Oxford and District Billiards & Snooker Association
Founded in 1926
Contact Us
Home
Antony Bosley
Results
Fixtures
Overdue results
Teams
Pairs
Individual results
Handicaps
Breaks
Player table
Player table (abbrev)
Breaks table
Seasons
Welcome guest. Please
login
to enter results, access members' contact details or search for matches.
Season
Competition
Location
Date
Competitor 1
Competitor 2
Division
Result
Comments
Snooker 2009/10
League 2009/10
Q Zone Oxford
2010-02-22
Riley G (Downey)
Oracle B
Division 3
3:3
Snooker 2009/10
League 2009/10
Q Zone Oxford
2009-10-12
Riley F (Williams)
Oracle B
Division 3
4:2
Snooker 2009/10
League 2009/10
Oracle Pool and Snooker Club
2010-03-29
Oracle B
Witney D
Division 3
4:2
Snooker 2009/10
League 2009/10
Oracle Pool and Snooker Club
2010-04-19
Oracle B
Headington RBL A
Division 3
6:0
Snooker 2009/10
League 2009/10
Oracle Pool and Snooker Club
2010-03-15
Oracle B
East Oxford Con A
Division 3
3:3
Snooker 2009/10
League 2009/10
Oracle Pool and Snooker Club
2010-03-01
Oracle B
Cowley Con B
Division 3
3:3
Snooker 2009/10
League 2009/10
Oracle Pool and Snooker Club
2010-02-15
Oracle B
Riley F (Williams)
Division 3
2:4
Snooker 2009/10
League 2009/10
Oracle Pool and Snooker Club
2010-02-08
Oracle B
Cowley Workers A
Division 3
3:3
Snooker 2009/10
League 2009/10
Oracle Pool and Snooker Club
2009-11-02
Oracle B
Headington RBL B
Division 3
2:4
Snooker 2009/10
League 2009/10
Oracle Pool and Snooker Club
2009-10-19
Oracle B
Riley G (Downey)
Division 3
1:5
Snooker 2009/10
League 2009/10
Oracle Pool and Snooker Club
2009-09-28
Oracle B
Eynsham C
Division 3
3:3
Snooker 2009/10
League 2009/10
House Club
2010-03-22
House Club A
Oracle B
Division 3
2:4
Snooker 2009/10
League 2009/10
Headington RBL Club
2010-03-08
Headington RBL B
Oracle B
Division 3
6:0
Snooker 2009/10
League 2009/10
Eynsham Sports And Social Club
2010-02-01
Eynsham C
Oracle B
Division 3
4:0
Snooker 2009/10
League 2009/10
Enysham SSC
2009-11-09
East Oxford Con A
Oracle B
Division 3
4:2
Snooker 2009/10
League 2009/10
Cowley Workers Social Club
2009-10-05
Cowley Workers A
Oracle B
Division 3
5:1
Snooker 2009/10
League 2009/10
Cowley Conservative Club
2009-10-26
Cowley Con B
Oracle B
Division 3
3:3
Snooker 2009/10
League 2009/10
Cowley Conservative Club
2010-04-12
Cowley Con A
Oracle B
Division 3
3:3
Snooker 2009/10
Buildbase Cup 2009/10
Oracle Pool and Snooker Club
2009-12-14
Oracle B
Oracle C
Buildbase Cup Teams 2009/10
2:4
Snooker 2009/10
Buildbase Plate 2009-2010
Oracle Pool and Snooker Club
2010-02-09
Oracle B
Riley Mr Men (K)
Buildbase Plate 2009-2010
0:4
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
Rush (Witney Snooker Club)
2011-03-21
Witney C
Oracle A
Division Three
3:3
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
Thame Snooker Club
2011-04-04
Thame B
Oracle A
Division Three
2:4
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2010-11-29
Oracle A
Thame B
Division Three
6:0
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2011-02-14
Oracle A
East Oxford Con A
Division Three
2:4
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2010-09-27
Oracle A
Cowley Workers A
Division Three
4:2
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2010-11-15
Oracle A
Witney C
Division Three
4:2
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2011-02-28
Oracle A
Headington RBL A
Division Three
4:2
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2011-03-28
Oracle A
Cowley Con A
Division Three
4:2
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2010-11-01
Oracle A
Riley H (Banaras)
Division Three
4:2
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2011-04-11
Oracle A
Eynsham C
Division Three
4:2
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2010-10-18
Oracle A
Cowley Con B
Division Three
4:2
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
Oracle Pool and Snooker Club
2011-03-14
Oracle A
Cowley Con C (Tomlin)
Division Three
4:2
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
Headington RBL Club
2010-10-25
Headington RBL A
Oracle A
Division Three
3:3
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
Eynsham Sports And Social Club
2010-12-06
Eynsham C
Oracle A
Division Three
1:5
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
Enysham SSC
2010-10-11
East Oxford Con A
Oracle A
Division Three
4:2
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
Cowley Workers Social Club
2011-01-31
Cowley Workers A
Oracle A
Division Three
2:4
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2010-11-08
Cowley Con C (Tomlin)
Oracle A
Division Three
2:4
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2011-02-21
Cowley Con B
Oracle A
Division Three
5:1
Snooker 2010-2011
Snooker League 2010-2011
Cowley Conservative Club
2010-11-22
Cowley Con A
Oracle A
Division Three
1:5
Snooker 2010-2011
Buildbase Cup 2010/11
Oxford Bowls Club
2010-12-13
Oxford Bowls Club A
Oracle A
Buildbase Cup Teams
4:2
Snooker 2010-2011
Sherlock Cup 2010/11
Rush (Witney Snooker Club)
2011-01-17
Witney D
Oracle A
Sherlock Cup Teams 2010/11
2:4
Snooker 2010-2011
Buildbase Plate 2010/11
Abingdon Conservative Club
2011-03-01
Woodstock A
Oracle A
Buildbase cup plate teams 2010/11
6:0
Snooker 2010-2011
Buildbase Plate 2010/11
Oracle Pool and Snooker Club
2011-02-01
Oracle A
Riley H (Banaras)
Buildbase cup plate teams 2010/11
4:0
Snooker 2010-2011
Buildbase Plate 2010/11
Headington RBL Club
2011-02-15
Headington RBL A
Oracle A
Buildbase cup plate teams 2010/11
3:4
Snooker 2010-2011
Buildbase Plate 2010/11
Cowley Conservative Club
2011-01-24
Cowley Con B
Oracle A
Buildbase cup plate teams 2010/11
1:5
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
Rush (Witney Snooker Club)
2012-01-30
Witney B
Oracle A
Division Two
4:2
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
Q Zone Oxford
2012-03-26
Riley E
Oracle A
Division Two
5:1
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
Q Zone Oxford
2011-11-14
Riley C
Oracle A
Division Two
6:0
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
Oracle Pool and Snooker Club
2011-09-26
Oracle A
Witney B
Division Two
2:4
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
Oracle Pool and Snooker Club
2011-10-10
Oracle A
Ashton
Division Two
3:3
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
Oracle Pool and Snooker Club
2011-10-24
Oracle A
Eynsham B
Division Two
3:3
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
Oracle Pool and Snooker Club
2011-11-07
Oracle A
Littlemore RBL A
Division Two
4:2
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
Oracle Pool and Snooker Club
2011-11-21
Oracle A
Riley E
Division Two
2:4
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
Oracle Pool and Snooker Club
2012-04-16
Oracle A
Green Road
Division Two
2:4
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
Oracle Pool and Snooker Club
2012-04-02
Oracle A
Cowley Con B
Division Two
0:0
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
Oracle Pool and Snooker Club
2012-03-19
Oracle A
Riley C
Division Two
3:3
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
Oracle Pool and Snooker Club
2012-03-05
Oracle A
New Club B
Division Two
3:3
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
Oracle Pool and Snooker Club
2012-02-20
Oracle A
Eynsham A
Division Two
2:4
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
Oracle Pool and Snooker Club
2012-02-06
Oracle A
House Club B
Division Two
4:2
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
The New Club
2011-10-31
New Club B
Oracle A
Division Two
5:1
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
Littlemore Royal British Legion
2012-03-12
Littlemore RBL A
Oracle A
Division Two
5:1
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
House Club
2011-10-03
House Club B
Oracle A
Division Two
2:4
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
Kidlington Green Social Club
2011-12-05
Green Road
Oracle A
Division Two
3:3
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
Eynsham Sports And Social Club
2012-02-27
Eynsham B
Oracle A
Division Two
1:5
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
Eynsham Sports And Social Club
2011-10-17
Eynsham A
Oracle A
Division Two
3:3
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
Cowley Conservative Club
2011-11-28
Cowley Con B
Oracle A
Division Two
4:2
Snooker 2011/2012
Snooker League 2011/12
Ashton Club
2012-02-13
Ashton
Oracle A
Division Two
5:1
Snooker 2011/2012
Buildbase Cup 2011/12
Oxford Bowls Club
2012-01-09
Oxford Bowls Club A
Oracle A
Buildbase cup 2011/12
4:0
Snooker 2011/2012
Simonds Cup 2011/12
Littlemore Royal British Legion
2012-01-16
Littlemore RBL C
Oracle A
Simmonds Cup 2011/12
4:0
Snooker 2011/2012
Buildbase Plate 2011-2012
Yarnton Royal British Legion
2012-01-31
Yarnton RBL
Oracle A
Buildbase Plate 2011-2012
4:1
Snooker 2011/2012
Buildbase Plate 2011-2012
Oracle Pool and Snooker Club
2012-01-23
Oracle A
Thame C
Buildbase Plate 2011-2012
4:2
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Oracle Pool and Snooker Club
2019-01-21
Oracle F (Delange)
Oracle E (Gustafson)
Division 3
2:4
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Oracle Pool and Snooker Club
2019-03-25
Oracle E (Gustafson)
Green Road A
Division 3
1:5
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Oracle Pool and Snooker Club
2018-09-17
Oracle E (Gustafson)
Cowley Workers
Division 3
5:1
Game Cancelled, To be rearranged.
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Oracle Pool and Snooker Club
2019-01-14
Oracle E (Gustafson)
Js Sports Bar D (Wood)
Division 3
5:1
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Oracle Pool and Snooker Club
2018-11-12
Oracle E (Gustafson)
Oracle D (Allsopp)
Division 3
4:2
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Oracle Pool and Snooker Club
2018-10-22
Oracle E (Gustafson)
Green Road B (Yarnton)
Division 3
5:1
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Oracle Pool and Snooker Club
2018-10-01
Oracle E (Gustafson)
Oracle F (Delange)
Division 3
6:0
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Oracle Pool and Snooker Club
2019-02-25
Oracle E (Gustafson)
House Club
Division 3
5:1
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Oracle Pool and Snooker Club
2019-02-04
Oracle E (Gustafson)
Littlemore RBL B
Division 3
6:0
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Oracle Pool and Snooker Club
2019-03-04
Oracle D (Allsopp)
Oracle E (Gustafson)
Division 3
1:5
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Littlemore Royal British Legion
2018-10-08
Littlemore RBL B
Oracle E (Gustafson)
Division 3
2:4
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2018-09-24
Js Sports Bar D (Wood)
Oracle E (Gustafson)
Division 3
1:5
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2018-11-19
Js Sports Bar B (Hollis)
Oracle E (Gustafson)
Division 3
3:3
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
House Club
2018-11-05
House Club
Oracle E (Gustafson)
Division 3
3:3
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Kidlington Green Social Club
2019-02-18
Green Road B (Yarnton)
Oracle E (Gustafson)
Division 3
2:4
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Kidlington Green Social Club
2018-11-26
Green Road A
Oracle E (Gustafson)
Division 3
6:0
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Eynsham Sports And Social Club
2018-12-17
Eynsham C
Oracle E (Gustafson)
Division 3
4:2
Snooker 2018/19
Snooker League 18/19
Cowley Workers Social Club
2019-01-07
Cowley Workers
Oracle E (Gustafson)
Division 3
2:4
Snooker 2018/19
Colin Cutler Memorial Trophy 18/19
Oracle Pool and Snooker Club
2018-10-15
Oracle E (Gustafson)
Oxford Bowls
Colin Cutler Memorial Trophy 18/19
3:4
Snooker 2018/19
Sherlock Cup 18/19
Thame Snooker Club
2019-01-28
Thame C
Oracle E (Gustafson)
Sherlock Cup 18/19
2:4
Snooker 2018/19
Sherlock Cup 18/19
Oracle Pool and Snooker Club
2019-04-01
Oracle E (Gustafson)
Js Sports Bar B (Hollis)
Sherlock Cup 18/19
1:4
Snooker 2018/19
Sherlock Cup 18/19
Oracle Pool and Snooker Club
2019-03-11
House Club
Oracle E (Gustafson)
Sherlock Cup 18/19
2:4
Snooker 2018/19
Sherlock Cup 18/19
Kidlington Green Social Club
2018-10-29
Green Road A
Oracle E (Gustafson)
Sherlock Cup 18/19
3:4
Snooker 2018/19
Buildbase Plate 18/19
Oracle Pool and Snooker Club
2019-04-29
Woodstock
Oracle E (Gustafson)
Buildbase Plate 18/19
4:3
Snooker 2018/19
Buildbase Plate 18/19
Oracle Pool and Snooker Club
2018-12-03
Oracle E (Gustafson)
House Club
Buildbase Plate 18/19
4:2
Snooker 2018/19
Buildbase Plate 18/19
Cowley Workers Social Club
2019-02-11
Cowley Workers
Oracle E (Gustafson)
Buildbase Plate 18/19
3:4
Snooker 2018/19
Arthur Goodwin Handicap 18/19
Littlemore Royal British Legion
2019-01-31
Mike Allen
Antony Bosley
Arthur Goodwin Handicap 18/19
0:2
Snooker 2018/19
Arthur Goodwin Handicap 18/19
Oracle Pool and Snooker Club
2019-02-28
Antony Bosley
Andy Benwell “hcap”
Arthur Goodwin Handicap 18/19
1:2
Snooker 2018/19
Walt Bradbury Cup 18/19
Highfield Social Club
2019-02-15
Andy Benwell “hcap”
Antony Bosley
Walt Bradbury Cup 18/19
3:0
Snooker 2018/19
Sherman Pairs 18/19
2019-02-28
Daniel Brooks and Lawrence Parsons
Antony Bosley and Chris Parsons
Sherman Pairs 18/19
0:1
Snooker 2018/19
Sherman Pairs 18/19
2019-03-31
Antony Bosley and Chris Parsons
Vikas Gupta Ripon Masih
Sherman Pairs 18/19
0:1
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-02-03
Oracle E (Gustafson)
Eynsham B (Ayres)
Division 3
2:4
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Snooker League 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2021-03-02
Oracle E (Gustafson)
Js Sports Bar D (Oxford Uni)
Division 3
5:1
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Snooker League 19/20
Littlemore Royal British Legion
2020-02-17
Littlemore D (Merritt)
Oracle E (Gustafson)
Division 3
2:4
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-03-23
Oracle E (Gustafson)
Oracle A (Walker)
Colin Cutler 19/20
0:4
ABANDONED COVID Snooker 2019/20
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20
Oracle Pool and Snooker Club
2020-02-24
Littlemore C (Bough)
Oracle E (Gustafson)
Colin Cutler 19/20
2:4
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Rush (Witney Snooker Club)
2021-11-01
Witney
Oracle (Gustafson)
Division 2
3:3
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Thame Snooker Club
2021-12-13
Thame (Fletcher)
Oracle (Gustafson)
Division 2
0:6
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oracle Pool and Snooker Club
2021-10-18
Oracle (Trafford)
Oracle (Gustafson)
Division 2
3:3
To be rearranged DATE AGREED
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oracle Pool and Snooker Club
2021-11-29
Oracle (Gustafson)
Js (Hollis)
Division 2
3:3
Cancelled
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oracle Pool and Snooker Club
2021-10-04
Oracle (Gustafson)
Oxford Bowls (Aust)
Division 2
6:0
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oracle Pool and Snooker Club
2021-11-08
Oracle (Gustafson)
Oracle (Fower)
Division 2
6:0
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oracle Pool and Snooker Club
2021-12-20
Oracle (Gustafson)
Oracle (Trafford)
Division 2
5:1
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oracle Pool and Snooker Club
2022-01-17
Oracle (Gustafson)
Witney
Division 2
5:1
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oracle Pool and Snooker Club
2021-10-11
Oracle (Gustafson)
Thame (Fletcher)
Division 2
5:1
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oracle Pool and Snooker Club
2021-11-22
Oracle (Gustafson)
BYE (Oxford Uni)
Division 2
0:0
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oracle Pool and Snooker Club
2022-01-31
Oracle (Gustafson)
Eynsham (Ayres)
Division 2
6:0
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Oracle Pool and Snooker Club
2022-01-24
Oracle (Fower)
Oracle (Gustafson)
Division 2
2:4
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2021-09-27
Js (Hollis)
Oracle (Gustafson)
Division 2
2:4
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Enysham SSC
2021-11-15
Eynsham (Ayres)
Oracle (Gustafson)
Division 2
2:4
Pilot Post Covid Snooker 2021/22
Snooker League 21/22
Js Sports Bar (Kassam Stadium)
2022-02-07
BYE (Oxford Uni)
Oracle (Gustafson)
Division 2
0:0
Oracle Invitational 6 Red League 2022
Oracle 6 Reds League 2022
Oracle Pool and Snooker Club
2022-07-11
Team Posey
Team Gustafson
Oracle 6 Reds League 2022
7:4
Oracle Invitational 6 Red League 2022
Oracle 6 Reds League 2022
Oracle Pool and Snooker Club
2022-07-04
Team Moss
Team Gustafson
Oracle 6 Reds League 2022
5:6
Oracle Invitational 6 Red League 2022
Oracle 6 Reds League 2022
Oracle Pool and Snooker Club
2022-06-13
Team Gustafson
Team Fower
Oracle 6 Reds League 2022
7:4
Oracle Invitational 6 Red League 2022
Oracle 6 Reds League 2022
Oracle Pool and Snooker Club
2022-06-27
Team Gustafson
Team Carter
Oracle 6 Reds League 2022
3:8
Oracle Invitational 6 Red League 2022
Oracle 6 Reds League 2022
Oracle Pool and Snooker Club
2022-05-30
Team Gustafson
Team Walker
Oracle 6 Reds League 2022
4:7
Oracle Invitational 6 Red League 2022
Oracle 6 Reds League 2022
Oracle Pool and Snooker Club
2022-06-06
Team Clayton
Team Gustafson
Oracle 6 Reds League 2022
8:3
Oracle Invitational 6 Red League 2022
Oracle 6 Reds League 2022
Oracle Pool and Snooker Club
2022-06-20
Team Buttery
Team Gustafson
Oracle 6 Reds League 2022
5:6
Snooker 2022/23
Arthur Goodwin Handicap Singles 22/23
Oracle Pool and Snooker Club
2023-03-30
Nigel Barker “hcap”
Antony Bosley
Arthur Goodwin Handicap 22/23
2:0
Snooker 2022/23
Arthur Goodwin Handicap Singles 22/23
Oracle Pool and Snooker Club
2023-02-01
Dan Skidmore
Antony Bosley
Arthur Goodwin Handicap 22/23
1:2
Snooker 2022/23
Sherman Pairs 22/23
2023-03-31
Vikas Gupta Ripon Masih
Antony Bosley and Matthew Gustafson
Sherman Pairs 22/23
203:119
Snooker 2022/23
Sherman Pairs 22/23
2023-01-31
Antony Bosley and Matthew Gustafson
Ian Gee and Alan Mander
Sherman Pairs 22/23
1:0
Snooker 2022/23
Walt Bradbury Cup 22/23 (Main Singles)
Oracle Pool and Snooker Club
2023-01-31
Karl Walker “hcap”
Antony Bosley
Walt Bradbury Cup 22/23
3:0
Snooker 2022/23
Walt Bradbury Trophy 22/23 (entry rules apply)
Oxford Bowls Club
2023-02-28
Vikas Gupta “hcap”
Antony Bosley
Walt Bradbury Trophy 22/23
2:0
Snooker 2022/23
Walt Bradbury Trophy 22/23 (entry rules apply)
Oracle Pool and Snooker Club
2023-01-31
Antony Bosley
Sahil David
Walt Bradbury Trophy 22/23
2:0
Snooker 2022/23
Snooker League 22/23
Woodstock Social Club
2023-01-23
Woodstock A (Reeve)
Oracle E (Gustafson)
Premier and Division 1
1:5
Snooker 2022/23
Snooker League 22/23
Oxford Bowls Club
2022-10-24
Oxford Bowls Club A (Williams)
Oracle E (Gustafson)
Premier and Division 1
4:2
Snooker 2022/23
Snooker League 22/23
Oracle Pool and Snooker Club
2023-02-06
Oracle E (Gustafson)
Oxford Bowls Club A (Williams)
Premier and Division 1
4:2
Snooker 2022/23
Snooker League 22/23
Oracle Pool and Snooker Club
2023-02-20
Oracle E (Gustafson)
Oracle D (Carter)
Premier and Division 1
2:4
Snooker 2022/23
Snooker League 22/23
Oracle Pool and Snooker Club
2022-09-26
Oracle E (Gustafson)
Oracle C (Clayton)
Premier and Division 1
3:3
Snooker 2022/23
Snooker League 22/23
Oracle Pool and Snooker Club
2022-10-31
Oracle E (Gustafson)
Oracle A (Walker)
Premier and Division 1
1:5
Snooker 2022/23
Snooker League 22/23
Oracle Pool and Snooker Club
2022-11-28
Oracle E (Gustafson)
Eynsham SSC A (Thiele)
Premier and Division 1
3:3
Snooker 2022/23
Snooker League 22/23
Oracle Pool and Snooker Club
2023-01-16
Oracle E (Gustafson)
New Club A (Mander)
Premier and Division 1
4:2
Snooker 2022/23
Snooker League 22/23
Oracle Pool and Snooker Club
2023-02-13
Oracle A (Walker)
Oracle E (Gustafson)
Premier and Division 1
6:0
Snooker 2022/23
Colin Cutler Memorial Trophy 22/23
Oracle Pool and Snooker Club
2022-10-17
Oracle C (Clayton)
Oracle E (Gustafson)
Colin Cuter Memorial Trophy 22/23
0:4
Snooker 2022/23
Simonds Cup 22/23
Oracle Pool and Snooker Club
2022-11-21
Oracle E (Gustafson)
Oracle A (Walker)
Simonds Cup 22/23
0:4
Oracle Invitational 6 Reds League 2023
Oracle 6 Reds 2023
Oracle Pool and Snooker Club
2023-07-03
Team Walker
Team Saunders
Oracle 6 Reds 2023
6:5
Oracle Invitational 6 Reds League 2023
Oracle 6 Reds 2023
Oracle Pool and Snooker Club
2023-07-24
Team Saunders
Team Clayton
Oracle 6 Reds 2023
8:3
Oracle Invitational 6 Reds League 2023
Oracle 6 Reds 2023
Oracle Pool and Snooker Club
2023-05-15
Team Saunders
Team Thame
Oracle 6 Reds 2023
6:5
Oracle Invitational 6 Reds League 2023
Oracle 6 Reds 2023
Oracle Pool and Snooker Club
2023-06-12
Team Saunders
Team Craycraft
Oracle 6 Reds 2023
8:3
Oracle Invitational 6 Reds League 2023
Oracle 6 Reds 2023
Oracle Pool and Snooker Club
2023-06-26
Team Saunders
Team Gustafson
Oracle 6 Reds 2023
7:4
Oracle Invitational 6 Reds League 2023
Oracle 6 Reds 2023
Oracle Pool and Snooker Club
2023-07-31
Team Fower
Team Saunders
Oracle 6 Reds 2023
5:6
Oracle Invitational 6 Reds League 2023
Oracle 6 Reds 2023
Oracle Pool and Snooker Club
2023-06-19
Team Buttery
Team Saunders
Oracle 6 Reds 2023
6:5
ODBSA Snooker 23/24
Snooker League
Oracle Pool and Snooker Club
2023-09-25
Oracle E Saunders
Fast Eddies A
Premier and Division 1
3:3
ODBSA Snooker 23/24
Snooker League
Oracle Pool and Snooker Club
2023-11-27
Oracle E Saunders
Oracle A Walker
Premier and Division 1
3:3
ODBSA Snooker 23/24
Snooker League
Oracle Pool and Snooker Club
2023-09-18
Oracle D Carter
Oracle E Saunders
Premier and Division 1
3:3
ODBSA Snooker 23/24
Snooker League
Oracle Pool and Snooker Club
2023-11-20
Oracle B Moss
Oracle E Saunders
Premier and Division 1
3:3
ODBSA Snooker 23/24
Colin Cutler Trophy
Thame Snooker Club
2023-10-09
Thame B
Oracle E Saunders
Colin Cutler Memorial Trophy 23/24
3:4
ODBSA Snooker 23/24
Colin Cutler Trophy
Oracle Pool and Snooker Club
2023-10-16
Oracle E Saunders
Eynsham SSC B
Colin Cutler Memorial Trophy 23/24
4:1
ODBSA Snooker 23/24
Colin Cutler Trophy
Oracle Pool and Snooker Club
2023-12-04
Oracle E Saunders
Oracle A Walker
Colin Cutler Memorial Trophy 23/24
2:4
ODBSA Snooker 23/24
Walt Bradbury Cup
Oracle Pool and Snooker Club
2024-03-31
Antony Bosley
Sahil David
Walt Bradbury Cup 23/24
0:0
ODBSA Snooker 23/24
Walt Bradbury Trophy
Oracle Pool and Snooker Club
2024-02-15
Steve Blackman
Antony Bosley
Walt Bradbury Trophy 23/24
0:0
ODBSA Snooker 23/24
Arthur Goodwin Hcap
Oracle Pool and Snooker Club
2024-02-15
Antony Bosley
Paul Clement
Arthur Goodwin Handicap 23/24
0:0