Oracle Pool & Snooker Club
Oxford and District Billiards & Snooker Association
Founded in 1926 Contact Us 
Sponsored by Oracle Pool & Snooker Club
Welcome guest. Please login to enter results, access members' contact details or search for matches.
Competition Location Date Competitor 1 Competitor 2 Division Result Comments
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2021-04-06 Js Sports Bar D (Oxford Uni) Oracle D (Allsopp) Division 3 5:1
Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2021-03-16 Highfield B (Benwell) Thame B (White) Premier/Division 1 6:0
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2021-03-16 Js Sports Bar B (Hollis) Littlemore A (Allen) Division 2 2:4
Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2021-03-16 Littlemore D (Merritt) Green Road Division 3 3:3
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2021-03-02 Js Sports Bar A (Merola) Witney Premier/Division 1 0:4
Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2021-03-02 Highfield A (Blackman) Woodstock Premier/Division 1 3:3
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2021-03-02 Oracle B (Donkin) Highfield B (Benwell) Premier/Division 1 3:3
Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2021-03-02 Thame B (White) Littlemore C (Bough) Premier/Division 1 2:4
Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2021-03-02 Littlemore A (Allen) Thame C (Fletcher) Division 2 4:2
Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2021-03-02 Eynsham A (Thiele) Js Sports Bar B (Hollis) Division 2 6:0
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2021-03-02 Js Sports Bar C (Barresi) Oracle F (Saczak) Division 2 2:4
Snooker League 19/20 Kidlington Green Social Club 2021-03-02 Green Road Eynsham B (Ayres) Division 3 5:1
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2021-03-02 Oracle E (Gustafson) Js Sports Bar D (Oxford Uni) Division 3 5:1
Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2021-03-02 Eynsham C (Dibley) Littlemore D (Merritt) Division 3 1:5
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 2020-03-31 Andy Posey Peter Franklin Routh Arthur Goodwin Handicap 19/20 2:1
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-03-31 Richard Saunders Nigel Bossom Arthur Goodwin Handicap 19/20 2:0
Ken Olive Seniors Cup 19/20 2020-03-31 Paul Robinson Nigel Barker Ken Olive Over 50s 19/20 2:1
Sherman Pairs 19/20 2020-03-31 Mike Allen and Steve Fitzgerald Malcolm Bough and Peter Franklin Routh Sherman Pairs 19/20 135:181
Sherman Pairs 19/20 2020-03-31 Mick Aust and Ripon Masih Nigel Bossom and Richard Berry Sherman Pairs 19/20 138:164
Walt Bradbury Cup 19/20 Thame Snooker Club 2020-03-31 Andrew Posey Neil Craycraft Walt Bradbury Cup 19/20 0:3
Walt Bradbury Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-03-31 Terry Clayton Andy Benwell Walt Bradbury Cup 19/20 3:1
Walt Bradbury Cup 19/20 Highfield Social Club 2020-03-31 Steve Blackman Lewis Moss Walt Bradbury Cup 19/20 1:0
Walt Bradbury Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-03-31 Karl Walker Richard Saunders Walt Bradbury Cup 19/20 3:0
Sherlock Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-03-09 Js Sports Bar C (Barresi) Js Sports Bar B (Hollis) Sherlock Cup 19/20 1:4
Simonds Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-03-09 Oracle A (Walker) New Club Simonds Cup 19/20 5:1
Ken Olive Seniors Cup 19/20 House Club 2020-02-28 Tony Nichols Mick Aust Ken Olive Over 50s 19/20 2:1
Ken Olive Seniors Cup 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-02-28 Malcolm Bough Brian Field Ken Olive Over 50s 19/20 2:0
Ken Olive Seniors Cup 19/20 Thame Snooker Club 2020-02-28 Derek Syrett Paul Clement Ken Olive Over 50s 19/20 2:1
Ken Olive Seniors Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-28 Mick Bennett Alan Mander Ken Olive Over 50s 19/20 2:0
Ken Olive Seniors Cup 19/20 2020-02-28 Paul Robinson John Williams Ken Olive Over 50s 19/20 2:0
Ken Olive Seniors Cup 19/20 2020-02-28 Bob Chivers Nigel Barker Ken Olive Over 50s 19/20 0:2
Ken Olive Seniors Cup 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-02-28 James Kerr Steve Blackman Ken Olive Over 50s 19/20 0:1
Ken Olive Seniors Cup 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-02-28 Mike Allen Ian Gee Ken Olive Over 50s 19/20 2:1
Sherman Pairs 19/20 2020-02-28 Malcolm Bough and Peter Franklin Routh John Donkin and Nick Buttery Sherman Pairs 19/20 157:118
Sherman Pairs 19/20 2020-02-28 Terry Clayton and Nigel Barker Keith Hollis and Mark Cooper Sherman Pairs 19/20 179:172
Sherman Pairs 19/20 2020-02-28 Andrew Posey and Dave Felton Karl Walker and Mick Bennett Sherman Pairs 19/20 99:202
Sherman Pairs 19/20 2020-02-28 Mike Allen and Steve Fitzgerald Lewis Moss and Josh Merritt Sherman Pairs 19/20 1:0
Sherman Pairs 19/20 2020-02-28 Darren Davis and Jason Poole Steve Blackman and Rory MacIver Sherman Pairs 19/20 162:166
Sherman Pairs 19/20 2020-02-28 Paul Carter and Adam Luck Nigel Bossom and Richard Berry Sherman Pairs 19/20 119:193
Sherman Pairs 19/20 2020-02-28 Mick Aust and Ripon Masih Gorden Cook and Dave Dowling Sherman Pairs 19/20 179:154
Sherman Pairs 19/20 2020-02-28 Ian Gee and Alan Mander Andy Benwell and Jay Roberts Sherman Pairs 19/20 180:122
Walt Bradbury Trophy 19/20 Oxford Bowls Club 2020-02-28 Paul Clement John Williams Walt Bradbury Trophy 19/20 0:2
Walt Bradbury Trophy 19/20 Kidlington Green Social Club 2020-02-28 Ripon Masih Darren Davis Walt Bradbury Trophy 19/20 1:2
Walt Bradbury Trophy 19/20 Oxford Bowls Club 2020-02-28 Pete Fenn Malcolm Bough Walt Bradbury Trophy 19/20 2:1
Walt Bradbury Trophy 19/20 Highfield Social Club 2020-02-28 Rory MacIver Richard Saunders Walt Bradbury Trophy 19/20 0:2
Walt Bradbury Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-28 Alex Fower Steve Blackman Walt Bradbury Trophy 19/20 1:2
Walt Bradbury Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-28 Jamie Saczak Andy Benwell Walt Bradbury Trophy 19/20 1:2
Walt Bradbury Trophy 19/20 The New Club, Wheatley 2020-02-28 Alan Mander John Donkin Walt Bradbury Trophy 19/20 2:1
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-24 Oracle D (Allsopp) Oracle A (Walker) Colin Cutler 19/20 0:4
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-24 Littlemore C (Bough) Oracle E (Gustafson) Colin Cutler 19/20 2:4
Buildbase Plate 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-24 Eynsham A (Thiele) New Club Buildbase Plate 19/20 4:2
Buildbase Plate 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-24 Js Sports Bar A (Merola) Highfield B (Benwell) Buildbase Plate 19/20 4:1
Snooker League 19/20 Witney Snooker Club 2020-02-17 Witney Thame B (White) Premier/Division 1 2:4
Snooker League 19/20 Woodstock Social Club 2020-02-17 Woodstock Js Sports Bar A (Merola) Premier/Division 1 4:2
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-17 Oracle A (Walker) Highfield A (Blackman) Premier/Division 1 5:1
Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-02-17 Littlemore C (Bough) Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 4:2
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-02-17 Js Sports Bar B (Hollis) New Club Division 2 2:4
Snooker League 19/20 Oxford Bowls Club 2020-02-17 Oxford Bowls Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 2:4
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-17 Oracle F (Saczak) Littlemore A (Allen) Division 2 4:2
Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2020-02-17 Thame C (Fletcher) Eynsham A (Thiele) Division 2 1:5
Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-02-17 Littlemore D (Merritt) Oracle E (Gustafson) Division 3 2:4
Snooker League 19/20 House Club 2020-02-17 House Club Oracle D (Allsopp) Division 3 2:4
Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-02-17 Eynsham B (Ayres) Eynsham C (Dibley) Division 3 6:0
Sherlock Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-10 Js Sports Bar C (Barresi) Oracle F (Saczak) Sherlock Cup 19/20 4:2
Sherlock Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-10 Js Sports Bar B (Hollis) Thame C (Fletcher) Sherlock Cup 19/20 4:0
Simonds Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-10 Littlemore C (Bough) Oracle A (Walker) Simonds Cup 19/20 1:4
Simonds Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-10 New Club Js Sports Bar A (Merola) Simonds Cup 19/20 2:1
Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2020-02-03 Highfield B (Benwell) Littlemore C (Bough) Premier/Division 1 5:1
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-03 Oracle B (Donkin) Witney Premier/Division 1 6:0
Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2020-02-03 Thame B (White) Woodstock Premier/Division 1 4:2
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-02-03 Js Sports Bar A (Merola) Oracle A (Walker) Premier/Division 1 2:4
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-03 Oracle C (Trafford) Js Sports Bar B (Hollis) Division 2 4:2
Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-02-03 Littlemore A (Allen) Oxford Bowls Division 2 4:2
Snooker League 19/20 The New Club, Wheatley 2020-02-03 New Club Thame C (Fletcher) Division 2 6:0
Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-02-03 Eynsham A (Thiele) Oracle F (Saczak) Division 2 4:2
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-02-03 Oracle E (Gustafson) Eynsham B (Ayres) Division 3 2:4
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-02-03 Js Sports Bar D (Oxford Uni) Littlemore D (Merritt) Division 3 3:3
Snooker League 19/20 Kidlington Green Social Club 2020-02-03 Green Road House Club Division 3 6:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 John Donkin Mick Aust Arthur Goodwin Handicap 19/20 2:1
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-31 Mike Allen Lewis Moss Arthur Goodwin Handicap 19/20 0:2
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 Highfield Social Club 2020-01-31 Rory MacIver Nigel Barker Arthur Goodwin Handicap 19/20 2:1
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 Highfield Social Club 2020-01-31 Darren Davis Richard Berry Arthur Goodwin Handicap 19/20 1:2
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Richard Saunders Malcolm Bough Arthur Goodwin Handicap 19/20 2:1
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 2020-01-31 Andy Posey Jamie Saczak Arthur Goodwin Handicap 19/20 0:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Stuart Fenwick Karl Walker Arthur Goodwin Handicap 19/20 0:0
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-01-31 Keith Hollis Matthew Gustafson Arthur Goodwin Handicap 19/20 0:2
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 Oxford Bowls Club 2020-01-31 Pete Fenn Ripon Masih Arthur Goodwin Handicap 19/20 2:1
Arthur Goodwin Handicap Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Terry Clayton Steve Blackman Arthur Goodwin Handicap 19/20 0:2
Ken Olive Seniors Cup 19/20 Thame Snooker Club 2020-01-31 Dave Felton Paul Clement Ken Olive Over 50s 19/20 1:2
Ken Olive Seniors Cup 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-31 Malcolm Bough John Donkin Ken Olive Over 50s 19/20 2:1
Ken Olive Seniors Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Mick Bennett Tom Fletcher Ken Olive Over 50s 19/20 2:0
Ken Olive Seniors Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Terry Clayton Nigel Barker Ken Olive Over 50s 19/20 0:2
Ken Olive Seniors Cup 19/20 Highfield Social Club 2020-01-31 Darren Davis Bob Chivers Ken Olive Over 50s 19/20 0:2
Ken Olive Seniors Cup 19/20 2020-01-31 Doug Turner Paul Robinson Ken Olive Over 50s 19/20 0:2
Ken Olive Seniors Cup 19/20 The New Club, Wheatley 2020-01-31 Ian Gee Richard Berry Ken Olive Over 50s 19/20 2:1
Ken Olive Seniors Cup 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-01-31 James Kerr Pete Fenn Ken Olive Over 50s 19/20 2:0
Ken Olive Seniors Cup 19/20 House Club 2020-01-31 Tony Nichols Simon Painter Ken Olive Over 50s 19/20 2:0
Walt Bradbury Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Karl Walker Rory MacIver Walt Bradbury Cup 19/20 3:1
Walt Bradbury Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Adam Black Richard Saunders Walt Bradbury Cup 19/20 0:3
Walt Bradbury Cup 19/20 Witney Snooker Club 2020-01-31 Iain Wright Nigel Barker Walt Bradbury Cup 19/20 0:3
Walt Bradbury Cup 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-31 Malcolm Bough Stuart Fenwick Walt Bradbury Cup 19/20 0:0
Walt Bradbury Cup 19/20 Highfield Social Club 2020-01-31 Jay Roberts Jamie Saczak Walt Bradbury Cup 19/20 0:0
Walt Bradbury Cup 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-31 Peter Franklin Routh Nigel Bossom Walt Bradbury Cup 19/20 3:1
Walt Bradbury Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Nick Buttery Ripon Masih Walt Bradbury Cup 19/20 2:3
Walt Bradbury Cup 19/20 Thame Snooker Club 2020-01-31 Andrew Posey Richard Berry Walt Bradbury Cup 19/20 3:1
Walt Bradbury Trophy 19/20 Oxford Bowls Club 2020-01-31 Paul Clement Keith Hollis Walt Bradbury Trophy 19/20 2:0
Walt Bradbury Trophy 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-31 Lewis Moss Alex Fower Walt Bradbury Trophy 19/20 0:0
Walt Bradbury Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Adam Black Alan Mander Walt Bradbury Trophy 19/20 0:2
Walt Bradbury Trophy 19/20 Witney Snooker Club 2020-01-31 Iain Wright Nick Buttery Walt Bradbury Trophy 19/20 0:0
Walt Bradbury Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Paul Carter Andy Benwell Walt Bradbury Trophy 19/20 0:2
Walt Bradbury Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 John Donkin Richard Berry Walt Bradbury Trophy 19/20 2:0
Walt Bradbury Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Jamie Saczak Duncan Blake Walt Bradbury Trophy 19/20 2:0
Walt Bradbury Trophy 19/20 Oxford Bowls Club 2020-01-31 Pete Fenn Mike Allen Walt Bradbury Trophy 19/20 2:1
Walt Bradbury Trophy 19/20 Kidlington Green Social Club 2020-01-31 Ripon Masih Andrew Posey Walt Bradbury Trophy 19/20 2:0
Walt Bradbury Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-31 Richard Saunders Matthew Gustafson Walt Bradbury Trophy 19/20 2:0
Walt Bradbury Trophy 19/20 Highfield Social Club 2020-01-31 Rory MacIver Stuart Fenwick Walt Bradbury Trophy 19/20 0:0
Walt Bradbury Trophy 19/20 Oxford Bowls Club 2020-01-31 John Williams Nigel Barker Walt Bradbury Trophy 19/20 1:0
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-27 Oracle A (Walker) Thame B (White) Premier/Division 1 5:1
Snooker League 19/20 Witney Snooker Club 2020-01-27 Witney Highfield B (Benwell) Premier/Division 1 2:4
Snooker League 19/20 Woodstock Social Club 2020-01-27 Woodstock Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 2:4
Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2020-01-27 Highfield A (Blackman) Js Sports Bar A (Merola) Premier/Division 1 3:3
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-27 Oracle F (Saczak) New Club Division 2 2:4
Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2020-01-27 Thame C (Fletcher) Oracle C (Trafford) Division 2 1:5
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-01-27 Js Sports Bar C (Barresi) Littlemore A (Allen) Division 2 3:3
Snooker League 19/20 Oxford Bowls Club 2020-01-27 Oxford Bowls Eynsham A (Thiele) Division 2 4:2
Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-01-27 Eynsham B (Ayres) Js Sports Bar D (Oxford Uni) Division 3 3:3
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-27 Oracle D (Allsopp) Green Road Division 3 3:3
Snooker League 19/20 House Club 2020-01-27 House Club Eynsham C (Dibley) Division 3 4:2
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-20 Littlemore C (Bough) Woodstock Colin Cutler 19/20 4:2
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 House Club 2020-01-20 House Club Oracle D (Allsopp) Colin Cutler 19/20 3:4
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Oxford Bowls Club 2020-01-20 Oxford Bowls Oracle E (Gustafson) Colin Cutler 19/20 1:4
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Thame Snooker Club 2020-01-20 Thame B (White) Oracle A (Walker) Colin Cutler 19/20 1:4
Buildbase Plate 19/20 The New Club, Wheatley 2020-01-20 New Club Oracle F (Saczak) Buildbase Plate 19/20 4:2
Buildbase Plate 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-01-20 Js Sports Bar A (Merola) Oracle B (Donkin) Buildbase Plate 19/20 4:3
Buildbase Plate 19/20 Kidlington Green Social Club 2020-01-20 Green Road Eynsham A (Thiele) Buildbase Plate 19/20 3:4
Buildbase Plate 19/20 Highfield Social Club 2020-01-20 Highfield B (Benwell) Highfield A (Blackman) Buildbase Plate 19/20 4:1
Buildbase Plate 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-14 Oracle B (Donkin) Littlemore A (Allen) Buildbase Plate 19/20 4:1
Buildbase Plate 19/20 The New Club, Wheatley 2020-01-14 New Club Oracle C (Trafford) Buildbase Plate 19/20 1:0
Buildbase Plate 19/20 Highfield Social Club 2020-01-14 Highfield B (Benwell) Eynsham B (Ayres) Buildbase Plate 19/20 4:2
Buildbase Plate 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-01-14 Eynsham C (Dibley) Js Sports Bar A (Merola) Buildbase Plate 19/20 3:4 TBP ON 16/01
Buildbase Plate 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-01-14 Js Sports Bar B (Hollis) Highfield A (Blackman) Buildbase Plate 19/20 3:4
Buildbase Plate 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-14 Littlemore D (Merritt) Green Road Buildbase Plate 19/20 1:4
Buildbase Plate 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-01-14 Eynsham A (Thiele) Js Sports Bar C (Barresi) Buildbase Plate 19/20 4:0
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-13 Oracle B (Donkin) Oracle A (Walker) Premier/Division 1 1:5
Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2020-01-13 Thame B (White) Highfield A (Blackman) Premier/Division 1 1:5
Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2020-01-13 Highfield B (Benwell) Woodstock Premier/Division 1 4:2
Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-13 Littlemore C (Bough) Witney Premier/Division 1 6:0
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-01-13 Js Sports Bar B (Hollis) Thame C (Fletcher) Division 2 5:1
Snooker League 19/20 The New Club, Wheatley 2020-01-13 New Club Oxford Bowls Division 2 4:2
Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-01-13 Eynsham A (Thiele) Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 4:2
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-13 Oracle C (Trafford) Oracle F (Saczak) Division 2 2:4
Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-13 Littlemore D (Merritt) Eynsham B (Ayres) Division 3 5:1
Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2020-01-13 Eynsham C (Dibley) Oracle D (Allsopp) Division 3 3:3
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-13 Oracle E (Gustafson) House Club Division 3 6:0
Buildbase Plate 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-01-07 Js Sports Bar D (Oxford Uni) Js Sports Bar B (Hollis) Buildbase Plate 19/20 2:4
Buildbase Plate 19/20 The New Club, Wheatley 2020-01-07 New Club Thame C (Fletcher) Buildbase Plate 19/20 4:0
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-01-06 Js Sports Bar A (Merola) Thame B (White) Premier/Division 1 3:3
Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2020-01-06 Highfield A (Blackman) Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 3:3
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-06 Oracle A (Walker) Highfield B (Benwell) Premier/Division 1 4:2
Snooker League 19/20 Woodstock Social Club 2020-01-06 Woodstock Littlemore C (Bough) Premier/Division 1 2:4
Snooker League 19/20 Oxford Bowls Club 2020-01-06 Oxford Bowls Oracle C (Trafford) Division 2 3:3
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-06 Oracle F (Saczak) Js Sports Bar B (Hollis) Division 2 3:3
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2020-01-06 Js Sports Bar C (Barresi) New Club Division 2 5:1
Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2020-01-06 Littlemore A (Allen) Eynsham A (Thiele) Division 2 1:5
Snooker League 19/20 House Club 2020-01-06 House Club Js Sports Bar D (Oxford Uni) Division 3 1:5
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2020-01-06 Oracle D (Allsopp) Oracle E (Gustafson) Division 3 1:5 Match cancelled. No new date agreed
Snooker League 19/20 Kidlington Green Social Club 2020-01-06 Green Road Eynsham C (Dibley) Division 3 4:2
Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2019-12-16 Highfield A (Blackman) Highfield B (Benwell) Premier/Division 1 4:2
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-12-16 Js Sports Bar A (Merola) Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 4:2
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-12-16 Oracle A (Walker) Littlemore C (Bough) Premier/Division 1 5:1
Snooker League 19/20 Woodstock Social Club 2019-12-16 Woodstock Witney Premier/Division 1 5:1
Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-12-16 Littlemore A (Allen) New Club Division 2 4:2 Postponed
Snooker League 19/20 Oxford Bowls Club 2019-12-16 Oxford Bowls Js Sports Bar B (Hollis) Division 2 6:0
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-12-16 Oracle F (Saczak) Thame C (Fletcher) Division 2 4:2
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-12-16 Js Sports Bar C (Barresi) Oracle C (Trafford) Division 2 5:1
Snooker League 19/20 Kidlington Green Social Club 2019-12-16 Green Road Oracle E (Gustafson) Division 3 3:3
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-12-16 Oracle D (Allsopp) Js Sports Bar D (Oxford Uni) Division 3 6:0
Snooker League 19/20 House Club 2019-12-16 House Club Littlemore D (Merritt) Division 3 2:4
Sherlock Cup 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-12-09 Js Sports Bar C (Barresi) Littlemore A (Allen) Sherlock Cup 19/20 4:3
Sherlock Cup 19/20 Thame Snooker Club 2019-12-09 Thame C (Fletcher) Oxford Bowls Sherlock Cup 19/20 4:0
Sherlock Cup 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-12-09 Js Sports Bar B (Hollis) Littlemore D (Merritt) Sherlock Cup 19/20 4:3
Sherlock Cup 19/20 Kidlington Green Social Club 2019-12-09 Green Road Oracle F (Saczak) Sherlock Cup 19/20 0:4
Simonds Cup 19/20 Woodstock Social Club 2019-12-09 Woodstock Js Sports Bar A (Merola) Simonds Cup 19/20 0:4
Simonds Cup 19/20 Thame Snooker Club 2019-12-09 Thame B (White) Littlemore C (Bough) Simonds Cup 19/20 0:4
Simonds Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2019-12-09 Oracle A (Walker) Oracle C (Trafford) Simonds Cup 19/20 0:0
Simonds Cup 19/20 The New Club, Wheatley 2019-12-09 New Club Highfield B (Benwell) Simonds Cup 19/20 4:3
Snooker League 19/20 Witney Snooker Club 2019-12-02 Witney Oracle A (Walker) Premier/Division 1 1:5
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-12-02 Oracle B (Donkin) Thame B (White) Premier/Division 1 5:1
Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2019-12-02 Highfield B (Benwell) Js Sports Bar A (Merola) Premier/Division 1 3:3
Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-12-02 Littlemore C (Bough) Highfield A (Blackman) Premier/Division 1 5:1
Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2019-12-02 Thame C (Fletcher) Oxford Bowls Division 2 1:5
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-12-02 Js Sports Bar B (Hollis) Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 4:2
Snooker League 19/20 The New Club, Wheatley 2019-12-02 New Club Eynsham A (Thiele) Division 2 5:1
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-12-02 Oracle C (Trafford) Littlemore A (Allen) Division 2 6:0
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-12-02 Js Sports Bar D (Oxford Uni) Green Road Division 3 1:5
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-12-02 Oracle E (Gustafson) Eynsham C (Dibley) Division 3 5:1
Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-12-02 Littlemore D (Merritt) Oracle D (Allsopp) Division 3 2:4
Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-12-02 Eynsham B (Ayres) House Club Division 3 4:2
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-11-25 Js Sports Bar A (Merola) Littlemore C (Bough) Premier/Division 1 2:4
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-11-25 Oracle A (Walker) Woodstock Premier/Division 1 5:1
Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2019-11-25 Highfield A (Blackman) Witney Premier/Division 1 5:1
Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2019-11-25 Thame B (White) Highfield B (Benwell) Premier/Division 1 2:4
Snooker League 19/20 Oxford Bowls Club 2019-11-25 Oxford Bowls Oracle F (Saczak) Division 2 3:3
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-11-25 Js Sports Bar C (Barresi) Thame C (Fletcher) Division 2 6:0
Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-11-25 Littlemore A (Allen) Js Sports Bar B (Hollis) Division 2 5:1
Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-11-25 Eynsham A (Thiele) Oracle C (Trafford) Division 2 5:1
Snooker League 19/20 Kidlington Green Social Club 2019-11-25 Green Road Littlemore D (Merritt) Division 3 4:2
Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-11-25 Eynsham C (Dibley) Js Sports Bar D (Oxford Uni) Division 3 2:4
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-11-25 Oracle D (Allsopp) Eynsham B (Ayres) Division 3 3:3
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Woodstock Social Club 2019-11-18 Woodstock Littlemore D (Merritt) Colin Cutler 19/20 4:3
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-11-18 Littlemore C (Bough) Witney Colin Cutler 19/20 4:0 Match Postponed
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 House Club 2019-11-18 House Club Littlemore A (Allen) Colin Cutler 19/20 4:1
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-11-18 Eynsham A (Thiele) Oracle D (Allsopp) Colin Cutler 19/20 3:4
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Kidlington Green Social Club 2019-11-18 Green Road Oxford Bowls Colin Cutler 19/20 1:4
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-11-18 Eynsham B (Ayres) Oracle E (Gustafson) Colin Cutler 19/20 3:4
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Thame Snooker Club 2019-11-18 Thame B (White) New Club Colin Cutler 19/20 4:2
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-11-18 Js Sports Bar A (Merola) Oracle A (Walker) Colin Cutler 19/20 0:4 Match postponed
Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-11-11 Littlemore C (Bough) Thame B (White) Premier/Division 1 5:1
Snooker League 19/20 Witney Snooker Club 2019-11-11 Witney Js Sports Bar A (Merola) Premier/Division 1 4:0 To be played on 2/3/20 as a double header LM
Snooker League 19/20 Woodstock Social Club 2019-11-11 Woodstock Highfield A (Blackman) Premier/Division 1 1:5
Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2019-11-11 Highfield B (Benwell) Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 3:3
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-11-11 Oracle C (Trafford) New Club Division 2 1:5 Match postponed
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-11-11 Js Sports Bar B (Hollis) Eynsham A (Thiele) Division 2 5:1
Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2019-11-11 Thame C (Fletcher) Littlemore A (Allen) Division 2 2:4
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-11-11 Oracle F (Saczak) Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 4:2
Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-11-11 Eynsham B (Ayres) Green Road Division 3 4:2
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-11-11 Js Sports Bar D (Oxford Uni) Oracle E (Gustafson) Division 3 2:4
Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-11-11 Littlemore D (Merritt) Eynsham C (Dibley) Division 3 1:5
Sherlock Cup 19/20 House Club 2019-11-04 House Club Js Sports Bar C (Barresi) Sherlock Cup 19/20 3:4
Sherlock Cup 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-11-04 Littlemore A (Allen) Eynsham C (Dibley) Sherlock Cup 19/20 4:3
Sherlock Cup 19/20 Kidlington Green Social Club 2019-11-04 Green Road Oracle E (Gustafson) Sherlock Cup 19/20 4:1
Sherlock Cup 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-11-04 Js Sports Bar D (Oxford Uni) Oracle F (Saczak) Sherlock Cup 19/20 0:4
Sherlock Cup 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-11-04 Eynsham B (Ayres) Js Sports Bar B (Hollis) Sherlock Cup 19/20 3:4
Sherlock Cup 19/20 Thame Snooker Club 2019-11-04 Thame C (Fletcher) Oracle D (Allsopp) Sherlock Cup 19/20 4:2
Simonds Cup 19/20 Witney Snooker Club 2019-11-04 Witney Woodstock Simonds Cup 19/20 2:4
Simonds Cup 19/20 The New Club, Wheatley 2019-11-04 New Club Eynsham A (Thiele) Simonds Cup 19/20 4:3
Simonds Cup 19/20 Oracle Snooker Club 2019-11-04 Oracle A (Walker) Oracle B (Donkin) Simonds Cup 19/20 4:2
Simonds Cup 19/20 Highfield Social Club 2019-11-04 Highfield A (Blackman) Thame B (White) Simonds Cup 19/20 3:4
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-10-28 Oracle B (Donkin) Littlemore C (Bough) Premier/Division 1 0:6
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-10-28 Js Sports Bar A (Merola) Woodstock Premier/Division 1 6:0
Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2019-10-28 Thame B (White) Witney Premier/Division 1 4:2
Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2019-10-28 Highfield A (Blackman) Oracle A (Walker) Premier/Division 1 1:5
Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-10-28 Littlemore A (Allen) Oracle F (Saczak) Division 2 4:2
Snooker League 19/20 The New Club, Wheatley 2019-10-28 New Club Js Sports Bar B (Hollis) Division 2 3:3
Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-10-28 Eynsham A (Thiele) Thame C (Fletcher) Division 2 2:4
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-10-28 Js Sports Bar C (Barresi) Oxford Bowls Division 2 3:3
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-10-28 Oracle E (Gustafson) Littlemore D (Merritt) Division 3 4:2
Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-10-28 Eynsham C (Dibley) Eynsham B (Ayres) Division 3 2:4
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-10-28 Oracle D (Allsopp) House Club Division 3 6:0
Snooker League 19/20 Woodstock Social Club 2019-10-21 Woodstock Thame B (White) Premier/Division 1 4:2
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-10-21 Oracle A (Walker) Js Sports Bar A (Merola) Premier/Division 1 3:3
Snooker League 19/20 Witney Snooker Club 2019-10-21 Witney Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 1:5
Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-10-21 Littlemore C (Bough) Highfield B (Benwell) Premier/Division 1 3:3
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-10-21 Js Sports Bar B (Hollis) Oracle C (Trafford) Division 2 3:3
Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2019-10-21 Thame C (Fletcher) New Club Division 2 1:5
Snooker League 19/20 Oxford Bowls Club 2019-10-21 Oxford Bowls Littlemore A (Allen) Division 2 1:5
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-10-21 Oracle F (Saczak) Eynsham A (Thiele) Division 2 2:4
Snooker League 19/20 House Club 2019-10-21 House Club Green Road Division 3 1:5
Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-10-21 Eynsham B (Ayres) Oracle E (Gustafson) Division 3 4:2
Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-10-21 Littlemore D (Merritt) Js Sports Bar D (Oxford Uni) Division 3 3:3
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-10-14 Littlemore C (Bough) Js Sports Bar D (Oxford Uni) Colin Cutler 19/20 4:2
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-10-14 Eynsham B (Ayres) Js Sports Bar B (Hollis) Colin Cutler 19/20 4:2
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Highfield Social Club 2019-10-14 Highfield B (Benwell) Witney Colin Cutler 19/20 2:4
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Thame Snooker Club 2019-10-14 Thame C (Fletcher) Woodstock Colin Cutler 19/20 1:4
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 House Club 2019-10-14 House Club Eynsham C (Dibley) Colin Cutler 19/20 4:0
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-10-14 Eynsham A (Thiele) Highfield A (Blackman) Colin Cutler 19/20 4:0
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2019-10-14 Oracle E (Gustafson) Oracle F (Saczak) Colin Cutler 19/20 4:3
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Oracle Snooker Club 2019-10-14 Oracle C (Trafford) Green Road Colin Cutler 19/20 1:4
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-10-14 Js Sports Bar A (Merola) Oracle B (Donkin) Colin Cutler 19/20 5:1
Colin Cutler Memorial Trophy 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-10-14 Js Sports Bar C (Barresi) Thame B (White) Colin Cutler 19/20 2:4
Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2019-10-07 Highfield B (Benwell) Witney Premier/Division 1 5:1
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-10-07 Oracle B (Donkin) Woodstock Premier/Division 1 5:1
Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2019-10-07 Thame B (White) Oracle A (Walker) Premier/Division 1 0:6
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-10-07 Js Sports Bar A (Merola) Highfield A (Blackman) Premier/Division 1 2:4
Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-10-07 Eynsham A (Thiele) Oxford Bowls Division 2 5:1
Snooker League 19/20 The New Club, Wheatley 2019-10-07 New Club Oracle F (Saczak) Division 2 5:1
Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-10-07 Littlemore A (Allen) Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 2:4
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-10-07 Oracle C (Trafford) Thame C (Fletcher) Division 2 3:3
Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-10-07 Eynsham C (Dibley) House Club Division 3 3:3
Snooker League 19/20 Kidlington Green Social Club 2019-10-07 Green Road Oracle D (Allsopp) Division 3 3:3
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-10-07 Js Sports Bar D (Oxford Uni) Eynsham B (Ayres) Division 3 5:1
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-09-30 Oracle A (Walker) Oracle B (Donkin) Premier/Division 1 3:3
Snooker League 19/20 Witney Snooker Club 2019-09-30 Witney Littlemore C (Bough) Premier/Division 1 0:6
Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2019-09-30 Highfield A (Blackman) Thame B (White) Premier/Division 1 5:1
Snooker League 19/20 Woodstock Social Club 2019-09-30 Woodstock Highfield B (Benwell) Premier/Division 1 2:4 To be rearranged LM
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-09-30 Oracle F (Saczak) Oracle C (Trafford) Division 2 2:4
Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2019-09-30 Thame C (Fletcher) Js Sports Bar B (Hollis) Division 2 1:5
Snooker League 19/20 Oxford Bowls Club 2019-09-30 Oxford Bowls New Club Division 2 5:1 To be played on 14/10
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-09-30 Js Sports Bar C (Barresi) Eynsham A (Thiele) Division 2 2:4
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-09-30 Oracle D (Allsopp) Eynsham C (Dibley) Division 3 4:2
Snooker League 19/20 House Club 2019-09-30 House Club Oracle E (Gustafson) Division 3 2:4
Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-09-30 Eynsham B (Ayres) Littlemore D (Merritt) Division 3 4:2
Snooker League 19/20 Littlemore Royal British Legion 2019-09-23 Littlemore C (Bough) Woodstock Premier/Division 1 2:4
Snooker League 19/20 Highfield Social Club 2019-09-23 Highfield B (Benwell) Oracle A (Walker) Premier/Division 1 1:5
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-09-23 Oracle B (Donkin) Highfield A (Blackman) Premier/Division 1 2:4
Snooker League 19/20 Thame Snooker Club 2019-09-23 Thame B (White) Js Sports Bar A (Merola) Premier/Division 1 1:5
Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-09-23 Eynsham A (Thiele) Littlemore A (Allen) Division 2 2:4
Snooker League 19/20 The New Club, Wheatley 2019-09-23 New Club Js Sports Bar C (Barresi) Division 2 4:2
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-09-23 Oracle C (Trafford) Oxford Bowls Division 2 1:5
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-09-23 Js Sports Bar B (Hollis) Oracle F (Saczak) Division 2 3:3
Snooker League 19/20 Eynsham Sports And Social Club 2019-09-23 Eynsham C (Dibley) Green Road Division 3 2:4
Snooker League 19/20 Oracle Snooker Club 2019-09-23 Oracle E (Gustafson) Oracle D (Allsopp) Division 3 2:4
Snooker League 19/20 Js Sports Bar (Kassam Stadium) 2019-09-23 Js Sports Bar D (Oxford Uni) House Club Division 3 4:2