Oxford and District Billiards & Snooker Association
Founded in 1926
Contact Us
Home
Richard Saunders
Vikas Gupta Ripon Masih
Thame C (White)
Tables
Tables (abbrev)
Results
Fixtures
Overdue results
Individual results
Handicaps
Breaks
Player table
Player table (abbrev)
Breaks table
Thame Snooker Club
Martin White (c)
Andrew Posey
Ross Tarbox
Dave Felton
David White
Widen searches
Welcome guest. Please
login
to enter results, access members' contact details or search for matches.
Season
Competition
Location
Date
Competitor 1
Competitor 2
Division
Result
Comments
ODBSA Snooker 23/24
Captains Cup
Thame Snooker Club
2024-05-13
Richard Saunders
Peter Franklin Routh
Captains Cup 23/24
1:3
ODBSA Snooker 23/24
Captains Cup
Oracle Pool and Snooker Club
2024-04-30
Richard Saunders
Dave Felton
Captains Cup 23/24
3:2
ODBSA Snooker 23/24
Walt Bradbury Trophy
Oracle Pool and Snooker Club
2024-04-28
Richard Saunders
Terry Clayton
Walt Bradbury Trophy 23/24
0:0
ODBSA Snooker 23/24
Snooker League
The New Club
2024-04-08
New Club A
Oracle E Saunders
Premier and Division 1
1:5
ODBSA Snooker 23/24
Walt Bradbury Cup
Oracle Pool and Snooker Club
2024-03-31
Paul Robinson
Richard Saunders
Walt Bradbury Cup 23/24
3:2
ODBSA Snooker 23/24
Walt Bradbury Trophy
Oracle Pool and Snooker Club
2024-03-31
Alex Fower
Richard Saunders
Walt Bradbury Trophy 23/24
0:2
ODBSA Snooker 23/24
Captains Cup
Oracle Pool and Snooker Club
2024-03-31
Alex Fower
Richard Saunders
Captains Cup 23/24
0:3
ODBSA Snooker 23/24
Sherman Pairs
2024-03-31
Paul Robinson and Bob Chivers
Richard Saunders and John Donkin
Sherman Pairs 23/24
184:136
ODBSA Snooker 23/24
Snooker League
Oracle Pool and Snooker Club
2024-03-25
Oracle A Walker
Oracle E Saunders
Premier and Division 1
3:3
ODBSA Snooker 23/24
Snooker League
Oracle Pool and Snooker Club
2024-03-11
Oracle E Saunders
Oracle B Moss
Premier and Division 1
5:1
ODBSA Snooker 23/24
Snooker League
Eynsham Sports And Social Club
2024-03-04
Eynsham SSC A
Oracle E Saunders
Premier and Division 1
4:2
ODBSA Snooker 23/24
Scotch Doubles
2024-02-29
Jamie Saczak and John Donkin
Richard Saunders and Matthew Gustafson
Scotch Doubles (10 Reds) 23/24
0:0
ODBSA Snooker 23/24
Arthur Goodwin Hcap
Oracle Pool and Snooker Club
2024-02-15
Steve Blackman
Richard Saunders
Arthur Goodwin Handicap 23/24
2:1
ODBSA Snooker 23/24
Snooker League
Thame Snooker Club
2024-02-12
Thame A
Oracle E Saunders
Premier and Division 1
4:2
ODBSA Snooker 23/24
Simonds Cup
Oracle Pool and Snooker Club
2024-01-29
Oracle A Walker
Oracle E Saunders
Simonds Cup 23/24
4:0
Postponed. Being played 31st Jan
ODBSA Snooker 23/24
Snooker League
Oracle Pool and Snooker Club
2023-12-11
Oracle E Saunders
New Club A
Premier and Division 1
4:2
ODBSA Snooker 23/24
Snooker League
Oracle Pool and Snooker Club
2023-11-27
Oracle E Saunders
Oracle A Walker
Premier and Division 1
3:3
ODBSA Snooker 23/24
Snooker League
Oracle Pool and Snooker Club
2023-11-06
Oracle E Saunders
Eynsham SSC A
Premier and Division 1
5:1
ODBSA Snooker 23/24
Snooker League
Oracle Pool and Snooker Club
2023-10-30
Oracle C Warriors
Oracle E Saunders
Premier and Division 1
3:3
ODBSA Snooker 23/24
Snooker League
Oracle Pool and Snooker Club
2023-10-23
Oracle E Saunders
Thame A
Premier and Division 1
4:2
ODBSA Snooker 23/24
Colin Cutler Trophy
Oracle Pool and Snooker Club
2023-10-16
Oracle E Saunders
Eynsham SSC B
Colin Cutler Memorial Trophy 23/24
4:1
ODBSA Snooker 23/24
Snooker League
Oracle Pool and Snooker Club
2023-09-25
Oracle E Saunders
Fast Eddies A
Premier and Division 1
3:3
Oracle Invitational 6 Reds League 2023
Oracle 6 Reds 2023
Oracle Pool and Snooker Club
2023-07-31
Team Fower
Team Saunders
Oracle 6 Reds 2023
5:6
Oracle Invitational 6 Reds League 2023
Oracle 6 Reds 2023
Oracle Pool and Snooker Club
2023-07-24
Team Saunders
Team Clayton
Oracle 6 Reds 2023
8:3
Oracle Invitational 6 Reds League 2023
Oracle 6 Reds 2023
Oracle Pool and Snooker Club
2023-07-17
Team Carter
Team Saunders
Oracle 6 Reds 2023
6:5
Oracle Invitational 6 Reds League 2023
Oracle 6 Reds 2023
Oracle Pool and Snooker Club
2023-07-10
Team Saunders
Team Moss
Oracle 6 Reds 2023
7:4
Oracle Invitational 6 Reds League 2023
Oracle 6 Reds 2023
Oracle Pool and Snooker Club
2023-07-03
Team Walker
Team Saunders
Oracle 6 Reds 2023
6:5
Oracle Invitational 6 Reds League 2023
Oracle 6 Reds 2023
Oracle Pool and Snooker Club
2023-06-26
Team Saunders
Team Gustafson
Oracle 6 Reds 2023
7:4
Oracle Invitational 6 Reds League 2023
Oracle 6 Reds 2023
Oracle Pool and Snooker Club
2023-06-12
Team Saunders
Team Craycraft
Oracle 6 Reds 2023
8:3
Snooker 2022/23
Sherman Pairs 22/23
Oracle Pool and Snooker Club
2023-04-25
Richard Saunders and John Donkin
Karl Walker and Mick Bennett
Sherman Pairs 22/23
143:193
Snooker 2022/23
Sherman Pairs 22/23
Oracle Pool and Snooker Club
2023-04-24
Richard Saunders and John Donkin
Jamie Saczak and Pom Merola
Sherman Pairs 22/23
176:143
Snooker 2022/23
Sherman Pairs 22/23
2023-03-31
Richard Saunders and John Donkin
Mark Cooper and John Bevan
Sherman Pairs 22/23
200:187
Snooker 2022/23
Walt Bradbury Trophy 22/23 (entry rules apply)
Oracle Pool and Snooker Club
2023-03-31
Lewis Moss “hcap”
Richard Saunders
Walt Bradbury Trophy 22/23
2:1
Snooker 2022/23
Walt Bradbury Cup 22/23 (Main Singles)
Oracle Pool and Snooker Club
2023-03-15
Karl Walker “hcap”
Richard Saunders
Walt Bradbury Cup 22/23
3:0
Snooker 2022/23
Snooker League 22/23
Eynsham Sports And Social Club
2023-03-13
Eynsham SSC A (Thiele)
Oracle E (Gustafson)
Premier and Division 1
4:2
Snooker 2022/23
Walt Bradbury Trophy 22/23 (entry rules apply)
Oracle Pool and Snooker Club
2023-02-28
Richard Saunders
Malcolm Bough
Walt Bradbury Trophy 22/23
2:0
Snooker 2022/23
Snooker League 22/23
Oracle Pool and Snooker Club
2023-02-06
Oracle E (Gustafson)
Oxford Bowls Club A (Williams)
Premier and Division 1
4:2
Snooker 2022/23
Arthur Goodwin Handicap Singles 22/23
Eynsham Sports And Social Club
2023-02-01
Dan Brooks
Richard Saunders
Arthur Goodwin Handicap 22/23
2:1
Snooker 2022/23
Sherman Pairs 22/23
2023-01-31
Daniel Brooks and Lawrence Parsons
Richard Saunders and John Donkin
Sherman Pairs 22/23
160:220
Snooker 2022/23
Walt Bradbury Cup 22/23 (Main Singles)
Oracle Pool and Snooker Club
2023-01-31
Malcolm Bough
Richard Saunders
Walt Bradbury Cup 22/23
2:3
Snooker 2022/23
Walt Bradbury Trophy 22/23 (entry rules apply)
Oracle Pool and Snooker Club
2023-01-31
Richard Saunders
Steve Blackman
Walt Bradbury Trophy 22/23
2:1
Snooker 2022/23
Snooker League 22/23
Oracle Pool and Snooker Club
2023-01-16
Oracle E (Gustafson)
New Club A (Mander)
Premier and Division 1
4:2
Snooker 2022/23
Snooker League 22/23
Oracle Pool and Snooker Club
2023-01-09
Oracle C (Clayton)
Oracle E (Gustafson)
Premier and Division 1
6:0
Snooker 2022/23
Colin Cutler Memorial Trophy 22/23
Thame Snooker Club
2022-12-12
Thame A (Posey)
Oracle E (Gustafson)
Colin Cuter Memorial Trophy 22/23
4:3
Billiards 2022/23
Arthur Cook Handicap Singles 22/23
Trinity Snooker Club (Henley)
2022-11-30
Gary Worth
Richard Saunders
Arthur Cook Handicap Singles 22/23
1:0
Snooker 2022/23
Snooker League 22/23
Oracle Pool and Snooker Club
2022-10-31
Oracle E (Gustafson)
Oracle A (Walker)
Premier and Division 1
1:5
Snooker 2022/23
Colin Cutler Memorial Trophy 22/23
Oracle Pool and Snooker Club
2022-10-17
Oracle C (Clayton)
Oracle E (Gustafson)
Colin Cuter Memorial Trophy 22/23
0:4
Snooker 2022/23
Snooker League 22/23
Oracle Pool and Snooker Club
2022-09-26
Oracle E (Gustafson)
Oracle C (Clayton)
Premier and Division 1
3:3
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2022-02-07
BYE (Oxford Uni)
Oracle (Gustafson)
Division 2
0:0
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oracle Pool and Snooker Club
2022-01-31
Oracle (Gustafson)
Eynsham (Ayres)
Division 2
6:0
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oracle Pool and Snooker Club
2022-01-24
Oracle (Fower)
Oracle (Gustafson)
Division 2
2:4
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oracle Pool and Snooker Club
2022-01-17
Oracle (Gustafson)
Witney
Division 2
5:1
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oracle Pool and Snooker Club
2021-12-20
Oracle (Gustafson)
Oracle (Trafford)
Division 2
5:1
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oxford Bowls Club
2021-12-06
Oxford Bowls (Aust)
Oracle (Gustafson)
Division 2
3:3
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oracle Pool and Snooker Club
2021-11-29
Oracle (Gustafson)
Js (Hollis)
Division 2
3:3
Cancelled
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oracle Pool and Snooker Club
2021-11-22
Oracle (Gustafson)
BYE (Oxford Uni)
Division 2
0:0
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Enysham SSC
2021-11-15
Eynsham (Ayres)
Oracle (Gustafson)
Division 2
2:4
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oracle Pool and Snooker Club
2021-11-08
Oracle (Gustafson)
Oracle (Fower)
Division 2
6:0
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oracle Pool and Snooker Club
2021-10-18
Oracle (Trafford)
Oracle (Gustafson)
Division 2
3:3
To be rearranged DATE AGREED
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oracle Pool and Snooker Club
2021-10-11
Oracle (Gustafson)
Thame (Fletcher)
Division 2
5:1
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oracle Pool and Snooker Club
2021-10-04
Oracle (Gustafson)
Oxford Bowls (Aust)
Division 2
6:0
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2021-03-02
Oracle E (Gustafson)
Js Sports Bar D (Oxford Uni)
Division 3
5:1
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-03-31
Richard Saunders
Nigel Bossom
Arthur Goodwin Handicap 19/20
2:0
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Walt Bradbury Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-03-31
Karl Walker “hcap”
Richard Saunders
Walt Bradbury Cup 19/20
3:0
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-03-23
Oracle E (Gustafson)
Oracle A (Walker)
Colin Cutler 19/20
0:4
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Walt Bradbury Trophy 19/20
Highfield Social Club
2020-02-28
Rory MacIver
Richard Saunders
Walt Bradbury Trophy 19/20
0:2
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-02-24
Littlemore C (Bough)
Oracle E (Gustafson)
Colin Cutler 19/20
2:4
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2020-02-17
Littlemore D (Merritt)
Oracle E (Gustafson)
Division 3
2:4
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-02-03
Oracle E (Gustafson)
Eynsham B (Ayres)
Division 3
2:4
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-31
Richard Saunders
Malcolm Bough
Arthur Goodwin Handicap 19/20
2:1
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Walt Bradbury Cup 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-31
Adam Black
Richard Saunders
Walt Bradbury Cup 19/20
0:3
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Walt Bradbury Trophy 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-31
Richard Saunders
Matthew Gustafson
Walt Bradbury Trophy 19/20
2:0
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Oxford Bowls Club
2020-01-20
Oxford Bowls
Oracle E (Gustafson)
Colin Cutler 19/20
1:4
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-13
Oracle E (Gustafson)
House Club
Division 3
6:0
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-01-06
Oracle D (Allsopp)
Oracle E (Gustafson)
Division 3
1:5
Match cancelled. No new date agreed
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Snooker League 19/20
Kidlington Green Social Club
2019-12-16
Green Road
Oracle E (Gustafson)
Division 3
3:3
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-12-02
Oracle E (Gustafson)
Eynsham C (Dibley)
Division 3
5:1
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2019-11-18
Eynsham B (Ayres)
Oracle E (Gustafson)
Colin Cutler 19/20
3:4
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Snooker League 19/20
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-11-11
Js Sports Bar D (Oxford Uni)
Oracle E (Gustafson)
Division 3
2:4
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Sherlock Cup 19/20
Kidlington Green Social Club
2019-11-04
Green Road
Oracle E (Gustafson)
Sherlock Cup 19/20
4:1
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-10-28
Oracle E (Gustafson)
Littlemore D (Merritt)
Division 3
4:2
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Snooker League 19/20
Eynsham Sports And Social Club
2019-10-21
Eynsham B (Ayres)
Oracle E (Gustafson)
Division 3
4:2
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-10-14
Oracle E (Gustafson)
Oracle F (Saczak)
Colin Cutler 19/20
4:3
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Snooker League 19/20
House Club
2019-09-30
House Club
Oracle E (Gustafson)
Division 3
2:4
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2019-09-23
Oracle E (Gustafson)
Oracle D (Allsopp)
Division 3
2:4
Snooker 2018/19
Walt Bradbury Trophy 18/19
Abingdon Conservative Club
2019-03-31
Richard Saunders
Peter Franklin Routh
Walt Bradbury Trophy 18/19
0:2
Snooker 2018/19
Arthur Goodwin Handicap 18/19
Oracle Pool and Snooker Club
2019-02-28
Connor Jones
Richard Saunders
Arthur Goodwin Handicap 18/19
2:0
Snooker 2018/19
Walt Bradbury Trophy 18/19
Kidlington Green Social Club
2019-02-28
Ripon Masih
Richard Saunders
Walt Bradbury Trophy 18/19
0:2
Snooker 2018/19
Sherman Pairs 18/19
2019-02-28
Ian Gee and Alan Mander
Stuart Fenwick and Richard Saunders
Sherman Pairs 18/19
152:142
Snooker 2018/19
Walt Bradbury Cup 18/19
Abingdon Conservative Club
2019-02-15
Mic Bennett “hcap”
Richard Saunders
Walt Bradbury Cup 18/19
3:1
Snooker 2018/19
Colin Cutler Memorial Trophy 18/19
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2019-02-11
Js Sports Bar A (Challen)
Abingdon Con B
Colin Cutler Memorial Trophy 18/19
4:2
Snooker 2018/19
Arthur Goodwin Handicap 18/19
Abingdon Conservative Club
2019-01-31
Richard Saunders
Darren Davis
Arthur Goodwin Handicap 18/19
0:0
Snooker 2018/19
Walt Bradbury Trophy 18/19
Abingdon Conservative Club
2019-01-31
Richard Saunders
Mick Aust
Walt Bradbury Trophy 18/19
2:0
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Littlemore Royal British Legion
2019-01-21
Littlemore RBL C
Abingdon Con B
Premier/Division 1
3:3
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Abingdon Conservative Club
2019-01-14
Abingdon Con B
Highfield B
Premier/Division 1
4:2
Snooker 2018/19
Colin Cutler Memorial Trophy 18/19
Oracle Pool and Snooker Club
2018-12-03
Oracle C (Trafford)
Abingdon Con B
Colin Cutler Memorial Trophy 18/19
2:4
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Woodstock Social Club
2018-11-26
Woodstock
Abingdon Con B
Premier/Division 1
3:3
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Abingdon Conservative Club
2018-11-19
Abingdon Con B
Highfield A
Premier/Division 1
3:3
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Oracle Pool and Snooker Club
2018-11-05
Oracle B (Donkin)
Abingdon Con B
Premier/Division 1
3:3
Snooker 2018/19
Simonds Cup 18/19
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2018-10-29
Js Sports Bar A (Challen)
Abingdon Con B
Simonds Cup 18/19
4:1
Match cancelled to be rearranged before next round.
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Abingdon Conservative Club
2018-10-22
Abingdon Con B
New Club A
Premier/Division 1
5:1
Match cancelled. To be rearranged
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Abingdon Conservative Club
2018-10-01
Abingdon Con B
Littlemore RBL C
Premier/Division 1
4:2
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Highfield Social Club
2018-09-24
Highfield B
Abingdon Con B
Premier/Division 1
4:2
Snooker 2013/14
Sherlock Cup 2013/14
Q Zone Oxford
2013-12-16
Riley D (Hussain)
Kennington Social Club A
Sherlock cup 2013/14
4:2
Snooker 2010-2011
Walt Bradbury Trophy 2010/11
Abingdon Royal British Legion
2010-12-31
Richard Saunders
Jason Buck
Walt Bradbury Players 2010/11
0:0
Snooker 2010-2011
Walt Bradbury Cup 2010/11
Q Zone Oxford
2010-12-31
Peter Franklin Routh
Richard Saunders
Walt Bradbury Players 2010/11
0:0
Snooker 2010-2011
Simonds Cup 2010/11
The New Club
2010-12-20
New Club B
Abingdon RBL A
Simonds Cup Teams 2010/11
0:0
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
Abingdon Royal British Legion
2010-11-08
Abingdon RBL A
Thame A
Division One/Premier
5:1
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
The New Club
2010-10-04
New Club A
Abingdon RBL A
Division One/Premier
3:3
Snooker 2009/10
League 2009/10
Abingdon Royal British Legion
2010-04-19
Abingdon RBL A
Woodstock A
Division 1 with Premier
4:2
Snooker 2009/10
League 2009/10
Abingdon Royal British Legion
2010-04-12
Abingdon RBL A
Fieldside A
Division 1 with Premier
2:4
Snooker 2009/10
League 2009/10
Q Zone Oxford
2010-03-29
Riley C (Reddy)
Abingdon RBL A
Division 1 with Premier
4:2
Snooker 2009/10
Buildbase Cup 2009/10
Abingdon Royal British Legion
2010-03-09
Abingdon RBL A
East Oxford Con A
Buildbase Cup Teams 2009/10
4:2
Snooker 2009/10
Simonds Cup 2009/10
Rush (Witney Snooker Club)
2009-12-21
Witney A
Abingdon RBL A
Simonds Cup Teams 2009/10
4:0
Snooker 2006/07 Spring
Walt Bradbury Trophy 2006/2007
Oracle Pool and Snooker Club
2007-02-07
Matty Bramall
Richard Saunders
WBT players 2006/07
2:0
Snooker 2006/07 Spring
Arthur Goodwin Handicap 2006/2007
Oracle Pool and Snooker Club
2007-01-30
Richard Saunders
Ryan Darlington
AGH players 2006/07
0:2
Snooker 2006/07 Spring
Bint Cup 2006/07
Thame Snooker Club
2007-01-08
Thame B
Oracle A
Bint Cup Teams
4:1
Snooker 2006/07 Autumn
League 2006 - Autumn Schedule
Oracle Pool and Snooker Club
2006-11-20
Oracle A
Abingdon Con A
Division Two
4:2
Snooker 2006/07 Autumn
League 2006 - Autumn Schedule
Oracle Pool and Snooker Club
2006-10-30
Oracle A
Abingdon Con B
Division Two
6:0
Snooker 2006/07 Autumn
League 2006 - Autumn Schedule
Oracle Pool and Snooker Club
2006-10-09
Oracle A
Riley D
Division Two
4:2
Snooker 2006/07 Autumn
League 2006 - Autumn Schedule
Abingdon Conservative Club
2006-10-02
Abingdon Con A
Oracle A
Division Two
4:2
Snooker 2006/07 Autumn
League 2006 - Autumn Schedule
Oracle Pool and Snooker Club
2006-09-25
Oracle A
County B
Division Two
4:2
Snooker 2006/07 Autumn
League 2006 - Autumn Schedule
Abingdon Conservative Club
2006-09-11
Abingdon Con B
Oracle A
Division Two
5:1
Snooker 2006/07 Autumn
League 2006 - Autumn Schedule
Oracle Pool and Snooker Club
2006-09-04
Oracle A
Witney D
Division Two
3:3
Snooker 2005/6
League 2005/6
Oracle Pool and Snooker Club
2006-03-06
Oracle C
Morris Motors A
Division 3
5:1
Snooker 2005/6
League 2005/6
Oracle Pool and Snooker Club
2006-02-20
Oracle C
Cowley Con A
Division 3
3:3
Snooker 2005/6
League 2005/6
Headington RBL Club
2006-02-13
Headington RBL A
Oracle C
Division 3
0:6
Snooker 2005/6
League 2005/6
Oracle Pool and Snooker Club
2006-02-06
Oracle C
Cowley Con C
Division 3
3:3
Snooker 2005/6
League 2005/6
Morris Motors
2006-01-30
Morris Motors B
Oracle C
Division 3
4:2
Snooker 2005/6
Bint Cup 2005/6
Rush (Witney Snooker Club)
2006-01-24
Riley C
Oracle C
Bint Cup Teams
5:0
Snooker 2005/6
League 2005/6
Oracle Pool and Snooker Club
2006-01-23
Oracle C
Cherwell B
Division 3
5:1
Snooker 2005/6
Sherman Pairs 2005/6
Fieldside
2006-01-20
John Allen Kennington and Matthew Webb
Simon Saunders and Richard Saunders
Sherman Pairs Players 2005/6
Not played
Snooker 2005/6
Sherlock Cup 2005/6
County Snooker Club
2006-01-17
County C
Oracle C
Sherlock Cup Teams
4:2
Snooker 2005/6
League 2005/6
Cowley Conservative Club
2006-01-16
Cowley Con B
Oracle C
Division 3
0:6
Snooker 2005/6
Bint Cup 2005/6
Oracle Pool and Snooker Club
2006-01-10
Oracle C
Cherwell A
Bint Cup Teams
3:2
Snooker 2005/6
League 2005/6
Oracle Pool and Snooker Club
2006-01-09
Oracle C
Riley E
Division 3
4:2
Snooker 2005/6
Bint Cup 2005/6
Oracle Pool and Snooker Club
2005-12-19
Oracle C
Thame D
Bint Cup Teams
4:1
Snooker 2005/6
League 2005/6
Oracle Pool and Snooker Club
2005-12-12
Oracle C
Thame D
Division 3
4:2
Snooker 2005/6
Sherlock Cup 2005/6
Oracle Pool and Snooker Club
2005-11-28
Oracle C
Riley E
Sherlock Cup Teams
4:2
Snooker 2005/6
League 2005/6
Morris Motors
2005-11-21
Morris Motors A
Oracle C
Division 3
1:5
Snooker 2005/6
Bint Cup 2005/6
Oracle Pool and Snooker Club
2005-11-07
Oracle C
Eynsham A
Bint Cup Teams
4:1
Snooker 2005/6
League 2005/6
Cowley Conservative Club
2005-10-31
Cowley Con A
Oracle C
Division 3
1:5
Snooker 2005/6
Sherlock Cup 2005/6
Yarnton Royal British Legion
2005-10-24
Yarnton RBL A
Oracle C
Sherlock Cup Teams
2:4
Snooker 2005/6
League 2005/6
Oracle Pool and Snooker Club
2005-10-17
Oracle C
Headington RBL A
Division 3
5:1
Snooker 2005/6
League 2005/6
Cowley Conservative Club
2005-10-10
Cowley Con C
Oracle C
Division 3
1:5
Snooker 2005/6
League 2005/6
Oracle Pool and Snooker Club
2005-10-03
Oracle C
Morris Motors B
Division 3
5:1
Snooker 2005/6
League 2005/6
Cherwell Club
2005-09-26
Cherwell B
Oracle C
Division 3
0:6
Snooker 2005/6
League 2005/6
Oracle Pool and Snooker Club
2005-09-19
Oracle C
Cowley Con B
Division 3
5:1
Snooker 2005/6
League 2005/6
Q Zone Oxford
2005-09-12
Riley E
Oracle C
Division 3
5:1