Oracle Pool & Snooker Club
Oxford and District Billiards & Snooker Association
Founded in 1926 Contact Us 
Sponsored by Oracle Pool & Snooker Club
Welcome guest. Please login to enter results, access members' contact details or search for matches.
Season Competition Location Date Competitor 1 Competitor 2 Division Result Comments
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2021-04-06 Js Sports Bar D (Oxford Uni) Oracle D (Allsopp) Division 3 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2021-03-16 Highfield B (Benwell) Thame B (White) Premier/Division 1 6:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2021-03-16 Js Sports Bar B (Hollis) Littlemore A (Allen) Division 2 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2021-03-16 Littlemore D (Merritt) Green Road Division 3 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2021-03-02 Thame B (White) Littlemore C (Bough) Premier/Division 1 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2021-03-02 Js Sports Bar A (Merola) Witney Premier/Division 1 0:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2021-03-02 Highfield A (Blackman) Woodstock Premier/Division 1 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2021-03-02 Oracle B (Donkin) Highfield B (Benwell) Premier/Division 1 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2021-03-02 Js Sports Bar C (Barresi) Oracle F (Saczak) Division 2 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2021-03-02 Eynsham A (Thiele) Js Sports Bar B (Hollis) Division 2 6:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2021-03-02 Littlemore A (Allen) Thame C (Fletcher) Division 2 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2021-03-02 Oracle E (Gustafson) Js Sports Bar D (Oxford Uni) Division 3 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Kidlington Green Social Club 2021-03-02 Green Road Eynsham B (Ayres) Division 3 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2021-03-02 Eynsham C (Dibley) Littlemore D (Merritt) Division 3 1:5
(Postponed) Billiards 2019/20 Oxford Times 19/20 Headington Conservative Club 2020-04-22 John Williams Paul Robinson Oxford Times 19/20 0:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Oxford Times 19/20 Fieldside 2020-04-22 Bob Chivers Alan Mander Oxford Times 19/20 1:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-03-31 Richard Saunders Nigel Bossom Arthur Goodwin Handicap 19/20 2:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 2020-03-31 Andy Posey Peter Franklin Routh Arthur Goodwin Handicap 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Ken Olive Seniors Cup 19/20 2020-03-31 Paul Robinson Nigel Barker Ken Olive Over 50s 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherman Pairs 19/20 2020-03-31 Mike Allen and Steve Fitzgerald Malcolm Bough and Peter Franklin Routh Sherman Pairs 19/20 135:181
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherman Pairs 19/20 2020-03-31 Mick Aust and Ripon Masih Nigel Bossom and Richard Berry Sherman Pairs 19/20 138:164
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-03-31 Karl Walker Richard Saunders Walt Bradbury Cup 19/20 3:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Cup 19/20 Highfield Social Club 2020-03-31 Steve Blackman Lewis Moss Walt Bradbury Cup 19/20 1:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-03-31 Terry Clayton Andy Benwell Walt Bradbury Cup 19/20 3:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Cup 19/20 Thame Snooker Club 2020-03-31 Andrew Posey Neil Craycraft Walt Bradbury Cup 19/20 0:3
(Postponed) Billiards 2019/20 Turner Cup 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-03-31 Peter Franklin Routh Nigel Bossom Turner Cup 19/20 0:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Turner Cup 19/20 Fieldside 2020-03-31 Paul Robinson Tony Fitzpatrick Turner Cup 19/20 0:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Turner Cup 19/20 Oxford Bowls Club 2020-03-31 Terry Gripe Alan Mander Turner Cup 19/20 0:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Arthur Cook Handicap 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-03-31 Lewis Moss Pete Fenn Arthur Cook Handicap 19/20 0:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Arthur Cook Handicap 19/20 Oxford Bowls Club 2020-03-31 Terry Gripe Peter Franklin Routh Arthur Cook Handicap 19/20 0:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Arthur Cook Handicap 19/20 Abingdon Conservative Club 2020-03-31 Gorden Cook Malcolm Bough Arthur Cook Handicap 19/20 1:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Arthur Cook Handicap 19/20 Oxford Bowls Club 2020-03-31 Mick Aust Tom Fletcher Arthur Cook Handicap 19/20 1:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Arthur Cook Handicap 19/20 2020-03-31 Ripon Masih Dave Dowling Arthur Cook Handicap 19/20 0:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Allan Copelin Pairs 19/20 2020-03-31 Lewis Moss and Connor Jones Tom Fletcher and Nigel Bossom Allan Copelin Pairs 19/20 1:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Allan Copelin Pairs 19/20 2020-03-31 Steve Blackman and Rory MacIver Paul Robinson and Bob Chivers Allan Copelin Pairs 19/20 1:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Allan Copelin Pairs 19/20 2020-03-31 Tony Fitzpatrick and Lee Pratley Gorden Cook and Dave Dowling Allan Copelin Pairs 19/20 0:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Allan Copelin Pairs 19/20 2020-03-31 Malcolm Bough and Peter Franklin Routh Terry Gripe and Mick Aust Allan Copelin Pairs 19/20 1:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Thame Snooker Club 2020-03-11 Thame Headington Con Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Fieldside 2020-03-11 Fieldside Eynsham Billiards League 19/20 1:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Ashton Club 2020-03-11 Ashton New Club Billiards League 19/20 3:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Oxford Bowls Club 2020-03-11 Oxford Bowls Abingdon Con Billiards League 19/20 1:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherlock Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-03-09 Js Sports Bar C (Barresi) Js Sports Bar B (Hollis) Sherlock Cup 19/20 1:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Simonds Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-03-09 Oracle A (Walker) New Club Simonds Cup 19/20 5:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-03-04 Littlemore RBL Ashton Billiards League 19/20 3:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Abingdon Conservative Club 2020-03-04 Abingdon Con Thame Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-03-04 Eynsham Oxford Bowls Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 The New Club, Wheatley 2020-03-04 New Club Fieldside Billiards League 19/20 0:3
(Postponed) Billiards 2019/20 Arthur Cook Handicap 19/20 Abingdon Conservative Club 2020-02-29 Lee Pratley Terry Gripe Arthur Cook Handicap 19/20 0:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Arthur Cook Handicap 19/20 2020-02-29 Ripon Masih John Williams Arthur Cook Handicap 19/20 1:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Arthur Cook Handicap 19/20 Ashton Club 2020-02-29 Steve Blackman Mick Aust Arthur Cook Handicap 19/20 0:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Arthur Cook Handicap 19/20 Thame Snooker Club 2020-02-29 Tom Fletcher Keith Hollis Arthur Cook Handicap 19/20 1:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Arthur Cook Handicap 19/20 The New Club, Wheatley 2020-02-29 Alan Mander Rory MacIver Arthur Cook Handicap 19/20 0:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Ken Olive Seniors Cup 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-02-28 Mike Allen Ian Gee Ken Olive Over 50s 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Ken Olive Seniors Cup 19/20 Thame Snooker Club 2020-02-28 Derek Syrett Paul Clement Ken Olive Over 50s 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Ken Olive Seniors Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-28 Mick Bennett Alan Mander Ken Olive Over 50s 19/20 2:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Ken Olive Seniors Cup 19/20 2020-02-28 Bob Chivers Nigel Barker Ken Olive Over 50s 19/20 0:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Ken Olive Seniors Cup 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-02-28 Malcolm Bough Brian Field Ken Olive Over 50s 19/20 2:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Ken Olive Seniors Cup 19/20 House Club 2020-02-28 Tony Nichols Mick Aust Ken Olive Over 50s 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Ken Olive Seniors Cup 19/20 2020-02-28 Paul Robinson John Williams Ken Olive Over 50s 19/20 2:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Ken Olive Seniors Cup 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-02-28 James Kerr Steve Blackman Ken Olive Over 50s 19/20 0:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherman Pairs 19/20 2020-02-28 Mike Allen and Steve Fitzgerald Lewis Moss and Josh Merritt Sherman Pairs 19/20 1:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherman Pairs 19/20 2020-02-28 Terry Clayton and Nigel Barker Keith Hollis and Mark Cooper Sherman Pairs 19/20 179:172
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherman Pairs 19/20 2020-02-28 Andrew Posey and Dave Felton Karl Walker and Mick Bennett Sherman Pairs 19/20 99:202
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherman Pairs 19/20 2020-02-28 Ian Gee and Alan Mander Andy Benwell and Jay Roberts Sherman Pairs 19/20 180:122
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherman Pairs 19/20 2020-02-28 Darren Davis and Jason Poole Steve Blackman and Rory MacIver Sherman Pairs 19/20 162:166
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherman Pairs 19/20 2020-02-28 Paul Carter and Adam Luck Nigel Bossom and Richard Berry Sherman Pairs 19/20 119:193
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherman Pairs 19/20 2020-02-28 Mick Aust and Ripon Masih Gorden Cook and Dave Dowling Sherman Pairs 19/20 179:154
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherman Pairs 19/20 2020-02-28 Malcolm Bough and Peter Franklin Routh John Donkin and Nick Buttery Sherman Pairs 19/20 157:118
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-28 Jamie Saczak Andy Benwell Walt Bradbury Trophy 19/20 1:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Trophy 19/20 Kidlington Green Social Club 2020-02-28 Ripon Masih Darren Davis Walt Bradbury Trophy 19/20 1:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Trophy 19/20 Oxford Bowls Club 2020-02-28 Paul Clement John Williams Walt Bradbury Trophy 19/20 0:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Trophy 19/20 The New Club, Wheatley 2020-02-28 Alan Mander John Donkin Walt Bradbury Trophy 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-28 Alex Fower Steve Blackman Walt Bradbury Trophy 19/20 1:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Trophy 19/20 Oxford Bowls Club 2020-02-28 Pete Fenn Malcolm Bough Walt Bradbury Trophy 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Trophy 19/20 Highfield Social Club 2020-02-28 Rory MacIver Richard Saunders Walt Bradbury Trophy 19/20 0:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Oxford Times 19/20 The New Club, Wheatley 2020-02-28 Justin Shepherd Alan Mander Oxford Times 19/20 0:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Oxford Times 19/20 Fieldside 2020-02-28 Bob Chivers Gorden Cook Oxford Times 19/20 1:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Oxford Times 19/20 Abingdon Conservative Club 2020-02-28 Tony Fitzpatrick John Williams Oxford Times 19/20 0:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Oxford Times 19/20 Fieldside 2020-02-28 Paul Robinson Steve Blackman Oxford Times 19/20 1:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Oxford Times 19/20 Fieldside 2020-02-28 Simon Aries Rory MacIver Oxford Times 19/20 1:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Oxford Times 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-02-28 Peter Franklin Routh Nigel Bossom Oxford Times 19/20 0:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Oxford Times 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-02-28 Lewis Moss Dave Dowling Oxford Times 19/20 1:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Oxford Times 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-02-28 Malcolm Bough Tom Fletcher Oxford Times 19/20 1:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Allan Copelin Pairs 19/20 2020-02-28 Lewis Moss and Connor Jones Alan Mander and Justin Shepherd Allan Copelin Pairs 19/20 1:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Allan Copelin Pairs 19/20 2020-02-28 Tom Fletcher and Nigel Bossom Derek Syrett and Phil Baker Allan Copelin Pairs 19/20 1:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Hashman 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-02-26 Littlemore RBL Abingdon Con Hashman 19/20 1:4
(Postponed) Billiards 2019/20 Hashman 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-02-26 Oxford Bowls Ashton Hashman 19/20 0:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-24 Littlemore C (Bough) Oracle E (Gustafson) Colin Cutler 19/20 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-24 Oracle D (Allsopp) Oracle A (Walker) Colin Cutler 19/20 0:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Buildbase Plate 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-24 Js Sports Bar A (Merola) Highfield B (Benwell) Buildbase Plate 19/20 4:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Buildbase Plate 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-24 Eynsham A (Thiele) New Club Buildbase Plate 19/20 4:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Oxford Bowls Club 2020-02-19 Oxford Bowls New Club Billiards League 19/20 1:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Thame Snooker Club 2020-02-19 Thame Eynsham Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Fieldside 2020-02-19 Fieldside Littlemore RBL Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Headington Conservative Club 2020-02-19 Headington Con Abingdon Con Billiards League 19/20 1:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-02-17 Littlemore C (Bough) Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-17 Oracle A (Walker) Highfield A (Blackman) Premier/Division 1 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Witney Snooker Club 2020-02-17 Witney Thame B (White) Premier/Division 1 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Woodstock Social Club 2020-02-17 Woodstock Js Sports Bar A (Merola) Premier/Division 1 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-02-17 Js Sports Bar B (Hollis) New Club Division 2 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oxford Bowls Club 2020-02-17 Oxford Bowls Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-17 Oracle F (Saczak) Littlemore A (Allen) Division 2 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2020-02-17 Thame C (Fletcher) Eynsham A (Thiele) Division 2 1:5
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-02-17 Eynsham B (Ayres) Eynsham C (Dibley) Division 3 6:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-02-17 Littlemore D (Merritt) Oracle E (Gustafson) Division 3 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 House Club 2020-02-17 House Club Oracle D (Allsopp) Division 3 2:4
(Postponed) Billiards 2019/20 Atox 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-02-12 Ashton Littlemore RBL Atox 19/20 3:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Atox 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-02-12 Fieldside New Club Atox 19/20 3:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherlock Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-10 Js Sports Bar B (Hollis) Thame C (Fletcher) Sherlock Cup 19/20 4:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherlock Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-10 Js Sports Bar C (Barresi) Oracle F (Saczak) Sherlock Cup 19/20 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Simonds Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-10 Littlemore C (Bough) Oracle A (Walker) Simonds Cup 19/20 1:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Simonds Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-10 New Club Js Sports Bar A (Merola) Simonds Cup 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Ashton Club 2020-02-05 Ashton Fieldside Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-02-05 Littlemore RBL Oxford Bowls Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-02-05 Eynsham Headington Con Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 The New Club, Wheatley 2020-02-05 New Club Thame Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2020-02-03 Highfield B (Benwell) Littlemore C (Bough) Premier/Division 1 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2020-02-03 Thame B (White) Woodstock Premier/Division 1 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-02-03 Js Sports Bar A (Merola) Oracle A (Walker) Premier/Division 1 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-03 Oracle B (Donkin) Witney Premier/Division 1 6:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-03 Oracle C (Trafford) Js Sports Bar B (Hollis) Division 2 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 The New Club, Wheatley 2020-02-03 New Club Thame C (Fletcher) Division 2 6:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-02-03 Littlemore A (Allen) Oxford Bowls Division 2 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-02-03 Eynsham A (Thiele) Oracle F (Saczak) Division 2 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Kidlington Green Social Club 2020-02-03 Green Road House Club Division 3 6:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-03 Oracle E (Gustafson) Eynsham B (Ayres) Division 3 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-02-03 Js Sports Bar D (Oxford Uni) Littlemore D (Merritt) Division 3 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 2020-01-31 Andy Posey Jamie Saczak Arthur Goodwin Handicap 19/20 0:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Stuart Fenwick Karl Walker Arthur Goodwin Handicap 19/20 0:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 Highfield Social Club 2020-01-31 Rory MacIver Nigel Barker Arthur Goodwin Handicap 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Terry Clayton Steve Blackman Arthur Goodwin Handicap 19/20 0:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Richard Saunders Malcolm Bough Arthur Goodwin Handicap 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-01-31 Keith Hollis Matthew Gustafson Arthur Goodwin Handicap 19/20 0:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 Oxford Bowls Club 2020-01-31 Pete Fenn Ripon Masih Arthur Goodwin Handicap 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 John Donkin Mick Aust Arthur Goodwin Handicap 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 Highfield Social Club 2020-01-31 Darren Davis Richard Berry Arthur Goodwin Handicap 19/20 1:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-31 Mike Allen Lewis Moss Arthur Goodwin Handicap 19/20 0:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Ken Olive Seniors Cup 19/20 2020-01-31 Doug Turner Paul Robinson Ken Olive Over 50s 19/20 0:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Ken Olive Seniors Cup 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-01-31 James Kerr Pete Fenn Ken Olive Over 50s 19/20 2:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Ken Olive Seniors Cup 19/20 The New Club, Wheatley 2020-01-31 Ian Gee Richard Berry Ken Olive Over 50s 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Ken Olive Seniors Cup 19/20 Thame Snooker Club 2020-01-31 Dave Felton Paul Clement Ken Olive Over 50s 19/20 1:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Ken Olive Seniors Cup 19/20 Highfield Social Club 2020-01-31 Darren Davis Bob Chivers Ken Olive Over 50s 19/20 0:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Ken Olive Seniors Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Terry Clayton Nigel Barker Ken Olive Over 50s 19/20 0:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Ken Olive Seniors Cup 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-31 Malcolm Bough John Donkin Ken Olive Over 50s 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Ken Olive Seniors Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Mick Bennett Tom Fletcher Ken Olive Over 50s 19/20 2:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Ken Olive Seniors Cup 19/20 House Club 2020-01-31 Tony Nichols Simon Painter Ken Olive Over 50s 19/20 2:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Cup 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-31 Peter Franklin Routh Nigel Bossom Walt Bradbury Cup 19/20 3:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Cup 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-31 Malcolm Bough Stuart Fenwick Walt Bradbury Cup 19/20 0:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Karl Walker Rory MacIver Walt Bradbury Cup 19/20 3:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Cup 19/20 Thame Snooker Club 2020-01-31 Andrew Posey Richard Berry Walt Bradbury Cup 19/20 3:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Nick Buttery Ripon Masih Walt Bradbury Cup 19/20 2:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Adam Black Richard Saunders Walt Bradbury Cup 19/20 0:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Cup 19/20 Highfield Social Club 2020-01-31 Jay Roberts Jamie Saczak Walt Bradbury Cup 19/20 0:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Cup 19/20 Witney Snooker Club 2020-01-31 Iain Wright Nigel Barker Walt Bradbury Cup 19/20 0:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Jamie Saczak Duncan Blake Walt Bradbury Trophy 19/20 2:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Paul Carter Andy Benwell Walt Bradbury Trophy 19/20 0:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Trophy 19/20 Oxford Bowls Club 2020-01-31 Pete Fenn Mike Allen Walt Bradbury Trophy 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Trophy 19/20 Witney Snooker Club 2020-01-31 Iain Wright Nick Buttery Walt Bradbury Trophy 19/20 0:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Trophy 19/20 Highfield Social Club 2020-01-31 Rory MacIver Stuart Fenwick Walt Bradbury Trophy 19/20 0:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Richard Saunders Matthew Gustafson Walt Bradbury Trophy 19/20 2:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Adam Black Alan Mander Walt Bradbury Trophy 19/20 0:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Trophy 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-31 Lewis Moss Alex Fower Walt Bradbury Trophy 19/20 0:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 John Donkin Richard Berry Walt Bradbury Trophy 19/20 2:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Trophy 19/20 Kidlington Green Social Club 2020-01-31 Ripon Masih Andrew Posey Walt Bradbury Trophy 19/20 2:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Trophy 19/20 Oxford Bowls Club 2020-01-31 John Williams Nigel Barker Walt Bradbury Trophy 19/20 1:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Walt Bradbury Trophy 19/20 Oxford Bowls Club 2020-01-31 Paul Clement Keith Hollis Walt Bradbury Trophy 19/20 2:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Turner Cup 19/20 The New Club, Wheatley 2020-01-31 Alan Mander Lewis Moss Turner Cup 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Turner Cup 19/20 Abingdon Conservative Club 2020-01-31 Gorden Cook Pete Fenn Turner Cup 19/20 0:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Turner Cup 19/20 Headington Conservative Club 2020-01-31 John Williams Rory MacIver Turner Cup 19/20 0:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Stephen Reiss 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-29 Abingdon Con Eynsham Stephen Reiss 19/29 5:0 Match to be played at later date due to unforeseen circumstances Draw done by A MANDER 27/01/20
(Postponed) Billiards 2019/20 Stephen Reiss 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-29 Oxford Bowls Littlemore RBL Stephen Reiss 19/29 1:4 Only semi final to take place on date above. Draw done by A MANDER 27/01/20
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Witney Snooker Club 2020-01-27 Witney Highfield B (Benwell) Premier/Division 1 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2020-01-27 Highfield A (Blackman) Js Sports Bar A (Merola) Premier/Division 1 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Woodstock Social Club 2020-01-27 Woodstock Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-27 Oracle A (Walker) Thame B (White) Premier/Division 1 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-01-27 Js Sports Bar C (Barresi) Littlemore A (Allen) Division 2 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oxford Bowls Club 2020-01-27 Oxford Bowls Eynsham A (Thiele) Division 2 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2020-01-27 Thame C (Fletcher) Oracle C (Trafford) Division 2 1:5
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-27 Oracle F (Saczak) New Club Division 2 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-01-27 Eynsham B (Ayres) Js Sports Bar D (Oxford Uni) Division 3 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 House Club 2020-01-27 House Club Eynsham C (Dibley) Division 3 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-27 Oracle D (Allsopp) Green Road Division 3 3:3
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Thame Snooker Club 2020-01-22 Thame Littlemore RBL Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Oxford Bowls Club 2020-01-22 Oxford Bowls Ashton Billiards League 19/20 3:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Abingdon Conservative Club 2020-01-22 Abingdon Con Eynsham Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Headington Conservative Club 2020-01-22 Headington Con New Club Billiards League 19/20 1:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 House Club 2020-01-20 House Club Oracle D (Allsopp) Colin Cutler 19/20 3:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-20 Littlemore C (Bough) Woodstock Colin Cutler 19/20 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Oxford Bowls Club 2020-01-20 Oxford Bowls Oracle E (Gustafson) Colin Cutler 19/20 1:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Thame Snooker Club 2020-01-20 Thame B (White) Oracle A (Walker) Colin Cutler 19/20 1:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Buildbase Plate 19/20 The New Club, Wheatley 2020-01-20 New Club Oracle F (Saczak) Buildbase Plate 19/20 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Buildbase Plate 19/20 Highfield Social Club 2020-01-20 Highfield B (Benwell) Highfield A (Blackman) Buildbase Plate 19/20 4:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Buildbase Plate 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-01-20 Js Sports Bar A (Merola) Oracle B (Donkin) Buildbase Plate 19/20 4:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Buildbase Plate 19/20 Kidlington Green Social Club 2020-01-20 Green Road Eynsham A (Thiele) Buildbase Plate 19/20 3:4
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Ashton Club 2020-01-15 Ashton Thame Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-15 Littlemore RBL Headington Con Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 The New Club, Wheatley 2020-01-15 New Club Abingdon Con Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Fieldside 2020-01-15 Fieldside Oxford Bowls Billiards League 19/20 3:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Buildbase Plate 19/20 The New Club, Wheatley 2020-01-14 New Club Oracle C (Trafford) Buildbase Plate 19/20 1:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Buildbase Plate 19/20 Highfield Social Club 2020-01-14 Highfield B (Benwell) Eynsham B (Ayres) Buildbase Plate 19/20 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Buildbase Plate 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-14 Oracle B (Donkin) Littlemore A (Allen) Buildbase Plate 19/20 4:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Buildbase Plate 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-01-14 Eynsham C (Dibley) Js Sports Bar A (Merola) Buildbase Plate 19/20 3:4 TBP ON 16/01
(Postponed) Snooker 2019/20 Buildbase Plate 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-01-14 Js Sports Bar B (Hollis) Highfield A (Blackman) Buildbase Plate 19/20 3:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Buildbase Plate 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-14 Littlemore D (Merritt) Green Road Buildbase Plate 19/20 1:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Buildbase Plate 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-01-14 Eynsham A (Thiele) Js Sports Bar C (Barresi) Buildbase Plate 19/20 4:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-13 Littlemore C (Bough) Witney Premier/Division 1 6:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2020-01-13 Highfield B (Benwell) Woodstock Premier/Division 1 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-13 Oracle B (Donkin) Oracle A (Walker) Premier/Division 1 1:5
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2020-01-13 Thame B (White) Highfield A (Blackman) Premier/Division 1 1:5
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-01-13 Js Sports Bar B (Hollis) Thame C (Fletcher) Division 2 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-13 Oracle C (Trafford) Oracle F (Saczak) Division 2 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 The New Club, Wheatley 2020-01-13 New Club Oxford Bowls Division 2 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-01-13 Eynsham A (Thiele) Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-01-13 Eynsham C (Dibley) Oracle D (Allsopp) Division 3 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-13 Oracle E (Gustafson) House Club Division 3 6:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-13 Littlemore D (Merritt) Eynsham B (Ayres) Division 3 5:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Thame Snooker Club 2020-01-08 Thame Fieldside Billiards League 19/20 3:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Headington Conservative Club 2020-01-08 Headington Con Ashton Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Abingdon Conservative Club 2020-01-08 Abingdon Con Littlemore RBL Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-01-08 Eynsham New Club Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Buildbase Plate 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-01-07 Js Sports Bar D (Oxford Uni) Js Sports Bar B (Hollis) Buildbase Plate 19/20 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Buildbase Plate 19/20 The New Club, Wheatley 2020-01-07 New Club Thame C (Fletcher) Buildbase Plate 19/20 4:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-01-06 Js Sports Bar A (Merola) Thame B (White) Premier/Division 1 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-06 Oracle A (Walker) Highfield B (Benwell) Premier/Division 1 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2020-01-06 Highfield A (Blackman) Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Woodstock Social Club 2020-01-06 Woodstock Littlemore C (Bough) Premier/Division 1 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-06 Oracle F (Saczak) Js Sports Bar B (Hollis) Division 2 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oxford Bowls Club 2020-01-06 Oxford Bowls Oracle C (Trafford) Division 2 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-01-06 Js Sports Bar C (Barresi) New Club Division 2 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-06 Littlemore A (Allen) Eynsham A (Thiele) Division 2 1:5
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-06 Oracle D (Allsopp) Oracle E (Gustafson) Division 3 1:5 Match cancelled. No new date agreed
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Kidlington Green Social Club 2020-01-06 Green Road Eynsham C (Dibley) Division 3 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 House Club 2020-01-06 House Club Js Sports Bar D (Oxford Uni) Division 3 1:5
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-12-18 Eynsham Littlemore RBL Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Thame Snooker Club 2019-12-18 Thame Oxford Bowls Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Headington Conservative Club 2019-12-18 Headington Con Fieldside Billiards League 19/20 2:1 Result pending completion
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Abingdon Conservative Club 2019-12-18 Abingdon Con Ashton Billiards League 19/20 1:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Woodstock Social Club 2019-12-16 Woodstock Witney Premier/Division 1 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-12-16 Oracle A (Walker) Littlemore C (Bough) Premier/Division 1 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2019-12-16 Highfield A (Blackman) Highfield B (Benwell) Premier/Division 1 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-12-16 Js Sports Bar A (Merola) Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-12-16 Littlemore A (Allen) New Club Division 2 4:2 Postponed
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-12-16 Js Sports Bar C (Barresi) Oracle C (Trafford) Division 2 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oxford Bowls Club 2019-12-16 Oxford Bowls Js Sports Bar B (Hollis) Division 2 6:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-12-16 Oracle F (Saczak) Thame C (Fletcher) Division 2 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 House Club 2019-12-16 House Club Littlemore D (Merritt) Division 3 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-12-16 Oracle D (Allsopp) Js Sports Bar D (Oxford Uni) Division 3 6:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Kidlington Green Social Club 2019-12-16 Green Road Oracle E (Gustafson) Division 3 3:3
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-12-11 Littlemore RBL New Club Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Oxford Bowls Club 2019-12-11 Oxford Bowls Headington Con Billiards League 19/20 1:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Fieldside 2019-12-11 Fieldside Abingdon Con Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Ashton Club 2019-12-11 Ashton Eynsham Billiards League 19/20 1:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherlock Cup 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-12-09 Js Sports Bar B (Hollis) Littlemore D (Merritt) Sherlock Cup 19/20 4:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherlock Cup 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-12-09 Js Sports Bar C (Barresi) Littlemore A (Allen) Sherlock Cup 19/20 4:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherlock Cup 19/20 Kidlington Green Social Club 2019-12-09 Green Road Oracle F (Saczak) Sherlock Cup 19/20 0:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherlock Cup 19/20 Thame Snooker Club 2019-12-09 Thame C (Fletcher) Oxford Bowls Sherlock Cup 19/20 4:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Simonds Cup 19/20 Thame Snooker Club 2019-12-09 Thame B (White) Littlemore C (Bough) Simonds Cup 19/20 0:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Simonds Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2019-12-09 Oracle A (Walker) Oracle C (Trafford) Simonds Cup 19/20 0:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Simonds Cup 19/20 The New Club, Wheatley 2019-12-09 New Club Highfield B (Benwell) Simonds Cup 19/20 4:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Simonds Cup 19/20 Woodstock Social Club 2019-12-09 Woodstock Js Sports Bar A (Merola) Simonds Cup 19/20 0:4
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 The New Club, Wheatley 2019-12-04 New Club Ashton Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-12-04 Eynsham Fieldside Billiards League 19/20 1:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Abingdon Conservative Club 2019-12-04 Abingdon Con Oxford Bowls Billiards League 19/20 3:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Headington Conservative Club 2019-12-04 Headington Con Thame Billiards League 19/20 1:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-12-02 Oracle B (Donkin) Thame B (White) Premier/Division 1 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2019-12-02 Highfield B (Benwell) Js Sports Bar A (Merola) Premier/Division 1 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-12-02 Littlemore C (Bough) Highfield A (Blackman) Premier/Division 1 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Witney Snooker Club 2019-12-02 Witney Oracle A (Walker) Premier/Division 1 1:5
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 The New Club, Wheatley 2019-12-02 New Club Eynsham A (Thiele) Division 2 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2019-12-02 Thame C (Fletcher) Oxford Bowls Division 2 1:5
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-12-02 Oracle C (Trafford) Littlemore A (Allen) Division 2 6:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-12-02 Js Sports Bar B (Hollis) Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-12-02 Js Sports Bar D (Oxford Uni) Green Road Division 3 1:5
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-12-02 Oracle E (Gustafson) Eynsham C (Dibley) Division 3 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-12-02 Eynsham B (Ayres) House Club Division 3 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-12-02 Littlemore D (Merritt) Oracle D (Allsopp) Division 3 2:4
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Thame Snooker Club 2019-11-27 Thame Abingdon Con Billiards League 19/20 0:3
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Oxford Bowls Club 2019-11-27 Oxford Bowls Eynsham Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Fieldside 2019-11-27 Fieldside New Club Billiards League 19/20 1:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Ashton Club 2019-11-27 Ashton Littlemore RBL Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2019-11-25 Thame B (White) Highfield B (Benwell) Premier/Division 1 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-11-25 Oracle A (Walker) Woodstock Premier/Division 1 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2019-11-25 Highfield A (Blackman) Witney Premier/Division 1 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-11-25 Js Sports Bar A (Merola) Littlemore C (Bough) Premier/Division 1 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oxford Bowls Club 2019-11-25 Oxford Bowls Oracle F (Saczak) Division 2 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-11-25 Js Sports Bar C (Barresi) Thame C (Fletcher) Division 2 6:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-11-25 Littlemore A (Allen) Js Sports Bar B (Hollis) Division 2 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-11-25 Eynsham A (Thiele) Oracle C (Trafford) Division 2 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-11-25 Eynsham C (Dibley) Js Sports Bar D (Oxford Uni) Division 3 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Kidlington Green Social Club 2019-11-25 Green Road Littlemore D (Merritt) Division 3 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-11-25 Oracle D (Allsopp) Eynsham B (Ayres) Division 3 3:3
(Postponed) Billiards 2019/20 Hashman 19/20 Oxford Bowls Club 2019-11-20 Oxford Bowls Headington Con Hashman 19/20 4:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Hashman 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-11-20 Littlemore RBL New Club Hashman 19/20 4:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Hashman 19/20 Thame Snooker Club 2019-11-20 Thame Abingdon Con Hashman 19/20 2:4
(Postponed) Billiards 2019/20 Hashman 19/20 Fieldside 2019-11-20 Fieldside Ashton Hashman 19/20 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-11-18 Eynsham B (Ayres) Oracle E (Gustafson) Colin Cutler 19/20 3:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-11-18 Littlemore C (Bough) Witney Colin Cutler 19/20 4:0 Match Postponed
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-11-18 Js Sports Bar A (Merola) Oracle A (Walker) Colin Cutler 19/20 0:4 Match postponed
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Woodstock Social Club 2019-11-18 Woodstock Littlemore D (Merritt) Colin Cutler 19/20 4:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 House Club 2019-11-18 House Club Littlemore A (Allen) Colin Cutler 19/20 4:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-11-18 Eynsham A (Thiele) Oracle D (Allsopp) Colin Cutler 19/20 3:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Kidlington Green Social Club 2019-11-18 Green Road Oxford Bowls Colin Cutler 19/20 1:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Thame Snooker Club 2019-11-18 Thame B (White) New Club Colin Cutler 19/20 4:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-11-13 Littlemore RBL Fieldside Billiards League 19/20 1:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-11-13 Eynsham Thame Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 The New Club, Wheatley 2019-11-13 New Club Oxford Bowls Billiards League 19/20 1:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Abingdon Conservative Club 2019-11-13 Abingdon Con Headington Con Billiards League 19/20 3:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2019-11-11 Highfield B (Benwell) Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Woodstock Social Club 2019-11-11 Woodstock Highfield A (Blackman) Premier/Division 1 1:5
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Witney Snooker Club 2019-11-11 Witney Js Sports Bar A (Merola) Premier/Division 1 4:0 To be played on 2/3/20 as a double header LM
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-11-11 Littlemore C (Bough) Thame B (White) Premier/Division 1 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-11-11 Oracle C (Trafford) New Club Division 2 1:5 Match postponed
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-11-11 Oracle F (Saczak) Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-11-11 Js Sports Bar B (Hollis) Eynsham A (Thiele) Division 2 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2019-11-11 Thame C (Fletcher) Littlemore A (Allen) Division 2 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-11-11 Js Sports Bar D (Oxford Uni) Oracle E (Gustafson) Division 3 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-11-11 Eynsham B (Ayres) Green Road Division 3 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-11-11 Littlemore D (Merritt) Eynsham C (Dibley) Division 3 1:5
(Postponed) Billiards 2019/20 Atox 19/20 The New Club, Wheatley 2019-11-06 New Club Thame Atox 19/20 4:3
(Postponed) Billiards 2019/20 Atox 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-11-06 Littlemore RBL Oxford Bowls Atox 19/20 4:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Atox 19/20 Ashton Club 2019-11-06 Ashton Abingdon Con Atox 19/20 4:3
(Postponed) Billiards 2019/20 Atox 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-11-06 Eynsham Fieldside Atox 19/20 1:5
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherlock Cup 19/20 Kidlington Green Social Club 2019-11-04 Green Road Oracle E (Gustafson) Sherlock Cup 19/20 4:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherlock Cup 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-11-04 Js Sports Bar D (Oxford Uni) Oracle F (Saczak) Sherlock Cup 19/20 0:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherlock Cup 19/20 House Club 2019-11-04 House Club Js Sports Bar C (Barresi) Sherlock Cup 19/20 3:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherlock Cup 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-11-04 Littlemore A (Allen) Eynsham C (Dibley) Sherlock Cup 19/20 4:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherlock Cup 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-11-04 Eynsham B (Ayres) Js Sports Bar B (Hollis) Sherlock Cup 19/20 3:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Sherlock Cup 19/20 Thame Snooker Club 2019-11-04 Thame C (Fletcher) Oracle D (Allsopp) Sherlock Cup 19/20 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Simonds Cup 19/20 Highfield Social Club 2019-11-04 Highfield A (Blackman) Thame B (White) Simonds Cup 19/20 3:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Simonds Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2019-11-04 Oracle A (Walker) Oracle B (Donkin) Simonds Cup 19/20 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Simonds Cup 19/20 The New Club, Wheatley 2019-11-04 New Club Eynsham A (Thiele) Simonds Cup 19/20 4:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Simonds Cup 19/20 Witney Snooker Club 2019-11-04 Witney Woodstock Simonds Cup 19/20 2:4
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Headington Conservative Club 2019-10-30 Headington Con Eynsham Billiards League 19/20 0:3
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Fieldside 2019-10-30 Fieldside Ashton Billiards League 19/20 3:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Thame Snooker Club 2019-10-30 Thame New Club Billiards League 19/20 0:3
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Oxford Bowls Club 2019-10-30 Oxford Bowls Littlemore RBL Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2019-10-28 Highfield A (Blackman) Oracle A (Walker) Premier/Division 1 1:5
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-10-28 Js Sports Bar A (Merola) Woodstock Premier/Division 1 6:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2019-10-28 Thame B (White) Witney Premier/Division 1 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-10-28 Oracle B (Donkin) Littlemore C (Bough) Premier/Division 1 0:6
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 The New Club, Wheatley 2019-10-28 New Club Js Sports Bar B (Hollis) Division 2 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-10-28 Littlemore A (Allen) Oracle F (Saczak) Division 2 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-10-28 Eynsham A (Thiele) Thame C (Fletcher) Division 2 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-10-28 Js Sports Bar C (Barresi) Oxford Bowls Division 2 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-10-28 Eynsham C (Dibley) Eynsham B (Ayres) Division 3 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-10-28 Oracle E (Gustafson) Littlemore D (Merritt) Division 3 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-10-28 Oracle D (Allsopp) House Club Division 3 6:0
(Postponed) Billiards 2019/20 Stephen Reiss 19/20 Abingdon Conservative Club 2019-10-23 Abingdon Con New Club Stephen Reiss 19/29 4:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Stephen Reiss 19/20 Ashton Club 2019-10-23 Ashton Littlemore RBL Stephen Reiss 19/29 1:4
(Postponed) Billiards 2019/20 Stephen Reiss 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-10-23 Eynsham Thame Stephen Reiss 19/29 4:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Stephen Reiss 19/20 Oxford Bowls Club 2019-10-23 Oxford Bowls Headington Con Stephen Reiss 19/29 4:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-10-21 Littlemore C (Bough) Highfield B (Benwell) Premier/Division 1 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Witney Snooker Club 2019-10-21 Witney Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 1:5
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-10-21 Oracle A (Walker) Js Sports Bar A (Merola) Premier/Division 1 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Woodstock Social Club 2019-10-21 Woodstock Thame B (White) Premier/Division 1 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2019-10-21 Thame C (Fletcher) New Club Division 2 1:5
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oxford Bowls Club 2019-10-21 Oxford Bowls Littlemore A (Allen) Division 2 1:5
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-10-21 Oracle F (Saczak) Eynsham A (Thiele) Division 2 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-10-21 Js Sports Bar B (Hollis) Oracle C (Trafford) Division 2 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-10-21 Littlemore D (Merritt) Js Sports Bar D (Oxford Uni) Division 3 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-10-21 Eynsham B (Ayres) Oracle E (Gustafson) Division 3 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 House Club 2019-10-21 House Club Green Road Division 3 1:5
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-10-16 Littlemore RBL Thame Billiards League 19/20 1:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-10-16 Eynsham Abingdon Con Billiards League 19/20 1:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 The New Club, Wheatley 2019-10-16 New Club Headington Con Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Ashton Club 2019-10-16 Ashton Oxford Bowls Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Thame Snooker Club 2019-10-14 Thame C (Fletcher) Woodstock Colin Cutler 19/20 1:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Highfield Social Club 2019-10-14 Highfield B (Benwell) Witney Colin Cutler 19/20 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-10-14 Littlemore C (Bough) Js Sports Bar D (Oxford Uni) Colin Cutler 19/20 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-10-14 Eynsham A (Thiele) Highfield A (Blackman) Colin Cutler 19/20 4:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 House Club 2019-10-14 House Club Eynsham C (Dibley) Colin Cutler 19/20 4:0
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2019-10-14 Oracle C (Trafford) Green Road Colin Cutler 19/20 1:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-10-14 Eynsham B (Ayres) Js Sports Bar B (Hollis) Colin Cutler 19/20 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2019-10-14 Oracle E (Gustafson) Oracle F (Saczak) Colin Cutler 19/20 4:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-10-14 Js Sports Bar A (Merola) Oracle B (Donkin) Colin Cutler 19/20 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-10-14 Js Sports Bar C (Barresi) Thame B (White) Colin Cutler 19/20 2:4
(Postponed) Billiards 2019/20 Stephen Reiss 19/20 Fieldside 2019-10-09 Fieldside Oxford Bowls Stephen Reiss 19/29 1:4
(Postponed) Billiards 2019/20 Atox 19/20 Ashton Club 2019-10-09 Ashton Headington Con Atox 19/20 4:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Hashman 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-10-09 Eynsham Littlemore RBL Hashman 19/20 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2019-10-07 Highfield B (Benwell) Witney Premier/Division 1 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-10-07 Oracle B (Donkin) Woodstock Premier/Division 1 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-10-07 Js Sports Bar A (Merola) Highfield A (Blackman) Premier/Division 1 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2019-10-07 Thame B (White) Oracle A (Walker) Premier/Division 1 0:6
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 The New Club, Wheatley 2019-10-07 New Club Oracle F (Saczak) Division 2 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-10-07 Eynsham A (Thiele) Oxford Bowls Division 2 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-10-07 Oracle C (Trafford) Thame C (Fletcher) Division 2 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-10-07 Littlemore A (Allen) Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-10-07 Js Sports Bar D (Oxford Uni) Eynsham B (Ayres) Division 3 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-10-07 Eynsham C (Dibley) House Club Division 3 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Kidlington Green Social Club 2019-10-07 Green Road Oracle D (Allsopp) Division 3 3:3
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Thame Snooker Club 2019-10-02 Thame Ashton Billiards League 19/20 1:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Oxford Bowls Club 2019-10-02 Oxford Bowls Fieldside Billiards League 19/20 1:2
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Abingdon Conservative Club 2019-10-02 Abingdon Con New Club Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Headington Conservative Club 2019-10-02 Headington Con Littlemore RBL Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Witney Snooker Club 2019-09-30 Witney Littlemore C (Bough) Premier/Division 1 0:6
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Woodstock Social Club 2019-09-30 Woodstock Highfield B (Benwell) Premier/Division 1 2:4 To be rearranged LM
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-09-30 Oracle A (Walker) Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2019-09-30 Highfield A (Blackman) Thame B (White) Premier/Division 1 5:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2019-09-30 Thame C (Fletcher) Js Sports Bar B (Hollis) Division 2 1:5
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-09-30 Oracle F (Saczak) Oracle C (Trafford) Division 2 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oxford Bowls Club 2019-09-30 Oxford Bowls New Club Division 2 5:1 To be played on 14/10
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-09-30 Js Sports Bar C (Barresi) Eynsham A (Thiele) Division 2 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-09-30 Oracle D (Allsopp) Eynsham C (Dibley) Division 3 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-09-30 Eynsham B (Ayres) Littlemore D (Merritt) Division 3 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 House Club 2019-09-30 House Club Oracle E (Gustafson) Division 3 2:4
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Ashton Club 2019-09-25 Ashton Headington Con Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-09-25 Littlemore RBL Abingdon Con Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 The New Club, Wheatley 2019-09-25 New Club Eynsham Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Billiards 2019/20 Billiards League 19/20 Fieldside 2019-09-25 Fieldside Thame Billiards League 19/20 2:1
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2019-09-23 Highfield B (Benwell) Oracle A (Walker) Premier/Division 1 1:5
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2019-09-23 Thame B (White) Js Sports Bar A (Merola) Premier/Division 1 1:5
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-09-23 Oracle B (Donkin) Highfield A (Blackman) Premier/Division 1 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-09-23 Littlemore C (Bough) Woodstock Premier/Division 1 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-09-23 Eynsham A (Thiele) Littlemore A (Allen) Division 2 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 The New Club, Wheatley 2019-09-23 New Club Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-09-23 Oracle C (Trafford) Oxford Bowls Division 2 1:5
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-09-23 Js Sports Bar B (Hollis) Oracle F (Saczak) Division 2 3:3
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-09-23 Js Sports Bar D (Oxford Uni) House Club Division 3 4:2
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-09-23 Oracle E (Gustafson) Oracle D (Allsopp) Division 3 2:4
(Postponed) Snooker 2019/20 Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-09-23 Eynsham C (Dibley) Green Road Division 3 2:4
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Fieldside 2019-05-21 Neil Craycraft Karl Walker Walt Bradbury Cup 18/19 1:5
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-05-14 Jay Roberts Karl Walker Walt Bradbury Cup 18/19 1:4
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-05-14 Neil Craycraft Dave Felton Walt Bradbury Cup 18/19 4:0
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Oracle Snooker Club 2019-05-13 Js Sports Bar A (Challen) Abingdon Con A Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 0:4
Snooker 2018/19 Buildbase Plate 18/19 Oracle Snooker Club 2019-05-13 Woodstock Witney Buildbase Plate 18/19 2:4
Snooker 2018/19 Sherman Pairs 18/19 Oracle Snooker Club 2019-05-09 Mick Aust and Ripon Masih Karl Walker and Mick Bennett Sherman Pairs 18/19 133:313
Billiards 2018/19 Oxford Times 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-05-08 Bob Chivers Lewis Moss Oxford Times 18/19 1:0
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Thame Snooker Club 2019-05-07 Peter Franklin Routh Ripon Masih Arthur Goodwin Handicap 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Thame Snooker Club 2019-05-07 Andy Benwell Peter Franklin Routh Arthur Goodwin Handicap 18/19 0:2
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Thame Snooker Club 2019-05-07 Steve Blackman Ripon Masih Arthur Goodwin Handicap 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Oxford Times 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-05-01 Simon Aries Bob Chivers Oxford Times 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Oxford Times 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-05-01 Lewis Moss Paul Robinson Oxford Times 18/19 1:0
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-04-30 Alan Mander Peter Franklin Routh Walt Bradbury Trophy 18/19 0:2
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-04-30 Steve Blackman Peter Franklin Routh Walt Bradbury Trophy 18/19 0:2
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-04-30 Terry Clayton Alan Mander Walt Bradbury Trophy 18/19 0:2
Billiards 2018/19 Oxford Times 18/19 The New Club, Wheatley 2019-04-30 Alan Mander Bob Chivers Oxford Times 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Oxford Times 18/19 Fieldside 2019-04-30 Simon Aries Steve Blackman Oxford Times 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Oxford Times 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-04-30 Lewis Moss Malcolm Bough Oxford Times 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Oxford Times 18/19 Headington Conservative Club 2019-04-30 John Williams Paul Robinson Oxford Times 18/19 0:1
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Oracle Snooker Club 2019-04-29 Thame A Abingdon Con A Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 2:4
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Oracle Snooker Club 2019-04-29 Js Sports Bar A (Challen) Thame B Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 4:2
Snooker 2018/19 Buildbase Plate 18/19 Oracle Snooker Club 2019-04-29 Woodstock Oracle E (Gustafson) Buildbase Plate 18/19 4:3
Snooker 2018/19 Buildbase Plate 18/19 Oracle Snooker Club 2019-04-29 Witney Js Sports Bar C (Barresi) Buildbase Plate 18/19 4:2
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-04-28 Neil Craycraft Terry Clayton Walt Bradbury Cup 18/19 3:1
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Thame Snooker Club 2019-04-28 Dave Felton Andy Benwell Walt Bradbury Cup 18/19 3:2
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-04-28 Mick Bennett Jay Roberts Walt Bradbury Cup 18/19 0:3
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Oracle Snooker Club 2019-04-28 Connor Jones Karl Walker Walt Bradbury Cup 18/19 1:3
Billiards 2018/19 Allan Copelin Memorial Pairs 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-04-24 Paul Robinson and Bob Chivers Steve Blackman and Rory MacIver Allan Copelin Pairs 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Allan Copelin Memorial Pairs 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-04-24 Mark Trafford and Sid Ponting Steve Blackman and Rory MacIver Allan Copelin Pairs 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Allan Copelin Memorial Pairs 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-04-24 Gorden Cook and Dave Dowling Paul Robinson and Bob Chivers Allan Copelin Pairs 18/19 0:1
Snooker 2018/19 Ken Olive Seniors Cup 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-04-23 Terry Clayton Mick Bennett Ken Olive Seniors Cup 18/19 0:2
Snooker 2018/19 Ken Olive Seniors Cup 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-04-23 Mick Bennett Paul Robinson Ken Olive Seniors Cup 18/19 2:0
Snooker 2018/19 Ken Olive Seniors Cup 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-04-23 Terry Clayton Malcolm Bough Ken Olive Seniors Cup 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Ken Olive Seniors Cup 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-04-18 Paul Robinson Steve Blackman Ken Olive Seniors Cup 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Ken Olive Seniors Cup 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-04-18 Malcolm Bough Bob Chivers Ken Olive Seniors Cup 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Ken Olive Seniors Cup 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-04-18 Mick Bennett Mike Allen Ken Olive Seniors Cup 18/19 2:0
Snooker 2018/19 Ken Olive Seniors Cup 18/19 Oracle Snooker Club 2019-04-18 Terry Clayton Richard Berry Ken Olive Seniors Cup 18/19 2:0
Billiards 2018/19 Turner Cup 18/19 (New Format) Thame Snooker Club 2019-04-18 Terry Gripe Bob Chivers Turner Cup 18/19 0:3
Billiards 2018/19 Turner Cup 18/19 (New Format) Thame Snooker Club 2019-04-18 Rory MacIver Terry Gripe Turner Cup 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-04-17 Keith Hollis Mark Trafford Arthur Cook Handicap 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-04-17 Tony Fitzpatrick Nigel Bossom Arthur Cook Handicap 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-04-17 Keith Hollis Nigel Bossom Arthur Cook Handicap 18/19 0:1
Snooker 2018/19 Sherman Pairs 18/19 Oracle Snooker Club 2019-04-16 Ian Gee and Alan Mander Mick Aust and Ripon Masih Sherman Pairs 18/19 0:1
Snooker 2018/19 Sherman Pairs 18/19 Oracle Snooker Club 2019-04-16 Ian Bett and Nigel Bossom Karl Walker and Mick Bennett Sherman Pairs 18/19 140:236
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Highfield Social Club 2019-04-15 Highfield A Js Sports Bar A (Challen) Premier/Division 1 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2019-04-15 Thame A Woodstock Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-04-15 Abingdon Con B Oracle A (Carter) Premier/Division 1 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-04-15 Oracle B (Donkin) Abingdon Con A Premier/Division 1 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 The New Club, Wheatley 2019-04-15 New Club A Highfield B Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-04-15 Littlemore RBL A EOCC (Oxford Uni) Division 2 0:6
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oxford Bowls Club 2019-04-15 Oxford Bowls New Club B Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2019-04-15 Eynsham B Oracle C (Trafford) Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2019-04-15 Thame C Eynsham A Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-04-15 Js Sports Bar C (Barresi) Witney Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Kidlington Green Social Club 2019-04-15 Green Road B (Yarnton) Littlemore RBL B Division 3 4:0
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-04-15 Oracle E (Gustafson) Eynsham C Division 3 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-04-15 Js Sports Bar B (Hollis) Cowley Workers Division 3 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-04-15 Oracle D (Allsopp) Js Sports Bar D (Wood) Division 3 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 House Club 2019-04-15 House Club Oracle F (Delange) Division 3 5:1
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Oracle Snooker Club 2019-04-15 Terry Clayton Steve Blackman Arthur Goodwin Handicap 18/19 1:2
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Thame Snooker Club 2019-04-15 Dave Felton Peter Franklin Routh Arthur Goodwin Handicap 18/19 0:2
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Highfield Social Club 2019-04-15 Andy Benwell Karl Walker Arthur Goodwin Handicap 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Kidlington Green Social Club 2019-04-15 Ripon Masih Pete Fenn Arthur Goodwin Handicap 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Oxford Bowls Club 2019-04-10 Oxford Bowls Thame Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Fieldside 2019-04-10 Fieldside Headington Con Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Ashton Club 2019-04-10 Ashton Abingdon Con Billiards League 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-04-10 Littlemore RBL Eynsham Billiards League 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2019-04-08 Thame A Littlemore RBL C Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-04-08 Js Sports Bar A (Challen) Abingdon Con B Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-04-08 Abingdon Con A New Club A Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-04-08 Oracle A (Carter) Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Woodstock Social Club 2019-04-08 Woodstock Highfield A Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-04-08 Littlemore RBL A Thame B Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-04-08 Oracle C (Trafford) Thame C Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 East Oxford Conservative Club 2019-04-08 EOCC (Oxford Uni) Oxford Bowls Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 The New Club, Wheatley 2019-04-08 New Club B Eynsham B Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2019-04-08 Eynsham A Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2019-04-08 Eynsham C Js Sports Bar B (Hollis) Division 3 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Cowley Workers Social Club 2019-04-08 Cowley Workers Oracle D (Allsopp) Division 3 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-04-08 Oracle F (Delange) Green Road B (Yarnton) Division 3 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-04-08 Js Sports Bar D (Wood) House Club Division 3 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Kidlington Green Social Club 2019-04-08 Green Road A Littlemore RBL B Division 3 6:0
Billiards 2018/19 Hashman Shield 18/19 (New Format) Littlemore Royal British Legion 2019-04-03 Oxford Bowls Headington Con Hashman Shield 18/19 1:4
Snooker 2018/19 Simonds Cup 18/19 Oracle Snooker Club 2019-04-01 Abingdon Con A Littlemore RBL C Simonds Cup 18/19 4:1
Snooker 2018/19 Sherlock Cup 18/19 Oracle Snooker Club 2019-04-01 Oracle E (Gustafson) Js Sports Bar B (Hollis) Sherlock Cup 18/19 1:4
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Kidlington Green Social Club 2019-03-31 Ripon Masih Warren Eels Arthur Goodwin Handicap 18/19 2:0
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Oxford Bowls Club 2019-03-31 Pete Fenn Jay Roberts Arthur Goodwin Handicap 18/19 1:0
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Oracle Snooker Club 2019-03-31 Connor Jones Andy Benwell Arthur Goodwin Handicap 18/19 1:2
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Highfield Social Club 2019-03-31 Steve Blackman Ross Barker Arthur Goodwin Handicap 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Oracle Snooker Club 2019-03-31 Terry Clayton Ian Bett Arthur Goodwin Handicap 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Highfield Social Club 2019-03-31 Rory MacIver Peter Franklin Routh Arthur Goodwin Handicap 18/19 1:2
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Thame Snooker Club 2019-03-31 Dave Felton Martin Shearsby Arthur Goodwin Handicap 18/19 2:0
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-03-31 Karl Walker Nigel Bossom Arthur Goodwin Handicap 18/19 2:0
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2019-03-31 Dan Brooks Karl Walker Walt Bradbury Cup 18/19 0:1
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-03-31 Neil Craycraft Martyn Royce Walt Bradbury Cup 18/19 3:1
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Thame Snooker Club 2019-03-31 Dave Felton Steve Blackman Walt Bradbury Cup 18/19 3:2
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Kidlington Green Social Club 2019-03-31 Mick Aust Andy Benwell Walt Bradbury Cup 18/19 1:3
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-03-31 Mick Bennett Richard Berry Walt Bradbury Cup 18/19 3:0
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Highfield Social Club 2019-03-31 Jay Roberts Ross Barker Walt Bradbury Cup 18/19 3:1
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Oracle Snooker Club 2019-03-31 Connor Jones Andrew Posey Walt Bradbury Cup 18/19 3:2
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Oracle Snooker Club 2019-03-31 Terry Clayton Iain Wright Walt Bradbury Cup 18/19 3:2
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-03-31 Richard Saunders Peter Franklin Routh Walt Bradbury Trophy 18/19 0:2
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-03-31 Keith Hollis Terry Clayton Walt Bradbury Trophy 18/19 0:2
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 The New Club, Wheatley 2019-03-31 Alan Mander Connor Jones Walt Bradbury Trophy 18/19 2:0
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Highfield Social Club 2019-03-31 Steve Blackman Iain Wright Walt Bradbury Trophy 18/19 1:0
Snooker 2018/19 Sherman Pairs 18/19 2019-03-31 Steve Blackman and Rory MacIver Karl Walker and Mick Bennett Sherman Pairs 18/19 115:198
Snooker 2018/19 Sherman Pairs 18/19 2019-03-31 Ian Bett and Nigel Bossom Andrew Gee and Keith Hollis Sherman Pairs 18/19 1:0 match planned for 14/4
Snooker 2018/19 Sherman Pairs 18/19 2019-03-31 Antony Bosley and Chris Parsons Mick Aust and Ripon Masih Sherman Pairs 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Turner Cup 18/19 (New Format) Ashton Club 2019-03-31 Rory MacIver Alan Mander Turner Cup 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Turner Cup 18/19 (New Format) Oxford Bowls Club 2019-03-31 Terry Gripe Peter Franklin Routh Turner Cup 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Turner Cup 18/19 (New Format) Headington Conservative Club 2019-03-31 Connor Jones Ross Barker Turner Cup 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Turner Cup 18/19 (New Format) Littlemore Royal British Legion 2019-03-31 Malcolm Bough Bob Chivers Turner Cup 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Allan Copelin Memorial Pairs 18/19 2019-03-31 Terry Gripe and Simon Painter Steve Blackman and Rory MacIver Allan Copelin Pairs 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Allan Copelin Memorial Pairs 18/19 2019-03-31 Malcolm Bough and Peter Franklin Routh Mark Trafford and Sid Ponting Allan Copelin Pairs 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Allan Copelin Memorial Pairs 18/19 2019-03-31 Paul Robinson and Bob Chivers Nigel Bossom and Dave White Allan Copelin Pairs 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Allan Copelin Memorial Pairs 18/19 2019-03-31 Lewis Moss and Connor Jones Gorden Cook and Dave Dowling Allan Copelin Pairs 18/19 0:1
Snooker 2018/19 Ken Olive Seniors Cup 18/19 2019-03-28 Brendan Ensoll Mike Allen Ken Olive Seniors Cup 18/19 1:2
Snooker 2018/19 Ken Olive Seniors Cup 18/19 The New Club, Wheatley 2019-03-28 Ian Bett Paul Robinson Ken Olive Seniors Cup 18/19 0:2
Snooker 2018/19 Ken Olive Seniors Cup 18/19 The New Club, Wheatley 2019-03-28 Ian Gee Steve Blackman Ken Olive Seniors Cup 18/19 0:2
Snooker 2018/19 Ken Olive Seniors Cup 18/19 2019-03-28 Bob Chivers Alan Mander Ken Olive Seniors Cup 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Ken Olive Seniors Cup 18/19 Oracle Snooker Club 2019-03-28 Terry Clayton Pete Fenn Ken Olive Seniors Cup 18/19 2:0
Snooker 2018/19 Ken Olive Seniors Cup 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-03-28 Richard Berry Derek Syrett Ken Olive Seniors Cup 18/19 2:0
Snooker 2018/19 Ken Olive Seniors Cup 18/19 House Club 2019-03-28 Brian Field Malcolm Bough Ken Olive Seniors Cup 18/19 1:2
Snooker 2018/19 Ken Olive Seniors Cup 18/19 Kidlington Green Social Club 2019-03-28 Mick Aust Mick Bennett Ken Olive Seniors Cup 18/19 0:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 The New Club, Wheatley 2019-03-27 New Club Littlemore RBL Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2019-03-27 Eynsham Ashton Billiards League 18/19 0:3
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-03-27 Abingdon Con Fieldside Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Headington Conservative Club 2019-03-27 Headington Con Oxford Bowls Billiards League 18/19 1:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Highfield Social Club 2019-03-25 Highfield A Thame A Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-03-25 Abingdon Con B Woodstock Premier/Division 1 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 The New Club, Wheatley 2019-03-25 New Club A Oracle A (Carter) Premier/Division 1 0:6
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-03-25 Littlemore RBL C Highfield B Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-03-25 Oracle B (Donkin) Js Sports Bar A (Challen) Premier/Division 1 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-03-25 Js Sports Bar C (Barresi) Oracle C (Trafford) Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2019-03-25 Thame B Witney Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2019-03-25 Thame C New Club B Division 2 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oxford Bowls Club 2019-03-25 Oxford Bowls Littlemore RBL A Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2019-03-25 Eynsham B EOCC (Oxford Uni) Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-03-25 Oracle D (Allsopp) Eynsham C Division 3 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-03-25 Oracle E (Gustafson) Green Road A Division 3 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Kidlington Green Social Club 2019-03-25 Green Road B (Yarnton) Js Sports Bar D (Wood) Division 3 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-03-25 Littlemore RBL B Oracle F (Delange) Division 3 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 House Club 2019-03-25 House Club Cowley Workers Division 3 4:2
Billiards 2018/19 Atox Cup 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-03-20 Thame Ashton Atox Cup 18/19 4:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Woodstock Social Club 2019-03-18 Woodstock Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Highfield Social Club 2019-03-18 Highfield A Abingdon Con B Premier/Division 1 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-03-18 Js Sports Bar A (Challen) New Club A Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-03-18 Abingdon Con A Littlemore RBL C Premier/Division 1 6:0
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2019-03-18 Thame A Highfield B Premier/Division 1 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oxford Bowls Club 2019-03-18 Oxford Bowls Eynsham B Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-03-18 Littlemore RBL A Witney Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2019-03-18 Eynsham A Thame B Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 The New Club, Wheatley 2019-03-18 New Club B Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 East Oxford Conservative Club 2019-03-18 EOCC (Oxford Uni) Thame C Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2019-03-18 Eynsham C House Club Division 3 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-03-18 Js Sports Bar D (Wood) Littlemore RBL B Division 3 6:0
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-03-18 Oracle E (Gustafson) Js Sports Bar B (Hollis) Division 3 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Kidlington Green Social Club 2019-03-18 Green Road A Oracle F (Delange) Division 3 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Cowley Workers Social Club 2019-03-18 Cowley Workers Green Road B (Yarnton) Division 3 3:3
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Fieldside 2019-03-13 Fieldside Eynsham Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Ashton Club 2019-03-13 Ashton New Club Billiards League 18/19 3:0
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Oxford Bowls Club 2019-03-13 Oxford Bowls Abingdon Con Billiards League 18/19 3:0
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Thame Snooker Club 2019-03-13 Thame Headington Con Billiards League 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Simonds Cup 18/19 Oracle Snooker Club 2019-03-11 Abingdon Con A Highfield B Simonds Cup 18/19 4:2
Snooker 2018/19 Simonds Cup 18/19 Oracle Snooker Club 2019-03-11 Js Sports Bar A (Challen) Littlemore RBL C Simonds Cup 18/19 1:4
Snooker 2018/19 Sherlock Cup 18/19 Oracle Snooker Club 2019-03-11 Js Sports Bar D (Wood) Js Sports Bar B (Hollis) Sherlock Cup 18/19 0:4
Snooker 2018/19 Sherlock Cup 18/19 Oracle Snooker Club 2019-03-11 House Club Oracle E (Gustafson) Sherlock Cup 18/19 2:4
Billiards 2018/19 Stephen Reiss 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-03-06 Littlemore RBL Headington Con Stephen Reiss 18/19 1:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 The New Club, Wheatley 2019-03-04 New Club A Woodstock Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Highfield Social Club 2019-03-04 Highfield B Abingdon Con A Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-03-04 Littlemore RBL C Oracle A (Carter) Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-03-04 Oracle B (Donkin) Highfield A Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-03-04 Abingdon Con B Thame A Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2019-03-04 Eynsham B Littlemore RBL A Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2019-03-04 Thame C Oxford Bowls Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Witney Snooker Club 2019-03-04 Witney Eynsham A Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2019-03-04 Thame B Oracle C (Trafford) Division 2 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-03-04 Js Sports Bar C (Barresi) EOCC (Oxford Uni) Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-03-04 Js Sports Bar B (Hollis) Green Road A Division 3 6:0
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-03-04 Oracle D (Allsopp) Oracle E (Gustafson) Division 3 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-03-04 Oracle F (Delange) Js Sports Bar D (Wood) Division 3 0:6
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Kidlington Green Social Club 2019-03-04 Green Road B (Yarnton) Eynsham C Division 3 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-03-04 Littlemore RBL B Cowley Workers Division 3 2:4
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-02-28 Karl Walker Adam Black Arthur Goodwin Handicap 18/19 2:0
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 The New Club, Wheatley 2019-02-28 Nigel Bossom Tony Allsopp Arthur Goodwin Handicap 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Thame Snooker Club 2019-02-28 Tom Fletcher Ian Bett Arthur Goodwin Handicap 18/19 1:2
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Oracle Snooker Club 2019-02-28 Antony Bosley Andy Benwell Arthur Goodwin Handicap 18/19 1:2
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Oracle Snooker Club 2019-02-28 Connor Jones Richard Saunders Arthur Goodwin Handicap 18/19 2:0
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Thame Snooker Club 2019-02-28 Dave Felton Keith Hollis Arthur Goodwin Handicap 18/19 2:0
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Highfield Social Club 2019-02-28 Martin Shearsby Chris Parsons Arthur Goodwin Handicap 18/19 0:0
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Oracle Snooker Club 2019-02-28 John Donkin Rory MacIver Arthur Goodwin Handicap 18/19 0:2
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Highfield Social Club 2019-02-28 Jay Roberts Martin White Arthur Goodwin Handicap 18/19 1:0
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-02-28 Malcolm Bough Pete Fenn Arthur Goodwin Handicap 18/19 1:2
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Oracle Snooker Club 2019-02-28 Nick Buttery Peter Franklin Routh Arthur Goodwin Handicap 18/19 0:2
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Oracle Snooker Club 2019-02-28 Terry Clayton Dan Brooks Arthur Goodwin Handicap 18/19 1:0
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Kidlington Green Social Club 2019-02-28 Mick Aust Ripon Masih Arthur Goodwin Handicap 18/19 1:2
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Highfield Social Club 2019-02-28 Steve Blackman Derek Syrett Arthur Goodwin Handicap 18/19 1:0
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Thame Snooker Club 2019-02-28 Warren Eels Andrew Posey Arthur Goodwin Handicap 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-02-28 Ross Barker Mick Bennett Arthur Goodwin Handicap 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-02-28 Malcolm Bough Steve Blackman Walt Bradbury Trophy 18/19 0:2
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Thame Snooker Club 2019-02-28 Martyn Royce Alan Mander Walt Bradbury Trophy 18/19 1:2
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Oracle Snooker Club 2019-02-28 Connor Jones John Williams Walt Bradbury Trophy 18/19 2:0
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Highfield Social Club 2019-02-28 Martin Shearsby Iain Wright Walt Bradbury Trophy 18/19 0:2
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Kidlington Green Social Club 2019-02-28 Ripon Masih Richard Saunders Walt Bradbury Trophy 18/19 0:2
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Thame Snooker Club 2019-02-28 Andrew Posey Peter Franklin Routh Walt Bradbury Trophy 18/19 0:2
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-02-28 Richard Berry Keith Hollis Walt Bradbury Trophy 18/19 0:2
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Oracle Snooker Club 2019-02-28 Terry Clayton Warren Eels Walt Bradbury Trophy 18/19 2:0
Snooker 2018/19 Sherman Pairs 18/19 2019-02-28 Ian Bett and Nigel Bossom Nick Buttery and Adam Black Sherman Pairs 18/19 1:0
Snooker 2018/19 Sherman Pairs 18/19 2019-02-28 Steve Blackman and Rory MacIver Andy Benwell and Jason Poole Sherman Pairs 18/19 181:174
Snooker 2018/19 Sherman Pairs 18/19 2019-02-28 Derek Syrett and Phil Baker Andrew Gee and Keith Hollis Sherman Pairs 18/19 0:1
Snooker 2018/19 Sherman Pairs 18/19 2019-02-28 Andrew Posey and Dave Felton Mick Aust and Ripon Masih Sherman Pairs 18/19 0:1
Snooker 2018/19 Sherman Pairs 18/19 2019-02-28 Daniel Brooks and Lawrence Parsons Antony Bosley and Chris Parsons Sherman Pairs 18/19 0:1
Snooker 2018/19 Sherman Pairs 18/19 2019-02-28 Paul Robinson and Lewis Moss John Donkin and Terry Clayton Sherman Pairs 18/19 0:0
Snooker 2018/19 Sherman Pairs 18/19 2019-02-28 Ian Gee and Alan Mander Stuart Fenwick and Richard Saunders Sherman Pairs 18/19 152:142
Snooker 2018/19 Sherman Pairs 18/19 2019-02-28 Mike Allen and Steve Fitzgerald Karl Walker and Mick Bennett Sherman Pairs 18/19 132:228
Billiards 2018/19 Oxford Times 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-02-28 Peter Franklin Routh Alan Mander Oxford Times 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Oxford Times 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-02-28 Tony Fitzpatrick John Williams Oxford Times 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Oxford Times 18/19 Fieldside 2019-02-28 Paul Robinson Ross Barker Oxford Times 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Oxford Times 18/19 The New Club, Wheatley 2019-02-28 Justin Shepherd Malcolm Bough Oxford Times 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Oxford Times 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-02-28 Lewis Moss Gorden Cook Oxford Times 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Oxford Times 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-02-28 Dave Dowling Bob Chivers Oxford Times 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Oxford Times 18/19 Fieldside 2019-02-28 Simon Aries Connor Jones Oxford Times 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Oxford Times 18/19 2019-02-28 Martyn Royce Steve Blackman Oxford Times 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Turner Cup 18/19 (New Format) Abingdon Conservative Club 2019-02-28 Gorden Cook Ross Barker Turner Cup 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Turner Cup 18/19 (New Format) Fieldside 2019-02-28 Simon Aries Connor Jones Turner Cup 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Turner Cup 18/19 (New Format) Littlemore Royal British Legion 2019-02-28 Peter Franklin Routh John Williams Turner Cup 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Turner Cup 18/19 (New Format) Fieldside 2019-02-28 Bob Chivers Steve Blackman Turner Cup 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Turner Cup 18/19 (New Format) Fieldside 2019-02-28 Paul Robinson Terry Gripe Turner Cup 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Turner Cup 18/19 (New Format) The New Club, Wheatley 2019-02-28 Alan Mander Justin Shepherd Turner Cup 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Turner Cup 18/19 (New Format) Abingdon Conservative Club 2019-02-28 Tony Fitzpatrick Rory MacIver Turner Cup 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Turner Cup 18/19 (New Format) Littlemore Royal British Legion 2019-02-28 Malcolm Bough Tom Fletcher Turner Cup 18/19 2:0
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-02-28 Tony Fitzpatrick Derek Syrett Arthur Cook Handicap 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-02-28 Andy Moss Nigel Bossom Arthur Cook Handicap 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 Ashton Club 2019-02-28 Steve Blackman Keith Hollis Arthur Cook Handicap 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 The New Club, Wheatley 2019-02-28 Justin Shepherd Mark Trafford Arthur Cook Handicap 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-02-27 Littlemore RBL Ashton Billiards League 18/19 3:0
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2019-02-27 Eynsham Oxford Bowls Billiards League 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 The New Club, Wheatley 2019-02-27 New Club Fieldside Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-02-27 Abingdon Con Thame Billiards League 18/19 3:0
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-02-25 Abingdon Con B Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Highfield Social Club 2019-02-25 Highfield A New Club A Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2019-02-25 Thame A Abingdon Con A Premier/Division 1 0:6
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-02-25 Oracle A (Carter) Highfield B Premier/Division 1 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-02-25 Js Sports Bar A (Challen) Littlemore RBL C Premier/Division 1 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-02-25 Oracle C (Trafford) Witney Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oxford Bowls Club 2019-02-25 Oxford Bowls Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-02-25 Littlemore RBL A Eynsham A Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 The New Club, Wheatley 2019-02-25 New Club B Thame B Division 2 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2019-02-25 Eynsham B Thame C Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-02-25 Js Sports Bar B (Hollis) Oracle D (Allsopp) Division 3 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Cowley Workers Social Club 2019-02-25 Cowley Workers Oracle F (Delange) Division 3 4:0
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-02-25 Oracle E (Gustafson) House Club Division 3 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2019-02-25 Eynsham C Littlemore RBL B Division 3 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Kidlington Green Social Club 2019-02-25 Green Road A Js Sports Bar D (Wood) Division 3 4:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Oxford Bowls Club 2019-02-20 Oxford Bowls New Club Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Thame Snooker Club 2019-02-20 Thame Eynsham Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Headington Conservative Club 2019-02-20 Headington Con Abingdon Con Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Fieldside 2019-02-20 Fieldside Littlemore RBL Billiards League 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Woodstock Social Club 2019-02-18 Littlemore RBL C Woodstock Premier/Division 1 3:3 Revered fixture
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 The New Club, Wheatley 2019-02-18 New Club A Abingdon Con B Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-02-18 Oracle B (Donkin) Thame A Premier/Division 1 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Highfield Social Club 2019-02-18 Highfield B Js Sports Bar A (Challen) Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-02-18 Abingdon Con A Oracle A (Carter) Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-02-18 Js Sports Bar C (Barresi) Eynsham B Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2019-02-18 Thame C Littlemore RBL A Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2019-02-18 Eynsham A Oracle C (Trafford) Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2019-02-18 Thame B EOCC (Oxford Uni) Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Witney Snooker Club 2019-02-18 Witney New Club B Division 2 4:0
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Kidlington Green Social Club 2019-02-18 Green Road B (Yarnton) Oracle E (Gustafson) Division 3 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-02-18 Js Sports Bar D (Wood) Cowley Workers Division 3 4:0
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-02-18 Oracle F (Delange) Eynsham C Division 3 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 House Club 2019-02-18 House Club Js Sports Bar B (Hollis) Division 3 0:6
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-02-18 Oracle D (Allsopp) Green Road A Division 3 0:6
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-02-15 Ross Barker Warren Eels Walt Bradbury Cup 18/19 3:1
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Oracle Snooker Club 2019-02-15 Chris Parsons Karl Walker Walt Bradbury Cup 18/19 1:3
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-02-15 Peter Franklin Routh Dan Brooks Walt Bradbury Cup 18/19 1:3
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Highfield Social Club 2019-02-15 Martin Shearsby Andrew Posey Walt Bradbury Cup 18/19 1:3
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Oracle Snooker Club 2019-02-15 Adam Black Connor Jones Walt Bradbury Cup 18/19 0:3
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-02-15 Mick Bennett Richard Saunders Walt Bradbury Cup 18/19 3:1
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-02-15 Neil Craycraft Nick Buttery Walt Bradbury Cup 18/19 3:0
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Oracle Snooker Club 2019-02-15 Tony Allsopp Terry Clayton Walt Bradbury Cup 18/19 0:3
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 The New Club, Wheatley 2019-02-15 Nigel Bossom Iain Wright Walt Bradbury Cup 18/19 2:3
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Thame Snooker Club 2019-02-15 Dave Felton John Donkin Walt Bradbury Cup 18/19 3:2
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Highfield Social Club 2019-02-15 Steve Blackman Dale Penfold Walt Bradbury Cup 18/19 3:0
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Kidlington Green Social Club 2019-02-15 Mick Aust Derek Syrett Walt Bradbury Cup 18/19 1:0
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Highfield Social Club 2019-02-15 Andy Benwell Antony Bosley Walt Bradbury Cup 18/19 3:0
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Highfield Social Club 2019-02-15 Jay Roberts Malcolm Bough Walt Bradbury Cup 18/19 3:0
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-02-15 Richard Berry Jon Bishop Walt Bradbury Cup 18/19 1:0
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-02-15 Keith Hollis Martyn Royce Walt Bradbury Cup 18/19 0:3
Billiards 2018/19 Hashman Shield 18/19 (New Format) Littlemore Royal British Legion 2019-02-13 Headington Con Abingdon Con Hashman Shield 18/19 4:1
Billiards 2018/19 Hashman Shield 18/19 (New Format) Littlemore Royal British Legion 2019-02-13 Fieldside Oxford Bowls Hashman Shield 18/19 1:4
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Oxford Bowls Club 2019-02-11 Oxford Bowls Abingdon Con A Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 1:4
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Thame Snooker Club 2019-02-11 Thame B Js Sports Bar D (Wood) Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 4:3
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 East Oxford Conservative Club 2019-02-11 EOCC (Oxford Uni) Thame A Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 1:4
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-02-11 Js Sports Bar A (Challen) Abingdon Con B Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 4:2
Snooker 2018/19 Buildbase Plate 18/19 Cowley Workers Social Club 2019-02-11 Cowley Workers Oracle E (Gustafson) Buildbase Plate 18/19 3:4
Snooker 2018/19 Buildbase Plate 18/19 Witney Snooker Club 2019-02-11 Witney Thame C Buildbase Plate 18/19 4:1
Snooker 2018/19 Buildbase Plate 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-02-11 Js Sports Bar C (Barresi) Highfield B Buildbase Plate 18/19 4:2
Snooker 2018/19 Buildbase Plate 18/19 Woodstock Social Club 2019-02-11 Woodstock Oracle D (Allsopp) Buildbase Plate 18/19 4:1 Matched cancelled, to be rearranged
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-02-06 Littlemore RBL Oxford Bowls Billiards League 18/19 3:0
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Ashton Club 2019-02-06 Ashton Fieldside Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 The New Club, Wheatley 2019-02-06 New Club Thame Billiards League 18/19 0:3
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2019-02-06 Eynsham Headington Con Billiards League 18/19 0:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2019-02-04 Thame A Oracle A (Carter) Premier/Division 1 1:5 Match postponed
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-02-04 Oracle B (Donkin) New Club A Premier/Division 1 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-02-04 Js Sports Bar A (Challen) Abingdon Con A Premier/Division 1 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Woodstock Social Club 2019-02-04 Woodstock Highfield B Premier/Division 1 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Highfield Social Club 2019-02-04 Highfield A Littlemore RBL C Premier/Division 1 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2019-02-04 Thame C Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-02-04 Littlemore RBL A Oracle C (Trafford) Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oxford Bowls Club 2019-02-04 Oxford Bowls Thame B Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 The New Club, Wheatley 2019-02-04 New Club B Eynsham A Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 East Oxford Conservative Club 2019-02-04 EOCC (Oxford Uni) Witney Division 2 0:6
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2019-02-04 Eynsham C Js Sports Bar D (Wood) Division 3 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Kidlington Green Social Club 2019-02-04 Green Road A Cowley Workers Division 3 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-02-04 Oracle E (Gustafson) Littlemore RBL B Division 3 6:0
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-02-04 Js Sports Bar B (Hollis) Green Road B (Yarnton) Division 3 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-02-04 Oracle D (Allsopp) House Club Division 3 3:3
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Oracle Snooker Club 2019-01-31 Terry Clayton Richard Berry Arthur Goodwin Handicap 18/19 2:0
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Oracle Snooker Club 2019-01-31 Sid Ponting Mick Aust Arthur Goodwin Handicap 18/19 1:2
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Oracle Snooker Club 2019-01-31 Connor Jones Jon Bishop Arthur Goodwin Handicap 18/19 2:0
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-01-31 Richard Saunders Darren Davis Arthur Goodwin Handicap 18/19 0:0
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-01-31 Mike Allen Antony Bosley Arthur Goodwin Handicap 18/19 0:2
Snooker 2018/19 Arthur Goodwin Handicap 18/19 Thame Snooker Club 2019-01-31 Dave Felton Dale Penfold Arthur Goodwin Handicap 18/19 2:0
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Thame Snooker Club 2019-01-31 Derek Syrett Richard Berry Walt Bradbury Trophy 18/19 0:1
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Highfield Social Club 2019-01-31 Martin Shearsby Chris Parsons Walt Bradbury Trophy 18/19 0:0
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-01-31 Richard Saunders Mick Aust Walt Bradbury Trophy 18/19 2:0
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-01-31 Peter Franklin Routh Adam Black Walt Bradbury Trophy 18/19 0:0
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Oracle Snooker Club 2019-01-31 Nick Buttery Martyn Royce Walt Bradbury Trophy 18/19 0:0
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Thame Snooker Club 2019-01-31 Warren Eels Ian Bett Walt Bradbury Trophy 18/19 2:0
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Highfield Social Club 2019-01-31 Jay Roberts Terry Clayton Walt Bradbury Trophy 18/19 0:1
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Thame Snooker Club 2019-01-31 Jon Bishop Connor Jones Walt Bradbury Trophy 18/19 0:2
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2019-01-31 Dan Brooks John Williams Walt Bradbury Trophy 18/19 0:1
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-01-31 Malcolm Bough Dave Felton Walt Bradbury Trophy 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Kidlington Green Social Club 2019-01-31 Ripon Masih Andy Benwell Walt Bradbury Trophy 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Thame Snooker Club 2019-01-31 Andrew Posey Dale Penfold Walt Bradbury Trophy 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Oracle Snooker Club 2019-01-31 John Donkin Steve Blackman Walt Bradbury Trophy 18/19 1:2
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Witney Snooker Club 2019-01-31 Iain Wright Pete Fenn Walt Bradbury Trophy 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Trophy 18/19 Oracle Snooker Club 2019-01-31 Tony Allsopp Keith Hollis Walt Bradbury Trophy 18/19 0:2
Snooker 2018/19 Ken Olive Seniors Cup 18/19 Kidlington Green Social Club 2019-01-31 Mick Aust Darren Davis Ken Olive Seniors Cup 18/19 2:0
Snooker 2018/19 Ken Olive Seniors Cup 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-01-31 Mike Allen John Williams Ken Olive Seniors Cup 18/19 2:0
Snooker 2018/19 Ken Olive Seniors Cup 18/19 House Club 2019-01-31 Tony Nichols Terry Clayton Ken Olive Seniors Cup 18/19 0:1
Snooker 2018/19 Ken Olive Seniors Cup 18/19 Thame Snooker Club 2019-01-31 Tom Fletcher Bob Chivers Ken Olive Seniors Cup 18/19 0:2
Billiards 2018/19 Oxford Times 18/19 The New Club, Wheatley 2019-01-31 Nigel Bossom Peter Franklin Routh Oxford Times 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Oxford Times 18/19 Fieldside 2019-01-31 Simon Aries Mark Trafford Oxford Times 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Oxford Times 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-01-31 Lewis Moss Tom Fletcher Oxford Times 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Turner Cup 18/19 (New Format) Fieldside 2019-01-31 Paul Robinson Pete Fenn Turner Cup 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Turner Cup 18/19 (New Format) Littlemore Royal British Legion 2019-01-31 Malcolm Bough Dave Dowling Turner Cup 18/19 2:0
Billiards 2018/19 Turner Cup 18/19 (New Format) Abingdon Conservative Club 2019-01-31 Gorden Cook Nigel Bossom Turner Cup 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Turner Cup 18/19 (New Format) Thame Snooker Club 2019-01-31 Derek Syrett Simon Aries Turner Cup 18/19 0:2
Billiards 2018/19 Turner Cup 18/19 (New Format) 2019-01-31 Martyn Royce Alan Mander Turner Cup 18/19 0:2
Billiards 2018/19 Turner Cup 18/19 (New Format) Littlemore Royal British Legion 2019-01-31 Lewis Moss Tony Fitzpatrick Turner Cup 18/19 0:2
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 Ashton Club 2019-01-31 Steve Blackman Paul Robinson Arthur Cook Handicap 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-01-31 Ross Barker Keith Hollis Arthur Cook Handicap 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 Ashton Club 2019-01-31 Pete Fenn Justin Shepherd Arthur Cook Handicap 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 2019-01-31 Mark Trafford John Williams Arthur Cook Handicap 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 Headington Conservative Club 2019-01-31 Connor Jones Tony Fitzpatrick Arthur Cook Handicap 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 Thame Snooker Club 2019-01-31 Derek Syrett Peter Franklin Routh Arthur Cook Handicap 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-01-31 Gorden Cook Andy Moss Arthur Cook Handicap 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 Ashton Club 2019-01-31 Rory MacIver Nigel Bossom Arthur Cook Handicap 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Allan Copelin Memorial Pairs 18/19 2019-01-31 Andy Moss and Bob Lacey Gorden Cook and Dave Dowling Allan Copelin Pairs 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Allan Copelin Memorial Pairs 18/19 2019-01-31 Lewis Moss and Connor Jones Derek Syrett and Phil Baker Allan Copelin Pairs 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Allan Copelin Memorial Pairs 18/19 2019-01-31 Terry Gripe and Simon Painter Tom Fletcher and Brendan Ensoll Allan Copelin Pairs 18/19 250:204
Billiards 2018/19 Allan Copelin Memorial Pairs 18/19 2019-01-31 Paul Robinson and Bob Chivers Alan Mander and Justin Shepherd Allan Copelin Pairs 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Allan Copelin Memorial Pairs 18/19 2019-01-31 Tony Fitzpatrick and Ross Barker Nigel Bossom and Dave White Allan Copelin Pairs 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Allan Copelin Memorial Pairs 18/19 2019-01-31 Malcolm Bough and Peter Franklin Routh John Williams and Stuart Giles Allan Copelin Pairs 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-01-30 Abingdon Con Eynsham Billiards League 18/19 3:0
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Thame Snooker Club 2019-01-30 Thame Littlemore RBL Billiards League 18/19 0:3
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Oxford Bowls Club 2019-01-30 Oxford Bowls Ashton Billiards League 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Headington Conservative Club 2019-01-30 Headington Con New Club Billiards League 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Simonds Cup 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-01-28 Littlemore RBL C Thame A Simonds Cup 18/19 4:3
Snooker 2018/19 Simonds Cup 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-01-28 Js Sports Bar A (Challen) Littlemore RBL A Simonds Cup 18/19 4:0
Snooker 2018/19 Simonds Cup 18/19 Highfield Social Club 2019-01-28 Highfield B Oracle B (Donkin) Simonds Cup 18/19 4:2
Snooker 2018/19 Simonds Cup 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-01-28 Abingdon Con A Highfield A Simonds Cup 18/19 4:1
Snooker 2018/19 Sherlock Cup 18/19 Oxford Bowls Club 2019-01-28 Oxford Bowls House Club Sherlock Cup 18/19 0:4
Snooker 2018/19 Sherlock Cup 18/19 Thame Snooker Club 2019-01-28 Thame C Oracle E (Gustafson) Sherlock Cup 18/19 2:4
Snooker 2018/19 Sherlock Cup 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-01-28 Js Sports Bar D (Wood) Eynsham B Sherlock Cup 18/19 4:2
Snooker 2018/19 Sherlock Cup 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-01-28 Js Sports Bar B (Hollis) New Club B Sherlock Cup 18/19 4:2
Billiards 2018/19 Atox Cup 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-01-23 Littlemore RBL Ashton Atox Cup 18/19 3:4
Billiards 2018/19 Atox Cup 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-01-23 Fieldside Thame Atox Cup 18/19 3:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 The New Club, Wheatley 2019-01-21 New Club A Thame A Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-01-21 Littlemore RBL C Abingdon Con B Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-01-21 Oracle A (Carter) Js Sports Bar A (Challen) Premier/Division 1 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-01-21 Abingdon Con A Woodstock Premier/Division 1 6:0
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Highfield Social Club 2019-01-21 Highfield B Highfield A Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-01-21 Js Sports Bar C (Barresi) Littlemore RBL A Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2019-01-21 Thame B Eynsham B Division 2 6:0
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Witney Snooker Club 2019-01-21 Witney Oxford Bowls Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-01-21 Oracle C (Trafford) New Club B Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2019-01-21 Eynsham A EOCC (Oxford Uni) Division 2 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Kidlington Green Social Club 2019-01-21 Green Road B (Yarnton) Oracle D (Allsopp) Division 3 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Cowley Workers Social Club 2019-01-21 Cowley Workers Eynsham C Division 3 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 House Club 2019-01-21 House Club Green Road A Division 3 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-01-21 Oracle F (Delange) Oracle E (Gustafson) Division 3 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-01-21 Littlemore RBL B Js Sports Bar B (Hollis) Division 3 0:6
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 The New Club, Wheatley 2019-01-16 New Club Abingdon Con Billiards League 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-01-16 Littlemore RBL Headington Con Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Ashton Club 2019-01-16 Ashton Thame Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Fieldside 2019-01-16 Fieldside Oxford Bowls Billiards League 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-01-14 Oracle B (Donkin) Littlemore RBL C Premier/Division 1 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Woodstock Social Club 2019-01-14 Woodstock Oracle A (Carter) Premier/Division 1 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-01-14 Abingdon Con B Highfield B Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2019-01-14 Thame A Js Sports Bar A (Challen) Premier/Division 1 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Highfield Social Club 2019-01-14 Highfield A Abingdon Con A Premier/Division 1 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2019-01-14 Thame C Thame B Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oxford Bowls Club 2019-01-14 Oxford Bowls Eynsham A Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-01-14 Littlemore RBL A New Club B Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 East Oxford Conservative Club 2019-01-14 EOCC (Oxford Uni) Oracle C (Trafford) Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2019-01-14 Eynsham B Witney Division 2 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-01-14 Oracle E (Gustafson) Js Sports Bar D (Wood) Division 3 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-01-14 Js Sports Bar B (Hollis) Oracle F (Delange) Division 3 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-01-14 Oracle D (Allsopp) Littlemore RBL B Division 3 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 House Club 2019-01-14 House Club Green Road B (Yarnton) Division 3 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Kidlington Green Social Club 2019-01-14 Green Road A Eynsham C Division 3 4:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Thame Snooker Club 2019-01-09 Thame Fieldside Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Headington Conservative Club 2019-01-09 Headington Con Ashton Billiards League 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-01-09 Abingdon Con Littlemore RBL Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2019-01-09 Eynsham New Club Billiards League 18/19 1:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-01-07 Littlemore RBL C New Club A Premier/Division 1 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Abingdon Conservative Club 2019-01-07 Abingdon Con A Abingdon Con B Premier/Division 1 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-01-07 Oracle A (Carter) Highfield A Premier/Division 1 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-01-07 Js Sports Bar A (Challen) Woodstock Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Highfield Social Club 2019-01-07 Highfield B Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-01-07 Oracle C (Trafford) Oxford Bowls Division 2 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 The New Club, Wheatley 2019-01-07 New Club B EOCC (Oxford Uni) Division 2 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2019-01-07 Thame B Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Witney Snooker Club 2019-01-07 Witney Thame C Division 2 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2019-01-07 Eynsham A Eynsham B Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Kidlington Green Social Club 2019-01-07 Green Road B (Yarnton) Green Road A Division 3 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Cowley Workers Social Club 2019-01-07 Cowley Workers Oracle E (Gustafson) Division 3 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-01-07 Js Sports Bar D (Wood) Js Sports Bar B (Hollis) Division 3 0:6
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2019-01-07 Oracle F (Delange) Oracle D (Allsopp) Division 3 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2019-01-07 Littlemore RBL B House Club Division 3 4:2
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-12-31 Neil Craycraft Ripon Masih Walt Bradbury Cup 18/19 3:0
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-12-31 Mick Bennett Ian Bett Walt Bradbury Cup 18/19 3:0
Snooker 2018/19 Walt Bradbury Cup 18/19 Thame Snooker Club 2018-12-31 Martyn Royce Darren Davis Walt Bradbury Cup 18/19 3:2
Snooker 2018/19 Sherman Pairs 18/19 2018-12-31 Martin White and David White Ian Bett and Nigel Bossom Sherman Pairs 18/19 138:146
Snooker 2018/19 Sherman Pairs 18/19 2018-12-31 Malcolm Bough and Peter Franklin Routh Ian Gee and Alan Mander Sherman Pairs 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-12-31 Lewis Moss Pete Fenn Arthur Cook Handicap 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-12-31 Andy Moss Terry Gripe Arthur Cook Handicap 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-12-31 Gorden Cook Alan Mander Arthur Cook Handicap 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 Thame Snooker Club 2018-12-31 Derek Syrett Malcolm Bough Arthur Cook Handicap 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 Headington Conservative Club 2018-12-31 Connor Jones Bob Chivers Arthur Cook Handicap 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 2018-12-31 Mark Trafford Tom Fletcher Arthur Cook Handicap 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 Ashton Club 2018-12-31 Steve Blackman Sid Ponting Arthur Cook Handicap 18/19 1:0
Billiards 2018/19 Arthur Cook Handicap 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-12-31 Dave Dowling Ross Barker Arthur Cook Handicap 18/19 0:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Thame Snooker Club 2018-12-19 Thame Oxford Bowls Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Headington Conservative Club 2018-12-19 Headington Con Fieldside Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-12-19 Abingdon Con Ashton Billiards League 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-12-19 Eynsham Littlemore RBL Billiards League 18/19 0:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-12-17 Oracle A (Carter) Abingdon Con B Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Woodstock Social Club 2018-12-17 Woodstock Thame A Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-12-17 Abingdon Con A Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Highfield Social Club 2018-12-17 Highfield B New Club A Premier/Division 1 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-12-17 Js Sports Bar A (Challen) Highfield A Premier/Division 1 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-12-17 Eynsham A Thame C Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-12-17 Oracle C (Trafford) Eynsham B Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 The New Club, Wheatley 2018-12-17 New Club B Oxford Bowls Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 East Oxford Conservative Club 2018-12-17 EOCC (Oxford Uni) Littlemore RBL A Division 2 0:6
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Witney Snooker Club 2018-12-17 Witney Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-12-17 Littlemore RBL B Green Road B (Yarnton) Division 3 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Cowley Workers Social Club 2018-12-17 Cowley Workers Js Sports Bar B (Hollis) Division 3 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-12-17 Oracle F (Delange) House Club Division 3 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-12-17 Js Sports Bar D (Wood) Oracle D (Allsopp) Division 3 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-12-17 Eynsham C Oracle E (Gustafson) Division 3 4:2
Billiards 2018/19 Stephen Reiss 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-12-12 Headington Con Eynsham Stephen Reiss 18/19 4:1
Billiards 2018/19 Stephen Reiss 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-12-12 Littlemore RBL New Club Stephen Reiss 18/19 5:0
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-12-10 Littlemore RBL C Thame A Premier/Division 1 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 The New Club, Wheatley 2018-12-10 New Club A Abingdon Con A Premier/Division 1 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-12-10 Oracle B (Donkin) Oracle A (Carter) Premier/Division 1 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-12-10 Abingdon Con B Js Sports Bar A (Challen) Premier/Division 1 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Highfield Social Club 2018-12-10 Highfield A Woodstock Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oxford Bowls Club 2018-12-10 Oxford Bowls EOCC (Oxford Uni) Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-12-10 Eynsham B New Club B Division 2 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2018-12-10 Thame C Oracle C (Trafford) Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2018-12-10 Thame B Littlemore RBL A Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-12-10 Js Sports Bar C (Barresi) Eynsham A Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-12-10 Js Sports Bar B (Hollis) Eynsham C Division 3 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-12-10 Oracle D (Allsopp) Cowley Workers Division 3 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 House Club 2018-12-10 House Club Js Sports Bar D (Wood) Division 3 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-12-10 Littlemore RBL B Green Road A Division 3 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Kidlington Green Social Club 2018-12-10 Green Road B (Yarnton) Oracle F (Delange) Division 3 5:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Oxford Bowls Club 2018-12-05 Oxford Bowls Headington Con Billiards League 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Fieldside 2018-12-05 Fieldside Abingdon Con Billiards League 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Ashton Club 2018-12-05 Ashton Eynsham Billiards League 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-12-05 Littlemore RBL New Club Billiards League 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 East Oxford Conservative Club 2018-12-03 EOCC (Oxford Uni) Eynsham B Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 4:3
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Oracle Snooker Club 2018-12-03 Oracle C (Trafford) Abingdon Con B Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 2:4
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-12-03 Js Sports Bar A (Challen) Highfield A Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 4:0
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-12-03 Littlemore RBL C Thame A Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 2:4 Match Cancelled. To be rearranged
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Thame Snooker Club 2018-12-03 Thame B New Club B Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 4:1
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Kidlington Green Social Club 2018-12-03 Green Road B (Yarnton) Js Sports Bar D (Wood) Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 0:4
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Oxford Bowls Club 2018-12-03 Oxford Bowls Js Sports Bar B (Hollis) Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 4:1
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-12-03 Abingdon Con A Eynsham A Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 4:1
Snooker 2018/19 Buildbase Plate 18/19 Oracle Snooker Club 2018-12-03 Oracle E (Gustafson) House Club Buildbase Plate 18/19 4:2
Snooker 2018/19 Buildbase Plate 18/19 Cowley Workers Social Club 2018-12-03 Cowley Workers Eynsham C Buildbase Plate 18/19 4:2
Snooker 2018/19 Buildbase Plate 18/19 Oracle Snooker Club 2018-12-03 Oracle F (Delange) Oracle D (Allsopp) Buildbase Plate 18/19 0:6
Snooker 2018/19 Buildbase Plate 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-12-03 Littlemore RBL A Woodstock Buildbase Plate 18/19 0:4
Snooker 2018/19 Buildbase Plate 18/19 Witney Snooker Club 2018-12-03 Witney Green Road A Buildbase Plate 18/19 4:3
Snooker 2018/19 Buildbase Plate 18/19 Oracle Snooker Club 2018-12-03 Oracle B (Donkin) Js Sports Bar C (Barresi) Buildbase Plate 18/19 2:4
Snooker 2018/19 Buildbase Plate 18/19 Thame Snooker Club 2018-12-03 Thame C Oracle A (Carter) Buildbase Plate 18/19 4:0
Snooker 2018/19 Buildbase Plate 18/19 The New Club, Wheatley 2018-12-03 New Club A Highfield B Buildbase Plate 18/19 1:4
Snooker 2018/19 Buildbase Plate 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-12-01 Littlemore RBL A Littlemore RBL B Buildbase Plate 18/19 4:3 Prelim match to be played by 1/12/18
Billiards 2018/19 Hashman Shield 18/19 (New Format) Oxford Bowls Club 2018-11-28 Oxford Bowls New Club Hashman Shield 18/19 4:2
Billiards 2018/19 Hashman Shield 18/19 (New Format) Abingdon Conservative Club 2018-11-28 Abingdon Con Eynsham Hashman Shield 18/19 4:3
Billiards 2018/19 Hashman Shield 18/19 (New Format) Fieldside 2018-11-28 Fieldside Ashton Hashman Shield 18/19 4:3
Billiards 2018/19 Hashman Shield 18/19 (New Format) Headington Conservative Club 2018-11-28 Headington Con Thame Hashman Shield 18/19 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Highfield Social Club 2018-11-26 Highfield B Littlemore RBL C Premier/Division 1 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2018-11-26 Thame A Highfield A Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-11-26 Oracle A (Carter) New Club A Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-11-26 Js Sports Bar A (Challen) Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Woodstock Social Club 2018-11-26 Woodstock Abingdon Con B Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-11-26 Oracle C (Trafford) Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 East Oxford Conservative Club 2018-11-26 EOCC (Oxford Uni) Eynsham B Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-11-26 Littlemore RBL A Oxford Bowls Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 The New Club, Wheatley 2018-11-26 New Club B Thame C Division 2 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Witney Snooker Club 2018-11-26 Witney Thame B Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-11-26 Eynsham C Oracle D (Allsopp) Division 3 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Kidlington Green Social Club 2018-11-26 Green Road A Oracle E (Gustafson) Division 3 6:0
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Cowley Workers Social Club 2018-11-26 Cowley Workers House Club Division 3 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-11-26 Oracle F (Delange) Littlemore RBL B Division 3 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-11-26 Js Sports Bar D (Wood) Green Road B (Yarnton) Division 3 3:3
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Headington Conservative Club 2018-11-21 Headington Con Thame Billiards League 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-11-21 Abingdon Con Oxford Bowls Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-11-21 Eynsham Fieldside Billiards League 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 The New Club, Wheatley 2018-11-21 New Club Ashton Billiards League 18/19 1:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Highfield Social Club 2018-11-19 Highfield B Thame A Premier/Division 1 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 The New Club, Wheatley 2018-11-19 New Club A Js Sports Bar A (Challen) Premier/Division 1 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-11-19 Littlemore RBL C Abingdon Con A Premier/Division 1 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-11-19 Abingdon Con B Highfield A Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-11-19 Oracle B (Donkin) Woodstock Premier/Division 1 6:0
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2018-11-19 Thame B Eynsham A Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2018-11-19 Thame C EOCC (Oxford Uni) Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-11-19 Js Sports Bar C (Barresi) New Club B Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Witney Snooker Club 2018-11-19 Witney Littlemore RBL A Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-11-19 Eynsham B Oxford Bowls Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-11-19 Oracle F (Delange) Green Road A Division 3 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 House Club 2018-11-19 House Club Eynsham C Division 3 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Kidlington Green Social Club 2018-11-19 Green Road B (Yarnton) Cowley Workers Division 3 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-11-19 Littlemore RBL B Js Sports Bar D (Wood) Division 3 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-11-19 Js Sports Bar B (Hollis) Oracle E (Gustafson) Division 3 3:3
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Fieldside 2018-11-14 Fieldside New Club Billiards League 18/19 3:0
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Oxford Bowls Club 2018-11-14 Oxford Bowls Eynsham Billiards League 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Thame Snooker Club 2018-11-14 Thame Abingdon Con Billiards League 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Ashton Club 2018-11-14 Ashton Littlemore RBL Billiards League 18/19 1:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2018-11-12 Thame A Abingdon Con B Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Woodstock Social Club 2018-11-12 Woodstock New Club A Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Highfield Social Club 2018-11-12 Highfield A Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-11-12 Oracle A (Carter) Littlemore RBL C Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-11-12 Abingdon Con A Highfield B Premier/Division 1 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-11-12 Littlemore RBL A Eynsham B Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-11-12 Eynsham A Witney Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oxford Bowls Club 2018-11-12 Oxford Bowls Thame C Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-11-12 Oracle C (Trafford) Thame B Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 East Oxford Conservative Club 2018-11-12 EOCC (Oxford Uni) Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-11-12 Eynsham C Green Road B (Yarnton) Division 3 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Cowley Workers Social Club 2018-11-12 Cowley Workers Littlemore RBL B Division 3 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-11-12 Js Sports Bar D (Wood) Oracle F (Delange) Division 3 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-11-12 Oracle E (Gustafson) Oracle D (Allsopp) Division 3 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Kidlington Green Social Club 2018-11-12 Green Road A Js Sports Bar B (Hollis) Division 3 4:2
Billiards 2018/19 Atox Cup 18/19 Oxford Bowls Club 2018-11-07 Oxford Bowls Fieldside Atox Cup 18/19 2:4
Billiards 2018/19 Atox Cup 18/19 The New Club, Wheatley 2018-11-07 New Club Thame Atox Cup 18/19 2:4
Billiards 2018/19 Atox Cup 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-11-07 Littlemore RBL Eynsham Atox Cup 18/19 5:1
Billiards 2018/19 Atox Cup 18/19 Ashton Club 2018-11-07 Ashton Abingdon Con Atox Cup 18/19 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 The New Club, Wheatley 2018-11-05 New Club A Highfield A Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-11-05 Oracle B (Donkin) Abingdon Con B Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-11-05 Abingdon Con A Thame A Premier/Division 1 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Highfield Social Club 2018-11-05 Highfield B Oracle A (Carter) Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-11-05 Littlemore RBL C Js Sports Bar A (Challen) Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-11-05 Js Sports Bar C (Barresi) Oxford Bowls Division 2 4:2 To be rearranged
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2018-11-05 Thame C Eynsham B Division 2 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-11-05 Eynsham A Littlemore RBL A Division 2 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Witney Snooker Club 2018-11-05 Witney Oracle C (Trafford) Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2018-11-05 Thame B New Club B Division 2 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-11-05 Oracle D (Allsopp) Js Sports Bar B (Hollis) Division 3 4:0 Postponed
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-11-05 Littlemore RBL B Eynsham C Division 3 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-11-05 Oracle F (Delange) Cowley Workers Division 3 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-11-05 Js Sports Bar D (Wood) Green Road A Division 3 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 House Club 2018-11-05 House Club Oracle E (Gustafson) Division 3 3:3
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 The New Club, Wheatley 2018-10-31 New Club Oxford Bowls Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-10-31 Eynsham Thame Billiards League 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-10-31 Abingdon Con Headington Con Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-10-31 Littlemore RBL Fieldside Billiards League 18/19 3:0
Snooker 2018/19 Simonds Cup 18/19 Highfield Social Club 2018-10-29 Highfield A Js Sports Bar C (Barresi) Simonds Cup 18/19 4:1
Snooker 2018/19 Simonds Cup 18/19 Witney Snooker Club 2018-10-29 Witney Highfield B Simonds Cup 18/19 3:4
Snooker 2018/19 Simonds Cup 18/19 The New Club, Wheatley 2018-10-29 New Club A Littlemore RBL A Simonds Cup 18/19 2:4
Snooker 2018/19 Simonds Cup 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-10-29 Js Sports Bar A (Challen) Abingdon Con B Simonds Cup 18/19 4:1 Match cancelled to be rearranged before next round.
Snooker 2018/19 Simonds Cup 18/19 Thame Snooker Club 2018-10-29 Thame B Oracle B (Donkin) Simonds Cup 18/19 0:4
Snooker 2018/19 Simonds Cup 18/19 Woodstock Social Club 2018-10-29 Woodstock Thame A Simonds Cup 18/19 2:4
Snooker 2018/19 Simonds Cup 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-10-29 Abingdon Con A Oracle C (Trafford) Simonds Cup 18/19 4:0
Snooker 2018/19 Simonds Cup 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-10-29 Eynsham A Littlemore RBL C Simonds Cup 18/19 1:4
Snooker 2018/19 Sherlock Cup 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-10-29 Eynsham C House Club Sherlock Cup 18/19 2:4
Snooker 2018/19 Sherlock Cup 18/19 Thame Snooker Club 2018-10-29 Thame C Littlemore RBL B Sherlock Cup 18/19 4:0
Snooker 2018/19 Sherlock Cup 18/19 Oracle Snooker Club 2018-10-29 Oracle D (Allsopp) Oxford Bowls Sherlock Cup 18/19 2:4
Snooker 2018/19 Sherlock Cup 18/19 Cowley Workers Social Club 2018-10-29 Cowley Workers Eynsham B Sherlock Cup 18/19 1:4
Snooker 2018/19 Sherlock Cup 18/19 Kidlington Green Social Club 2018-10-29 Green Road A Oracle E (Gustafson) Sherlock Cup 18/19 3:4
Snooker 2018/19 Sherlock Cup 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-10-29 Js Sports Bar D (Wood) Green Road B (Yarnton) Sherlock Cup 18/19 4:0
Snooker 2018/19 Sherlock Cup 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-10-29 Js Sports Bar B (Hollis) Oracle F (Delange) Sherlock Cup 18/19 5:1
Snooker 2018/19 Sherlock Cup 18/19 East Oxford Conservative Club 2018-10-29 EOCC (Oxford Uni) New Club B Sherlock Cup 18/19 1:4 Postponed
Billiards 2018/19 Stephen Reiss 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-10-24 Eynsham Oxford Bowls Stephen Reiss 18/19 4:1
Billiards 2018/19 Stephen Reiss 18/19 Fieldside 2018-10-24 Fieldside Littlemore RBL Stephen Reiss 18/19 0:5
Billiards 2018/19 Stephen Reiss 18/19 Headington Conservative Club 2018-10-24 Headington Con Thame Stephen Reiss 18/19 4:1
Billiards 2018/19 Stephen Reiss 18/19 Ashton Club 2018-10-24 Ashton New Club Stephen Reiss 18/19 1:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Woodstock Social Club 2018-10-22 Woodstock Littlemore RBL C Premier/Division 1 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-10-22 Js Sports Bar A (Challen) Highfield B Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-10-22 Oracle A (Carter) Abingdon Con A Premier/Division 1 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-10-22 Abingdon Con B New Club A Premier/Division 1 5:1 Match cancelled. To be rearranged
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2018-10-22 Thame A Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-10-22 Littlemore RBL A Thame C Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 East Oxford Conservative Club 2018-10-22 EOCC (Oxford Uni) Thame B Division 2 0:6
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 The New Club, Wheatley 2018-10-22 New Club B Witney Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-10-22 Oracle C (Trafford) Eynsham A Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-10-22 Eynsham B Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Cowley Workers Social Club 2018-10-22 Cowley Workers Js Sports Bar D (Wood) Division 3 0:6
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-10-22 Eynsham C Oracle F (Delange) Division 3 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Kidlington Green Social Club 2018-10-22 Green Road A Oracle D (Allsopp) Division 3 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-10-22 Js Sports Bar B (Hollis) House Club Division 3 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-10-22 Oracle E (Gustafson) Green Road B (Yarnton) Division 3 5:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Fieldside 2018-10-17 Fieldside Ashton Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Thame Snooker Club 2018-10-17 Thame New Club Billiards League 18/19 3:0
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Headington Conservative Club 2018-10-17 Headington Con Eynsham Billiards League 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Oxford Bowls Club 2018-10-17 Oxford Bowls Littlemore RBL Billiards League 18/19 1:2
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Oracle Snooker Club 2018-10-15 Oracle E (Gustafson) Oxford Bowls Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 3:4
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-10-15 Js Sports Bar B (Hollis) Oracle F (Delange) Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 4:0
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Thame Snooker Club 2018-10-15 Thame C Abingdon Con A Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 0:4
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Highfield Social Club 2018-10-15 Highfield B Eynsham A Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 3:4
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Kidlington Green Social Club 2018-10-15 Green Road A Js Sports Bar A (Challen) Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 3:4
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Oracle Snooker Club 2018-10-15 Oracle B (Donkin) Highfield A Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 2:4
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-10-15 Littlemore RBL A Green Road B (Yarnton) Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 2:4
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Oracle Snooker Club 2018-10-15 Oracle C (Trafford) Oracle A (Carter) Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 4:1
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-10-15 Abingdon Con B Oracle D (Allsopp) Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 5:1
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 East Oxford Conservative Club 2018-10-15 EOCC (Oxford Uni) Eynsham C Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 4:3
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-10-15 Eynsham B Js Sports Bar C (Barresi) Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 4:0
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 House Club 2018-10-15 House Club Littlemore RBL C Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 3:4
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-10-15 Littlemore RBL B Thame A Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 1:4
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Cowley Workers Social Club 2018-10-15 Cowley Workers New Club B Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 2:4
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Woodstock Social Club 2018-10-15 Woodstock Thame B Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 0:4
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 Witney Snooker Club 2018-10-15 Witney Js Sports Bar D (Wood) Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 2:4
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Ashton Club 2018-10-10 Ashton Oxford Bowls Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 The New Club, Wheatley 2018-10-10 New Club Headington Con Billiards League 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-10-10 Eynsham Abingdon Con Billiards League 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-10-10 Littlemore RBL Thame Billiards League 18/19 3:0
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 The New Club, Wheatley 2018-10-08 New Club A Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-10-08 Littlemore RBL C Highfield A Premier/Division 1 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-10-08 Oracle A (Carter) Thame A Premier/Division 1 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-10-08 Abingdon Con A Js Sports Bar A (Challen) Premier/Division 1 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Highfield Social Club 2018-10-08 Highfield B Woodstock Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-10-08 Eynsham A New Club B Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-10-08 Oracle C (Trafford) Littlemore RBL A Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2018-10-08 Thame B Oxford Bowls Division 2 6:0
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-10-08 Js Sports Bar C (Barresi) Thame C Division 2 0:6
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Witney Snooker Club 2018-10-08 Witney EOCC (Oxford Uni) Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Kidlington Green Social Club 2018-10-08 Green Road B (Yarnton) Js Sports Bar B (Hollis) Division 3 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-10-08 Js Sports Bar D (Wood) Eynsham C Division 3 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Cowley Workers Social Club 2018-10-08 Cowley Workers Green Road A Division 3 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-10-08 Littlemore RBL B Oracle E (Gustafson) Division 3 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 House Club 2018-10-08 House Club Oracle D (Allsopp) Division 3 2:4
Billiards 2018/19 Atox Cup 18/19 Headington Conservative Club 2018-10-03 Headington Con Oxford Bowls Atox Cup 18/19 2:4 PRELIM MATCH
Billiards 2018/19 Stephen Reiss 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-10-03 Abingdon Con Ashton Stephen Reiss 18/19 1:4 PRELIM MATCH
Billiards 2018/19 Hashman Shield 18/19 (New Format) Littlemore Royal British Legion 2018-10-03 Littlemore RBL Fieldside Hashman Shield 18/19 3:4 Prelim Match
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-10-01 Abingdon Con B Littlemore RBL C Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2018-10-01 Thame A New Club A Premier/Division 1 4:2 Game Cancelled, To be rearranged.
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-10-01 Js Sports Bar A (Challen) Oracle A (Carter) Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Highfield Social Club 2018-10-01 Highfield A Highfield B Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Woodstock Social Club 2018-10-01 Woodstock Abingdon Con A Premier/Division 1 1:5 Game Cancelled, To be rearranged.
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 East Oxford Conservative Club 2018-10-01 EOCC (Oxford Uni) Eynsham A Division 2 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-10-01 Eynsham B Thame B Division 2 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oxford Bowls Club 2018-10-01 Oxford Bowls Witney Division 2 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 The New Club, Wheatley 2018-10-01 New Club B Oracle C (Trafford) Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-10-01 Littlemore RBL A Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Kidlington Green Social Club 2018-10-01 Green Road A House Club Division 3 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-10-01 Oracle D (Allsopp) Green Road B (Yarnton) Division 3 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-10-01 Js Sports Bar B (Hollis) Littlemore RBL B Division 3 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-10-01 Oracle E (Gustafson) Oracle F (Delange) Division 3 6:0
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-10-01 Eynsham C Cowley Workers Division 3 4:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-09-26 Abingdon Con New Club Billiards League 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Headington Conservative Club 2018-09-26 Headington Con Littlemore RBL Billiards League 18/19 1:2
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Thame Snooker Club 2018-09-26 Thame Ashton Billiards League 18/19 3:0
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Oxford Bowls Club 2018-09-26 Oxford Bowls Fieldside Billiards League 18/19 2:1
Snooker 2018/19 Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 The New Club, Wheatley 2018-09-25 New Club A Green Road A Colin Cutler Memorial Trophy 18/19 3:4 PRELIM MATCH TO BE PLAYED ON TUESDAY
Snooker 2018/19 Simonds Cup 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-09-25 Abingdon Con A Oracle A (Carter) Simonds Cup 18/19 4:2 To be played by 25-10-18
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-09-24 Littlemore RBL C Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Highfield Social Club 2018-09-24 Highfield B Abingdon Con B Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-09-24 Oracle A (Carter) Woodstock Premier/Division 1 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-09-24 Js Sports Bar A (Challen) Thame A Premier/Division 1 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Abingdon Conservative Club 2018-09-24 Abingdon Con A Highfield A Premier/Division 1 6:0
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 The New Club, Wheatley 2018-09-24 New Club B Littlemore RBL A Division 2 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Witney Snooker Club 2018-09-24 Witney Eynsham B Division 2 6:0
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Thame Snooker Club 2018-09-24 Thame B Thame C Division 2 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-09-24 Eynsham A Oxford Bowls Division 2 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-09-24 Oracle C (Trafford) EOCC (Oxford Uni) Division 2 5:1
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Kidlington Green Social Club 2018-09-24 Green Road B (Yarnton) House Club Division 3 3:3
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Eynsham Sports And Social Club 2018-09-24 Eynsham C Green Road A Division 3 2:4
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Littlemore Royal British Legion 2018-09-24 Littlemore RBL B Oracle D (Allsopp) Division 3 4:2
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Oracle Snooker Club 2018-09-24 Oracle F (Delange) Js Sports Bar B (Hollis) Division 3 1:5
Snooker 2018/19 Snooker League 18/19 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2018-09-24 Js Sports Bar D (Wood) Oracle E (Gustafson) Division 3 1:5
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 Fieldside 2018-09-19 Fieldside Thame Billiards League 18/19 2:1
Billiards 2018/19 Billiards League 18/19 The New Club, Wheatley 2018-09-19 New Club Eynsham Billiards League 18/19 1:2