Oxford and District Billiards & Snooker Association
Oxford and District Billiards & Snooker Association
Founded in 1926 Contact Us 
Welcome guest. Please login to enter results, access members' contact details or search for matches.
Competition Location Date Competitor 1 Competitor 2 Division Result Comments
Walt Bradbury Cup 23/24 (Sponsored by 1st Class Removals) Fast Eddies Banbury 2024-04-30 John Massey Nigel Barker Walt Bradbury Cup 23/24 3:2
Walt Bradbury Cup 23/24 (Sponsored by 1st Class Removals) Oracle Pool and Snooker Club 2024-04-30 Paul Robinson Adam Hussain Walt Bradbury Cup 23/24 0:0
Walt Bradbury Cup 23/24 (Sponsored by 1st Class Removals) Oracle Pool and Snooker Club 2024-04-30 Karl Walker Steve Blackman Walt Bradbury Cup 23/24 3:0
Walt Bradbury Cup 23/24 (Sponsored by 1st Class Removals) Oracle Pool and Snooker Club 2024-04-30 Sahil David Lewis Moss Walt Bradbury Cup 23/24 0:3
Captains Cup 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-04-30 Paul Robinson Peter Franklin Routh Captains Cup 23/24 1:3
Captains Cup 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-04-30 Karl Walker Keith Hollis Captains Cup 23/24 3:2
Walt Bradbury Trophy 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2024-04-28 Dan Brooks Paul Clement Walt Bradbury Trophy 23/24 2:0
Ken Olive Seniors Cup 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-04-23 Paul Robinson Steve Blackman Ken Olive Seniors Cup 23/24 2:0
Simonds Cup 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-04-15 Oracle B Moss Oracle A Walker Simonds Cup 23/24 2:4
Sherlock Cup 23/24 Woodstock Social Club 2024-04-15 Woodstock Eynsham SSC B Sherlock Cup 23/24 4:2
Arthur Goodwin Handicap 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-04-15 Karl Walker Dan Skidmore Arthur Goodwin Handicap 23/24 2:0
Arthur Goodwin Handicap 23/24 The New Club 2024-04-15 Keith Hollis Nigel Barker Arthur Goodwin Handicap 23/24 1:2
Arthur Goodwin Handicap 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2024-04-15 Dan Brooks Ripon Masih Arthur Goodwin Handicap 23/24 2:0
Arthur Goodwin Handicap 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-04-15 Mic Bennett Alex Fower Arthur Goodwin Handicap 23/24 2:1
Snooker League 23/24 The New Club 2024-04-08 New Club A Oracle E Saunders Premier and Division 1 1:5
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-04-08 Oracle D Carter Oracle B Moss Premier and Division 1 5:1
Snooker League 23/24 Fast Eddies Banbury 2024-04-08 Fast Eddies A Eynsham SSC A Premier and Division 1 5:1
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-04-08 Oracle A Walker Thame A Premier and Division 1 4:2
Snooker League 23/24 Thame Snooker Club 2024-04-08 Thame B Woodstock Division 2 2:4
Snooker League 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2024-04-08 Eynsham SSC B Fast Eddies B Division 2 2:4
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-04-08 Oracle F Fower Oxford Bowls B Division 2 3:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-04-08 Oracle G Titans New Club B Division 2 2:4
Scotch Doubles (10 Reds) 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-04-02 Jamie Saczak and John Donkin John Massey and Tessa Davidson Scotch Doubles (10 Reds) 23/24 1:2
Walt Bradbury Cup 23/24 (Sponsored by 1st Class Removals) The New Club 2024-03-31 Jason Poole Mic Bennett Walt Bradbury Cup 23/24 0:3
Walt Bradbury Cup 23/24 (Sponsored by 1st Class Removals) Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Neil Craycraft Andy Benwell Walt Bradbury Cup 23/24 3:0
Walt Bradbury Cup 23/24 (Sponsored by 1st Class Removals) Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Steve Blackman Paul Clement Walt Bradbury Cup 23/24 3:0
Walt Bradbury Cup 23/24 (Sponsored by 1st Class Removals) Oxford Bowls Club 2024-03-31 Ripon Masih John Massey Walt Bradbury Cup 23/24 0:3
Walt Bradbury Cup 23/24 (Sponsored by 1st Class Removals) Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Antony Bosley Sahil David Walt Bradbury Cup 23/24 0:0
Walt Bradbury Cup 23/24 (Sponsored by 1st Class Removals) Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Paul Robinson Richard Saunders Walt Bradbury Cup 23/24 3:2
Walt Bradbury Cup 23/24 (Sponsored by 1st Class Removals) Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Dan Skidmore Keith Hollis Walt Bradbury Cup 23/24 2:3
Walt Bradbury Cup 23/24 (Sponsored by 1st Class Removals) Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Alex Fower Adam Hussain Walt Bradbury Cup 23/24 2:3
Walt Bradbury Cup 23/24 (Sponsored by 1st Class Removals) Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 John Donkin Dan Brooks Walt Bradbury Cup 23/24 0:0
Walt Bradbury Trophy 23/24 Oxford Bowls Club 2024-03-31 Paul Clement Adam Hussain Walt Bradbury Trophy 23/24 0:0
Walt Bradbury Trophy 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Nigel Barker Alan Mander Walt Bradbury Trophy 23/24 2:0
Walt Bradbury Trophy 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Dan Skidmore Lewis Moss Walt Bradbury Trophy 23/24 0:2
Walt Bradbury Trophy 23/24 Fast Eddies Banbury 2024-03-31 John Massey Dave Rowe Walt Bradbury Trophy 23/24 2:0
Walt Bradbury Trophy 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Alex Fower Richard Saunders Walt Bradbury Trophy 23/24 0:2
Walt Bradbury Trophy 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Terry Clayton Malcolm Bough Walt Bradbury Trophy 23/24 2:1
Walt Bradbury Trophy 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Steve Blackman Dan Brooks Walt Bradbury Trophy 23/24 0:2
Walt Bradbury Trophy 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Jamie Saczak Andy Benwell Walt Bradbury Trophy 23/24 2:1
Arthur Goodwin Handicap 23/24 2024-03-31 Andrew Posey Karl Walker Arthur Goodwin Handicap 23/24 1:2
Arthur Goodwin Handicap 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Dan Skidmore Adam Hussain Arthur Goodwin Handicap 23/24 0:0
Arthur Goodwin Handicap 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Alex Fower Bob Chivers Arthur Goodwin Handicap 23/24 0:0
Arthur Goodwin Handicap 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Steve Blackman Nigel Barker Arthur Goodwin Handicap 23/24 1:2
Arthur Goodwin Handicap 23/24 Fast Eddies Banbury 2024-03-31 John Massey Keith Hollis Arthur Goodwin Handicap 23/24 1:2
Arthur Goodwin Handicap 23/24 Oxford Bowls Club 2024-03-31 Paul Clement Ripon Masih Arthur Goodwin Handicap 23/24 1:2
Arthur Goodwin Handicap 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Jamie Saczak Dan Brooks Arthur Goodwin Handicap 23/24 0:2
Arthur Goodwin Handicap 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Mic Bennett Jason Poole Arthur Goodwin Handicap 23/24 0:0
Captains Cup 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Alex Fower Richard Saunders Captains Cup 23/24 0:3
Captains Cup 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Karl Walker Terry Clayton Captains Cup 23/24 3:2
Captains Cup 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Steve Blackman Dave Felton Captains Cup 23/24 0:3
Ken Olive Seniors Cup 23/24 The New Club 2024-03-31 Justin Shepherd John Williams Ken Olive Seniors Cup 23/24 2:1
Ken Olive Seniors Cup 23/24 Oxford Bowls Club 2024-03-31 Paul Clement Keith Hollis Ken Olive Seniors Cup 23/24 2:1
Ken Olive Seniors Cup 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Steve Blackman Terry Clayton Ken Olive Seniors Cup 23/24 2:0
Ken Olive Seniors Cup 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Bob Chivers Paul Robinson Ken Olive Seniors Cup 23/24 0:2
Ken Olive Seniors Cup 23/24 Oxford Bowls Club 2024-03-31 Pete Fenn Ripon Masih Ken Olive Seniors Cup 23/24 0:2
Ken Olive Seniors Cup 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-31 Mic Bennett Malcolm Bough Ken Olive Seniors Cup 23/24 0:2
Ken Olive Seniors Cup 23/24 The New Club 2024-03-31 Alan Mander Nigel Barker Ken Olive Seniors Cup 23/24 0:2
Ken Olive Seniors Cup 23/24 Thame Snooker Club 2024-03-31 Tom Fletcher John Massey Ken Olive Seniors Cup 23/24 0:2
Sherman Pairs 23/24 2024-03-31 Daniel Brooks and Lawrence Parsons Andy Benwell and Ripon Masih Sherman Pairs 23/24 202:214
Sherman Pairs 23/24 2024-03-31 Neil Craycraft and Lewis Moss Steve Blackman and Peter Franklin Routh Sherman Pairs 23/24 200:153
Sherman Pairs 23/24 2024-03-31 Terry Clayton and Nigel Barker Karl Walker and Mick Bennett Sherman Pairs 23/24 186:143
Sherman Pairs 23/24 2024-03-31 Paul Robinson and Bob Chivers Richard Saunders and John Donkin Sherman Pairs 23/24 184:136
Scotch Doubles (10 Reds) 23/24 2024-03-31 John Massey and Tessa Davidson Karl Walker and Mick Bennett Scotch Doubles (10 Reds) 23/24 2:0
Scotch Doubles (10 Reds) 23/24 2024-03-31 Jamie Saczak and John Donkin Steve Blackman and Nigel Barker Scotch Doubles (10 Reds) 23/24 2:1
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-25 Oracle C Warriors Fast Eddies A Premier and Division 1 6:0
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-25 Oracle A Walker Oracle E Saunders Premier and Division 1 3:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-25 Oracle B Moss New Club A Premier and Division 1 3:3
Snooker League 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2024-03-25 Eynsham SSC A Oracle D Carter Premier and Division 1 1:5
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-25 Oracle G Titans Woodstock Division 2 4:2
Snooker League 23/24 Fast Eddies Banbury 2024-03-25 Fast Eddies B Oxford Bowls A Division 2 3:3
Snooker League 23/24 Oxford Bowls Club 2024-03-25 Oxford Bowls B Eynsham SSC B Division 2 5:1
Snooker League 23/24 The New Club 2024-03-25 New Club B Oracle F Fower Division 2 3:3
Simonds Cup 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-18 Oracle A Walker Oracle C Warriors Simonds Cup 23/24 4:0
Simonds Cup 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-18 Oracle B Moss Oracle D Carter Simonds Cup 23/24 4:2
Sherlock Cup 23/24 Woodstock Social Club 2024-03-18 Woodstock Oracle G Titans Sherlock Cup 23/24 4:0
Sherlock Cup 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2024-03-18 Eynsham SSC B Thame B Sherlock Cup 23/24 4:2
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-11 Oracle D Carter Oracle C Warriors Premier and Division 1 5:1
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-11 Oracle E Saunders Oracle B Moss Premier and Division 1 5:1
Snooker League 23/24 The New Club 2024-03-11 New Club A Eynsham SSC A Premier and Division 1 3:3
Snooker League 23/24 Fast Eddies Banbury 2024-03-11 Fast Eddies A Thame A Premier and Division 1 2:4
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-11 Oracle F Fower Oracle G Titans Division 2 2:4
Snooker League 23/24 Oxford Bowls Club 2024-03-11 Oxford Bowls A Oxford Bowls B Division 2 5:1
Snooker League 23/24 Thame Snooker Club 2024-03-11 Thame B Fast Eddies B Division 2 2:4
Snooker League 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2024-03-11 Eynsham SSC B New Club B Division 2 0:6
Snooker League 23/24 Thame Snooker Club 2024-03-04 Thame A Oracle D Carter Premier and Division 1 4:2
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-04 Oracle C Warriors New Club A Premier and Division 1 4:2
Snooker League 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2024-03-04 Eynsham SSC A Oracle E Saunders Premier and Division 1 4:2
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-04 Oracle A Walker Oracle B Moss Premier and Division 1 3:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-03-04 Oracle F Fower Eynsham SSC B Division 2 4:2
Snooker League 23/24 The New Club 2024-03-04 New Club B Oxford Bowls A Division 2 5:1
Snooker League 23/24 Oxford Bowls Club 2024-03-04 Oxford Bowls B Thame B Division 2 3:3
Snooker League 23/24 Fast Eddies Banbury 2024-03-04 Fast Eddies B Woodstock Division 2 1:5
Scotch Doubles (10 Reds) 23/24 2024-02-29 John Massey and Tessa Davidson Alan Mander and Justin Shepherd Scotch Doubles (10 Reds) 23/24 2:1
Scotch Doubles (10 Reds) 23/24 2024-02-29 Jamie Saczak and John Donkin Richard Saunders and Matthew Gustafson Scotch Doubles (10 Reds) 23/24 0:0
Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 Oxford Bowls Club 2024-02-26 Oxford Bowls B Oracle A Walker Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 4:3
Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 Thame Snooker Club 2024-02-26 Thame A Oracle B Moss Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 3:4
John Evans Memorial Plate 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-02-26 Oracle G Titans Oracle F Fower John Evans Memorial Plate 23/24 4:2
John Evans Memorial Plate 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-02-26 Oracle C Warriors Thame B John Evans Memorial Plate 23/24 4:3 Being played Tuesday 27th Feb
Snooker League 23/24 The New Club 2024-02-19 New Club A Thame A Premier and Division 1 1:5
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-02-19 Oracle B Moss Eynsham SSC A Premier and Division 1 3:3
Snooker League 23/24 Fast Eddies Banbury 2024-02-19 Fast Eddies A Oracle A Walker Premier and Division 1 3:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-02-19 Oracle E Saunders Oracle C Warriors Premier and Division 1 4:2
Snooker League 23/24 Thame Snooker Club 2024-02-19 Thame B New Club B Division 2 3:3
Snooker League 23/24 Oxford Bowls Club 2024-02-19 Oxford Bowls A Oracle F Fower Division 2 1:5
Snooker League 23/24 Woodstock Social Club 2024-02-19 Woodstock Oxford Bowls B Division 2 5:1
Snooker League 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2024-02-19 Eynsham SSC B Oracle G Titans Division 2 1:5
Walt Bradbury Trophy 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-02-15 Nigel Barker Sahil David Walt Bradbury Trophy 23/24 2:0
Walt Bradbury Trophy 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-02-15 John Donkin John Massey Walt Bradbury Trophy 23/24 0:2
Walt Bradbury Trophy 23/24 Oxford Bowls Club 2024-02-15 John Williams Alex Fower Walt Bradbury Trophy 23/24 0:2
Walt Bradbury Trophy 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-02-15 Steve Blackman Antony Bosley Walt Bradbury Trophy 23/24 0:0
Walt Bradbury Trophy 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-02-15 Dan Skidmore Jason Poole Walt Bradbury Trophy 23/24 2:1
Arthur Goodwin Handicap 23/24 Fast Eddies Banbury 2024-02-15 John Massey Andy Benwell Arthur Goodwin Handicap 23/24 2:0
Arthur Goodwin Handicap 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-02-15 Antony Bosley Paul Clement Arthur Goodwin Handicap 23/24 0:0
Arthur Goodwin Handicap 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-02-15 John Donkin Andrew Posey Arthur Goodwin Handicap 23/24 0:2
Arthur Goodwin Handicap 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-02-15 Steve Blackman Richard Saunders Arthur Goodwin Handicap 23/24 2:1
Arthur Goodwin Handicap 23/24 Thame Snooker Club 2024-02-15 Tom Fletcher Mic Bennett Arthur Goodwin Handicap 23/24 1:2
Arthur Goodwin Handicap 23/24 Oxford Bowls Club 2024-02-15 Pete Fenn Alex Fower Arthur Goodwin Handicap 23/24 0:2
Arthur Goodwin Handicap 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-02-15 Jamie Saczak Terry Clayton Arthur Goodwin Handicap 23/24 2:0
Ken Olive Seniors Cup 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-02-15 John Donkin Mic Bennett Ken Olive Seniors Cup 23/24 0:2
Sherman Pairs 23/24 2024-02-15 Neil Craycraft and Lewis Moss Pete Fenn and Paul Clement Sherman Pairs 23/24 201:156
Sherman Pairs 23/24 2024-02-15 Jamie Saczak and Connor Jones Terry Clayton and Nigel Barker Sherman Pairs 23/24 163:186
Sherman Pairs 23/24 2024-02-15 Paul Robinson and Bob Chivers John Massey and Tessa Davidson Sherman Pairs 23/24 1:0
Snooker League 23/24 Thame Snooker Club 2024-02-12 Thame A Oracle E Saunders Premier and Division 1 4:2
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-02-12 Oracle C Warriors Oracle B Moss Premier and Division 1 4:2
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-02-12 Oracle A Walker Eynsham SSC A Premier and Division 1 5:1 Postponed
Snooker League 23/24 Fast Eddies Banbury 2024-02-12 Fast Eddies A Oracle D Carter Premier and Division 1 4:2
Snooker League 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2024-02-12 Eynsham SSC B Oxford Bowls A Division 2 3:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-02-12 Oracle F Fower Thame B Division 2 3:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-02-12 Oracle G Titans Fast Eddies B Division 2 3:3
Snooker League 23/24 The New Club 2024-02-12 New Club B Woodstock Division 2 3:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-02-05 Oracle D Carter Oracle A Walker Premier and Division 1 2:4
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-02-05 Oracle B Moss Thame A Premier and Division 1 4:2
Snooker League 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2024-02-05 Eynsham SSC A Oracle C Warriors Premier and Division 1 2:4
Snooker League 23/24 The New Club 2024-02-05 New Club A Fast Eddies A Premier and Division 1 0:6
Snooker League 23/24 Fast Eddies Banbury 2024-02-05 Fast Eddies B Oxford Bowls B Division 2 1:5
Snooker League 23/24 Oxford Bowls Club 2024-02-05 Oxford Bowls A Oracle G Titans Division 2 3:3
Snooker League 23/24 Thame Snooker Club 2024-02-05 Thame B Eynsham SSC B Division 2 4:2
Snooker League 23/24 Woodstock Social Club 2024-02-05 Woodstock Oracle F Fower Division 2 3:3
Simonds Cup 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-01-29 Oracle A Walker Oracle E Saunders Simonds Cup 23/24 4:0 Postponed. Being played 31st Jan
Simonds Cup 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-01-29 Oracle D Carter Eynsham SSC A Simonds Cup 23/24 4:2
Simonds Cup 23/24 The New Club 2024-01-29 New Club A Oracle C Warriors Simonds Cup 23/24 3:4
Simonds Cup 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-01-29 Oracle B Moss Thame A Simonds Cup 23/24 4:3
Sherlock Cup 23/24 Woodstock Social Club 2024-01-29 Woodstock Oxford Bowls B Sherlock Cup 23/24 4:0
Sherlock Cup 23/24 Thame Snooker Club 2024-01-29 Thame B New Club B Sherlock Cup 23/24 4:3
Sherlock Cup 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2024-01-29 Eynsham SSC B Fast Eddies B Sherlock Cup 23/24 4:0 Match conceded by Fast Eddie's
Sherlock Cup 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-01-29 Oracle G Titans Oracle F Fower Sherlock Cup 23/24 4:0
Simonds Cup 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-01-22 Oracle B Moss Fast Eddies A Simonds Cup 23/24 4:2
Sherlock Cup 23/24 Oxford Bowls Club 2024-01-22 Oxford Bowls A Oracle G Titans Sherlock Cup 23/24 3:4
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-01-15 Oracle A Walker Oracle C Warriors Premier and Division 1 5:1 Being played Tuesday 16th Jan
Snooker League 23/24 Fast Eddies Banbury 2024-01-15 Fast Eddies A Oracle E Saunders Premier and Division 1 4:2 Postponed. Being played 26th Feb
Snooker League 23/24 Thame Snooker Club 2024-01-15 Thame A Eynsham SSC A Premier and Division 1 3:3 Postponed. Being played on 22/1/2024
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-01-15 Oracle D Carter New Club A Premier and Division 1 2:4
Snooker League 23/24 Oxford Bowls Club 2024-01-15 Oxford Bowls A Thame B Division 2 2:4
Snooker League 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2024-01-15 Eynsham SSC B Woodstock Division 2 2:4
Snooker League 23/24 The New Club 2024-01-15 New Club B Fast Eddies B Division 2 4:2
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-01-15 Oracle G Titans Oxford Bowls B Division 2 5:1
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-01-08 Oracle C Warriors Thame A Premier and Division 1 3:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-01-08 Oracle E Saunders Oracle D Carter Premier and Division 1 3:3
Snooker League 23/24 The New Club 2024-01-08 New Club A Oracle A Walker Premier and Division 1 0:6
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2024-01-08 Oracle B Moss Fast Eddies A Premier and Division 1 4:2
Snooker League 23/24 Thame Snooker Club 2024-01-08 Thame B Oracle G Titans Division 2 1:5
Snooker League 23/24 Oxford Bowls Club 2024-01-08 Oxford Bowls B New Club B Division 2 3:3
Snooker League 23/24 Fast Eddies Banbury 2024-01-08 Fast Eddies B Oracle F Fower Division 2 1:5
Snooker League 23/24 Woodstock Social Club 2024-01-08 Woodstock Oxford Bowls A Division 2 3:3
Snooker League 23/24 Thame Snooker Club 2023-12-11 Thame A Oracle A Walker Premier and Division 1 0:6
Snooker League 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2023-12-11 Eynsham SSC A Fast Eddies A Premier and Division 1 3:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-12-11 Oracle B Moss Oracle D Carter Premier and Division 1 3:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-12-11 Oracle E Saunders New Club A Premier and Division 1 4:2
Snooker League 23/24 Fast Eddies Banbury 2023-12-11 Fast Eddies B Eynsham SSC B Division 2 2:4
Snooker League 23/24 Oxford Bowls Club 2023-12-11 Oxford Bowls B Oracle F Fower Division 2 5:1
Snooker League 23/24 The New Club 2023-12-11 New Club B Oracle G Titans Division 2 2:4
Snooker League 23/24 Woodstock Social Club 2023-12-11 Woodstock Thame B Division 2 5:1
Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 Fast Eddies Banbury 2023-12-04 Fast Eddies A Oracle B Moss Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 3:4 Playing on 18/01/24
Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 Oxford Bowls Club 2023-12-04 Oxford Bowls B Woodstock Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 4:3
Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-12-04 Oracle E Saunders Oracle A Walker Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 2:4
Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 Thame Snooker Club 2023-12-04 Thame A Eynsham SSC A Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 4:2
John Evans Memorial Plate 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-12-04 Oracle G Titans New Club B John Evans Memorial Plate 23/24 4:2
John Evans Memorial Plate 23/24 Fast Eddies Banbury 2023-12-04 Fast Eddies B Oracle F Fower John Evans Memorial Plate 23/24 0:4
John Evans Memorial Plate 23/24 The New Club 2023-12-04 New Club A Oracle C Warriors John Evans Memorial Plate 23/24 2:4 Postponed. Being played 22/1/2024
John Evans Memorial Plate 23/24 Thame Snooker Club 2023-12-04 Thame B Oxford Bowls A John Evans Memorial Plate 23/24 4:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-11-27 Oracle E Saunders Oracle A Walker Premier and Division 1 3:3
Snooker League 23/24 The New Club 2023-11-27 New Club A Oracle B Moss Premier and Division 1 1:5
Snooker League 23/24 Fast Eddies Banbury 2023-11-27 Fast Eddies A Oracle C Warriors Premier and Division 1 3:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-11-27 Oracle D Carter Eynsham SSC A Premier and Division 1 5:1
Snooker League 23/24 Woodstock Social Club 2023-11-27 Woodstock Oracle G Titans Division 2 3:3
Snooker League 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2023-11-27 Eynsham SSC B Oxford Bowls B Division 2 2:4
Snooker League 23/24 Oxford Bowls Club 2023-11-27 Oxford Bowls A Fast Eddies B Division 2 3:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-11-27 Oracle F Fower New Club B Division 2 0:6
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-11-20 Oracle C Warriors Oracle D Carter Premier and Division 1 2:4
Snooker League 23/24 Thame Snooker Club 2023-11-20 Thame A Fast Eddies A Premier and Division 1 1:5 Postponed
Snooker League 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2023-11-20 Eynsham SSC A New Club A Premier and Division 1 3:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-11-20 Oracle B Moss Oracle E Saunders Premier and Division 1 3:3
Snooker League 23/24 The New Club 2023-11-20 New Club B Eynsham SSC B Division 2 4:2
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-11-20 Oracle G Titans Oracle F Fower Division 2 1:5
Snooker League 23/24 Fast Eddies Banbury 2023-11-20 Fast Eddies B Thame B Division 2 0:6
Snooker League 23/24 Oxford Bowls Club 2023-11-20 Oxford Bowls B Oxford Bowls A Division 2 3:3
John Evans Memorial Plate 23/24 The New Club 2023-11-13 New Club A Eynsham SSC B John Evans Memorial Plate 23/24 4:0 Postponed. Being played 21/11/23
John Evans Memorial Plate 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-11-13 Oracle G Titans Oracle D Carter John Evans Memorial Plate 23/24 4:1
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-11-06 Oracle B Moss Oracle A Walker Premier and Division 1 1:5
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-11-06 Oracle D Carter Thame A Premier and Division 1 4:2
Snooker League 23/24 The New Club 2023-11-06 New Club A Oracle C Warriors Premier and Division 1 2:4
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-11-06 Oracle E Saunders Eynsham SSC A Premier and Division 1 5:1
Snooker League 23/24 Oxford Bowls Club 2023-11-06 Oxford Bowls A New Club B Division 2 5:1
Snooker League 23/24 Thame Snooker Club 2023-11-06 Thame B Oxford Bowls B Division 2 2:4
Snooker League 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2023-11-06 Eynsham SSC B Oracle F Fower Division 2 1:5
Snooker League 23/24 Woodstock Social Club 2023-11-06 Woodstock Fast Eddies B Division 2 5:1 Postponed. To be played 13/11/23
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-10-31 Oracle B Moss Oracle C Warriors Premier and Division 1 2:4 Playing on 31/10
Snooker League 23/24 Thame Snooker Club 2023-10-30 Thame A New Club A Premier and Division 1 4:2
Snooker League 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2023-10-30 Eynsham SSC A Oracle B Moss Premier and Division 1 1:5
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-10-30 Oracle A Walker Fast Eddies A Premier and Division 1 6:0
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-10-30 Oracle C Warriors Oracle E Saunders Premier and Division 1 3:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-10-30 Oracle F Fower Oxford Bowls A Division 2 4:2
Snooker League 23/24 Oxford Bowls Club 2023-10-30 Oxford Bowls B Woodstock Division 2 1:5
Snooker League 23/24 The New Club 2023-10-30 New Club B Thame B Division 2 3:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-10-30 Oracle G Titans Eynsham SSC B Division 2 4:2
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-10-23 Oracle E Saunders Thame A Premier and Division 1 4:2
Snooker League 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2023-10-23 Eynsham SSC A Oracle A Walker Premier and Division 1 3:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-10-23 Oracle D Carter Fast Eddies A Premier and Division 1 4:2
Snooker League 23/24 Woodstock Social Club 2023-10-23 Woodstock New Club B Division 2 3:3
Snooker League 23/24 Fast Eddies Banbury 2023-10-23 Fast Eddies B Oracle G Titans Division 2 1:5
Snooker League 23/24 Thame Snooker Club 2023-10-23 Thame B Oracle F Fower Division 2 4:2
Snooker League 23/24 Oxford Bowls Club 2023-10-23 Oxford Bowls A Eynsham SSC B Division 2 4:2
Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-10-16 Oracle D Carter Thame A Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 0:4
Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2023-10-16 Eynsham SSC A Oracle C Warriors Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 4:2
Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 Oxford Bowls Club 2023-10-16 Oxford Bowls B Oxford Bowls A Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 5:1
Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 Woodstock Social Club 2023-10-16 Woodstock New Club B Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 4:3
Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-10-16 Oracle B Moss Fast Eddies B Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 4:3
Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-10-16 Oracle A Walker Oracle F Fower Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 4:0
Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-10-16 Oracle E Saunders Eynsham SSC B Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 4:1
Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-10-16 Oracle G Titans Fast Eddies A Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 2:4
Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 Thame Snooker Club 2023-10-09 Thame B Oracle E Saunders Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 3:4
Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 The New Club 2023-10-09 New Club A Oxford Bowls B Colin Cutler Memorial Trophy 23/24 3:4
Snooker League 23/24 Thame Snooker Club 2023-10-02 Thame A Oracle B Moss Premier and Division 1 1:5
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-10-02 Oracle A Walker Oracle D Carter Premier and Division 1 4:2
Snooker League 23/24 Fast Eddies Banbury 2023-10-02 Fast Eddies A New Club A Premier and Division 1 5:1 Postponed
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-10-02 Oracle C Warriors Eynsham SSC A Premier and Division 1 4:2
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-10-02 Oracle F Fower Woodstock Division 2 2:4
Snooker League 23/24 Oxford Bowls Club 2023-10-02 Oxford Bowls B Fast Eddies B Division 2 3:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-10-02 Oracle G Titans Oxford Bowls A Division 2 3:3
Snooker League 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2023-10-02 Eynsham SSC B Thame B Division 2 1:5
Snooker League 23/24 The New Club 2023-09-25 New Club A Oracle D Carter Premier and Division 1 3:3 Postponed: Covid
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-09-25 Oracle C Warriors Oracle A Walker Premier and Division 1 2:4
Snooker League 23/24 Eynsham Sports And Social Club 2023-09-25 Eynsham SSC A Thame A Premier and Division 1 3:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-09-25 Oracle E Saunders Fast Eddies A Premier and Division 1 3:3
Snooker League 23/24 Fast Eddies Banbury 2023-09-25 Fast Eddies B New Club B Division 2 0:6
Snooker League 23/24 Thame Snooker Club 2023-09-25 Thame B Oxford Bowls A Division 2 2:4
Snooker League 23/24 Woodstock Social Club 2023-09-25 Woodstock Eynsham SSC B Division 2 5:1
Snooker League 23/24 Oxford Bowls Club 2023-09-25 Oxford Bowls B Oracle G Titans Division 2 3:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-09-18 Oracle A Walker New Club A Premier and Division 1 5:1
Snooker League 23/24 Thame Snooker Club 2023-09-18 Thame A Oracle C Warriors Premier and Division 1 1:5
Snooker League 23/24 Fast Eddies Banbury 2023-09-18 Fast Eddies A Oracle B Moss Premier and Division 1 2:4
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-09-18 Oracle D Carter Oracle E Saunders Premier and Division 1 3:3
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-09-18 Oracle G Titans Thame B Division 2 2:4
Snooker League 23/24 Oracle Pool and Snooker Club 2023-09-18 Oracle F Fower Fast Eddies B Division 2 4:2
Snooker League 23/24 The New Club 2023-09-18 New Club B Oxford Bowls B Division 2 2:4
Snooker League 23/24 Oxford Bowls Club 2023-09-18 Oxford Bowls A Woodstock Division 2 3:3