 3
5:1
Snooker League 19/20
Kidlington Green Social Club
2019-10-07
Green Road
Oracle D (Allsopp)
Division 3
3:3
Snooker League 19/20
Highfield Social Club
2019-09-30
Highfield A (Blackman)
Thame B (White)
Premier/Division 1
5:1
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-09-30
Oracle A (Walker)
Oracle B (Donkin)
Premier/Division 1
3:3
Snooker League 19/20
House Club
2019-09-30
House Club
Oracle E (Gustafson)
Division 3
2:4
Snooker League 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2019-09-30
Eynsham B (Ayres)
Littlemore D (Merritt)
Division 3
4:2
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-09-30
Oracle F (Saczak)
Oracle C (Trafford)
Division 2
2:4
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-09-30
Js Sports Bar C (Barresi)
Eynsham A (Thiele)
Division 2
2:4
Snooker League 19/20
Rush (Witney Snooker Club)
2019-09-30
Witney
Littlemore C (Bough)
Premier/Division 1
0:6
Snooker League 19/20
Thame Snooker Club
2019-09-30
Thame C (Fletcher)
Js Sports Bar B (Hollis)
Division 2
1:5
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-09-30
Oracle D (Allsopp)
Eynsham C (Dibley)
Division 3
4:2
Snooker League 19/20
Highfield Social Club
2019-09-23
Highfield B (Benwell)
Oracle A (Walker)
Premier/Division 1
1:5
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2019-09-23
Littlemore C (Bough)
Woodstock
Premier/Division 1
2:4
Snooker League 19/20
Thame Snooker Club
2019-09-23
Thame B (White)
Js Sports Bar A (Merola)
Premier/Division 1
1:5
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-09-23
Oracle E (Gustafson)
Oracle D (Allsopp)
Division 3
2:4
Snooker League 19/20
The New Club
2019-09-23
New Club
Js Sports Bar C (Barresi)
Division 2
4:2
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-09-23
Oracle C (Trafford)
Oxford Bowls
Division 2
1:5
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-09-23
Js Sports Bar B (Hollis)
Oracle F (Saczak)
Division 2
3:3
Snooker League 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2019-09-23
Eynsham C (Dibley)
Green Road
Division 3
2:4
Snooker League 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2019-09-23
Eynsham A (Thiele)
Littlemore A (Allen)
Division 2
2:4
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-09-23
Oracle B (Donkin)
Highfield A (Blackman)
Premier/Division 1
2:4
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-09-23
Js Sports Bar D (Oxford Uni)
House Club
Division 3
4:2
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Littlemore Royal British Legion
2019-11-18
Littlemore C (Bough)
Witney
Colin Cutler 19/20
4:0
Match Postponed
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-06
Oracle D (Allsopp)
Oracle E (Gustafson)
Division 3
1:5
Match cancelled. No new date agreed
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-11-11
Oracle C (Trafford)
New Club
Division 2
1:5
Match postponed
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-11-18
Js Sports Bar A (Merola)
Oracle A (Walker)
Colin Cutler 19/20
0:4
Match postponed
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2019-12-16
Littlemore A (Allen)
New Club
Division 2
4:2
Postponed
Buildbase Plate 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2020-01-14
Eynsham C (Dibley)
Js Sports Bar A (Merola)
Buildbase Plate 19/20
3:4
TBP ON 16/01
Snooker League 19/20
Oxford Bowls Club
2019-09-30
Oxford Bowls
New Club
Division 2
5:1
To be played on 14/10
Snooker League 19/20
Rush (Witney Snooker Club)
2019-11-11
Witney
Js Sports Bar A (Merola)
Premier/Division 1
4:0
To be played on 2/3/20 as a double header LM
Snooker League 19/20
Woodstock Social Club
2019-09-30
Woodstock
Highfield B (Benwell)
Premier/Division 1
2:4
To be rearranged LM